6 Kasım 2019 Çarşamba 10:26

GÜNDEM

Philips Elite Plus İle Yeni Yılda Giysileriniz Hep İlk Günkü Gibi

Dünyanın En Hızlı ve Güçlü Ütüsü* Philips Elite Plus ile yeni yılda giysilerinizde zahmetsiz mükemmel sonuçlar alabilir ve giysilerinizi her zaman ilk günkü gibi giyebilirsiniz.

Philips Elite Plus İle  Yeni Yılda Giysileriniz Hep İlk Günkü Gibi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Philips, PerfectCare Elite Plus GC9682 buhar kazanlı ütüsünü yeni yılda ütü deneyimini zahmetsizce yaşamak ve mükemmel sonuçlar almak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Üstelik giysilerinize her seferinde ilk günkü gibi giyme özgürlüğü sunarken aynı zamanda yeni yıl için hediye arayanlara da şık bir alternatif sunuyor.

Philips PerfectCare Elite Plus, ısı ayarı gerektirmeyen OptimalTEMP teknolojisi sayesinde kotlardan ipek kumaşlara, ketenden kaşmire kadar ütülenebilen tüm kumaş türlerinde sıfır yanma riski ile güvenli, zahmetsiz ve mükemmel bir ütüleme imkânı tanıyor.

Devrim niteliğinde teknoloji: Akıllı Otomatik Buhar teknolojisi ‘DynamiQ sensör’

DynamiQ sensör, içindeki hareket sensörü ile buhar gücünü hareketlerinize göre ayarlayarak doğru zamanda doğru buhar miktarını verir. Siz durduğunuzda buhar vermesi de durur. Böylece üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme için ihtiyaç duyulan buhar basıncını ayarlayarak, otomatik olarak mükemmel miktarda buhar verir.

Mükemmel kumaşlar için tek bir ayar yeter! Philips PerfectCare Elite Plus buhar kazanlı ütünün güçlü ve sürekli buhar özelliği ile en kalın kumaşlar bile kolayca ütüleniyor. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz şok buhar özelliği sayesinde en zor kırışıklıklar artık sorun olmaktan çıkıyor. Mükemmel buhar dağılımı için özel olarak tasarlanan 5 yıldızlı T-ionicGlide tabanının 6 katmanlı teknolojisi sayesinde çizilmeye karşı dayanıklılık sağlıyor.

PerfectCare Elite Plus Buhar kazanlı ütünün GC9682/80 önerilen perakende satış fiyatı 3.549,99 TL.

*Nisan 2017'de en çok satan 10 buhar kazanlı ütüyle, buhar hızı (standart IEC60311) bakımından kıyaslanarak test edilmiştir.

Türk Philips Ticaret A.Ş

Royal Philips Hakkında:

RoyalPhilips (NYSE: PHG, AEX: PHIA), Sağlık Hizmetleri, Kişisel Sağlık ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yenilikler sunarak insanların yaşam kalitesini yükseltmeye odaklanmış, çok yönlü bir sağlık ve iyi yaşam şirketidir. Genel merkezi Hollanda’da olan Philips, 2018 yılında 18.1 milyar avro satış yaptığını bildirmiştir ve Philips’in 100’den fazla ülkedeki satış ve servis departmanlarında yaklaşık 77,000 çalışanı bulunmaktadır. Philips, kalp sağlığı, akut tedavi, evde sağlık hizmetleri, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, yeni aydınlatma uygulamalarının yanı sıra erkek tıraş/bakımı?ve ağız sağlığı ürünlerinde liderdir.?Philips ileilgilihaberler için??www.philips.com/newscentersitesiniziyaretedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


Crr’De Kazakistan’In Bağımsızlığına Özel Sanat Gösterisi

Kazakistan’ın bağımsızlığının 28. yılı; Kazakistan Büyükelçiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TÜRKSOY Vakfı tarafından 16 Aralık akşamı Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda gerçekleşecek etkinlikle kutlanacak.


Etiketler: buhar, Philips, PerfectCare, Elite, Plus

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.