23 Ocak 2019 Çarşamba 11:20

GÜNDEM

Philips Televizyonları, Abbey Road Studios’Un Resmi Tv Ortağı Seçildi

Efsanevi müzik kayıt ve prodüksiyon tesisi Abbey Road Studios; Philips TV’lerin tasarımı, satışı, pazarlaması ve üretimi konusunda marka imtiyaz sahibi olan TP Vision’la yeni bir stratejik ortaklık başlatıldığını duyurdu. Ortaklık, Abbey Road ve TP Vision’ın yüksek kalitelerini birleştirerek mükemmelliği ortaya çıkarıyor.

Philips Televizyonları, Abbey Road Studios’Un Resmi Tv Ortağı Seçildi
Philips Televizyonları, Abbey Road Studios’Un Resmi Tv Ortağı Seçildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Abbey Road Studios ve TP Vision arasında gerçekleşen resmi ortaklık kreatif içeriklerin yanı sıra; stüdyolarda etkinlikler, özel aktiviteler ve ayrıca Abbey Road stüdyolarının dünyaca ünlü canlı yayın odalarında, kontrol odalarında ve herkese açık alanlarında farklı boyutlarda çok sayıda Philips TV kullanılmasını kapsıyor.

“TP Vision ve Abbey Road Studios mükemmeliyetçiliğinden şahane bir ortaklık doğacak”

Abbey Road Studios’la kurulan ortaklığın markanın Avrupa mirasını güçlendirmesinin yanı sıra; hassas işçilik, inovasyon ve Avrupa kalitesini sağlamlaştırdığını söyleyen TP Vision Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matijn Smelt, konuyla ilgili düşüncelerini “Değerlerimizi ve tutkularımızı paylaşan, en yüksek kalitedeki Avrupalı markalarla çok sayıda güçlü iş ortaklığını başarılı bir şekilde oluşturduk. Abbey Road Studios, onlarca yıldır müzik prodüksiyonda en iyileri temsil eden efsanevi bir markadır. TP Vision ile benzer mükemmelliyetçilik vizyonlarından doğacak ortaklık hepimizi çok heyecanlandırıyor” sözleriyle ifade etti.

Abbey Road Studios adına yorumda bulunan İş Ortaklığı Başkanı Jeremy Huffelmann ise konuyla ilgili “Teknik mükemmeliyet taahhüdümüzün yanında, inovasyon ve ustalık tutkumuzu paylaşan Philips’le yeni bir ortaklığa adım atmaktan dolayı çok mutluyuz. TP Vision işbirliği çerçevesinde müşterilerimize mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için stüdyo içi görsel-işitsel hizmetlerimizi arttırmaya devam ederken, Abbey Road’un kalbinde yatan sesin ve vizyonun kesişme noktasını daha fazla inceleyebileceğiz” dedi.

Abbey Road Studios Hakkında:

Global bir müzik ikonu olan Abbey Road Studios, dünyadaki en ünlü kayıt stüdyosudur. Stüdyolar, kayıt teknikleri, ses teknolojisi ve müzik geliştirmenin geçmişi; günümüzü ve geleceği bağlayan bir inovasyon merkezidir. Sayısız önemli kayda ve kayıt teknolojisinde öncü gelişmelere ev sahipliği yapan efsanevi stüdyo kompleksi, aralarında The Beatles, Florence + The Machine, Pink Floyd, Kanye West, Ed Sheeran, Oasis, Sam Smith, Lady Gaga, The 1975, Brockhampton ve Adele’nin de yer aldığı çalışmalarla 87 yılı aşkın bir tarihe sahiptir. Abbey Road Studios’da kaydedilen film müzikleri arasında Yüzüklerin Efendisi(Lord of the Rings) üçlemesi, Harry Potter filmleri, Oscar sahibi Yerçekimi(Gravity) ve Suyun Sesi (The Shape of Water) ve ayrıca Kara Panter (Black Panther) ve Görevimiz Tehlike - Yansımalar (Mission: Impossible - Fallout) mevcut. Daha fazla bilgi için www.abbeyroad.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

TP Vision Hakkında

Görsel-işitsel dijital eğlence dünyasında önemli bir tüketici elektronik ürünleri şirketi olan TP Vision, Philips markalı televizyonların (Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Güney Amerika, Hindistan ve Asya-Pasifik bölgesinde seçili ülkeler) ve ses ürünlerinin (dünya genelinde) geliştirilmesine, üretilmesine ve pazarlanmasına odaklanıyor. TP Vision; tasarım uzmanlığını ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek gerçekleştiriyor. Birleştirilen bu güçlü yanlarla pazara yüksek kalitede, sofistike tarzı ile akıllı ve kullanımı kolay ve ince tasarımlı televizyonlar sunarken tüketicilere kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Eğlence sektöründe küresel ölçekte lider konumda olan TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV'nin seçkin marka lisans sahibidir. TV şirketi, , dünyanın lider monitör ve LCD TV üreticisi, Çin’de Philips marka TV’ler satan ve pazarlayan TPV’ye yüzde 100 aittir. TPV Grubu yıllar içindeki büyümesini ölçek ekonomisini ve AR-GE, üretim, lojistik verimlilik ve kalitesindeki temel yeterliliklerini güçlendirerek sürdürürken, dünya çapında çeşitli ülkelerde de yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

İkinci Bahar Kanser Hastalarına Umut Oldu Video Haber

İKİNCİ BAHAR’DAN ANLAMLI DESTEK


Borusan Oto Yetkili Servisleri’Nde Perşembe Ve Cuma Avantajı

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Borusan Oto, 3 yaş ve üzeri BMW ve MINI marka otomobil sahibi müşterilerine özel işçilik ücretinde net yüzde 40 indirim kampanyası düzenliyor. 30 yılı aşkın tecrübesi, alanında uzman satış sonrası hizmetleri kadrosu, orijinal parça kullanımı, tam donanımlı ekipmanları ile orijinal BMW ve MINI kalitesinden ödün vermeden müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan Borusan Oto, düzenlediği kampanya kapsamında BMW ve MINI sahiplerini Borusan Oto Yetkili Servisleri’ne bekliyor.


Mediamarkt’Tan Fotoğraf Meraklılarına Özel İndirim

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevenlere yönelik özel bir kampanya başlatıyor.


Boyundaki Şişliğin Nedeni Kikuchi Fujimoto Olabilir

Daha çok Asyalı kadınlarda görülmekle beraber ülkemizde de nadir olarak rastlanan Kikuchi-Fujimoto hastalığı, kadınlarda erkeklere oranla daha sık görülüyor. Boyunda şişkinlik ve yüksek ateş belirtileriyle kendini gösteren hastalığa, 30-40 yaş civarında rastlanıyor. İyi huylu bir hastalık olan Kikuchi-Fujimoto; belirtileri sebebiyle lenfoma, kanser gibi çeşitli kötü huylu hastalıklarla karıştırılabiliyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Hematoloji ve Kemik İliği Nakli Merkezi’nden Doç. Dr. Ali İrfan Emre Tekgündüz, Kikuchi-Fujimoto hastalığı ve tedavisi hakkında bilgi verdi.


Murat Aydın Bisiklet Geleneğini Beykoz’A Taşıdı

Murat Aydın bisiklet geleneğini Beykoz’a taşıdı


Etiketler: Abbey, Road, Vision, Studios, Philips

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.