15 Mayıs 2019 Çarşamba 10:04

GÜNDEM

Philips Ve Kayı Holding Sağlık Sektörünün Geleceği İçin El Sıkıştı

Philips ve KAYI Holding, Türkiye başta olmak üzere Afrika, Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Orta Asya gibi bölgelerde ortak kalkınma projelerinin yanı sıra yenilikçi ortak çalışmalar üretmek üzere iyi niyet anlaşması imzaladı.

Philips Ve Kayı Holding Sağlık Sektörünün Geleceği İçin El Sıkıştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Philips ve KAYI Holding arasında imzalanan anlaşma; sağlık teknolojileri, altyapı, proje finansmanı ve yönetimi, klinik ve bakım çözümlerinin yanı sıra bölge ülkelerinde sağlık hizmetlerini kapsıyor. Philips ve KAYI Holding’in gerçekleştirdiği sermaye ortaklığı ve kamu özel ortaklıkları gibi çeşitli finans modellerini içeren global iş birliği modeli sağlık sektörüne önemli katkı sağlayacak.

Philips Türkiye CEO’su Haluk Karabatak iş birliği hakkında; “Yaptığımız iş birlikleriyle sektörümüzde öncü olmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sağlık alanında geliştirdiğimiz projeler ve çözümlere bir yenisini eklemekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Philips ve KAYI Holding bu iş birliği ile gelişmekte olan ülkelerde sağlık alt yapısının iyileştirilmesi, sağlık hizmetlerine erişimin artırılması ve insanlara daha iyi bir sağlık hizmetinin sağlanması için birlikte çalışacak. KAYI Holding’in hizmet verdiği tüm sektörlerde edindiği tecrübeleri ve Philips’in sağlık alanındaki teknolojik bilgi ve deneyimini bir araya getirerek güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

İki şirket arasında imzalanan anlaşmanın öneminden bahseden KAYI Holding A.Ş. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yılmaz konuyla ilgili olarak; “KAYI Medikal olarak mühendislikten satın almaya, inşaattan finansa tüm iş kollarını tek bir çatı altında toplayarak, iş ortaklarımıza entegre bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmet anlayışımız hem bize hem de iş ortaklarımıza verimlilik sağlıyor ve KAYI Medikal’in farkını ortaya koyuyor. Philips ile yaptığımız bu stratejik anlaşmanın da orta ve uzun vadede sağlık alanında dünya çapında en büyük müteahhit, yatırımcı ve servis sağlayıcı firmalardan biri olma hedefimize önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Anlaşma hakkında görüşlerini dile getiren KAYI Holding CEO’su Alpaslan Korkmaz, “KAYI Holding ve Philips arasında yapılan iş birliği anlaşması gibi verimliliği artırmaya yönelik ortaklıkların özellikle gelişen pazarlar için oldukça önemli olduğu görüşündeyiz.KAYI Medikal olarak uluslararası standartlarda sağlık hizmetleri sunarken, yeni proje ve anlaşmalarla sağlık konusundaki hizmet ağımızı genişletmeye devam edeceğiz.” dedi.

Rengin Erdinç

Türk Philips Ticaret A.Ş

0216 636 15 88

Sedef Serçe

Royal Philips Hakkında:

İlginizi Çekebilir

Vodafone, Yeni E Ticaret Platformu Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’Nı Tanıttı

VODAFONE, YENİ E-TİCARET PLATFORMU


İki Dev Birleşti Wunderman Thompson Doğdu

Wunderman Thompson’ın Türkiye’deki faaliyetlerine ise çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey yöneticilik görevinde bulunmuş olan Ender Buruk liderlik edecek. “Yaratıcılık, veri ve teknolojiyle müşterilerine ilham veren yeni bir ajans” olarak konumlanıp alanında öncü olmayı sürdürecek olan Wunderman Thompson, Türkiye’nin de içinde olduğu dünya genelinde 90 pazarda 200 lokasyonda 20 bin çalışanla hizmet verecek.


Ben Kontrolünün Tam Zamanı!

Batıgöz Sağlık Grubu


Man Lion’S Coach “Coach Of The Year 2020” Ödülü İle Taçlandırıldı

MAN Lion’s Coach, küresel yarışmada tüm rakiplerini eleyerek prestijli bir ödül kazandı. Toplam 22 ülkeden çeşitli mecraların ticari araç editörlerinden oluşan jüri, yeni MAN Lion’s Coach’u “Coach of the Year 2020” olarak seçti.


Gayrimenkulde Dijital Trendler

Gayrimenkulde dijital trendler


Etiketler: sağlık, Philips, KAYI, Holding, birliği

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.