24 Ocak 2019 Perşembe 15:05

GÜNDEM

Phyto’Dan Mucizevi Keratine Extreme Serisi

PHYTO’DAN MUCİZEVİ KERATİNE EXTREME SERİSİ

Phyto’Dan Mucizevi Keratine Extreme Serisi
Phyto’Dan Mucizevi Keratine Extreme Serisi
Phyto’Dan Mucizevi Keratine Extreme Serisi
Phyto’Dan Mucizevi Keratine Extreme Serisi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Konsantre ve yoğun bakım ile sağlıklı ve parlak saçlar!

Phyto yıpranmış, canlılığını kaybetmiş saçları ışıl ışıl bir görünüme kavuşturmak için yeni Phytokératine Extrême serisini sunuyor. Seri, içeriğinde bulunan biyomimetik bitkisel keratin saç tellerinizi derinlemesine onarırken, baobab yağı saçlarınızı yenileyerek, yumuşak ve ipeksi bir dokunuş kazandırıyor.

Phytokératine Extrême Temizleyici Bakım Kremi

Phyto laboratuvarlarının eşsiz inovasyonu ile saç bakımında yeni bir dönem başlıyor. Efsanevi Phytokératine Extrême serisi, temizleyici bakım kremi ile saç derisini ve tellerini özenle temizlerken onarıyor. Köpürmeyen hızlı formülü ile ıslak saçlarınıza uygulayacağınız bakım kremi, saponaria özü ile doğal yıkama gücünü sunuyor ve saçı temizliyor. Bakım kremi sayesinde saçlarınız sağlığına kavuşurken, yumuşak ve ipeksi bir dokunuş kazanıyor.

Phytokératine Extrême Temizleyici Bakım Kremini, hızlı ve yoğun olacak şekilde iki farklı bakım yöntemi ile uygulayabilirsiniz.

Hızlı Bakım: Islak saça PHYTOKÉRATINE Extrême Temizleyici Bakım Kremi uygulayın. Saç derisine ve tellerine nazikçe masaj yaparak yayın. 2-3 dakika bekleterek iyice durulayın.

Yoğun Bakım: Kuru saç derisine PHYTOKÉRATINE Extrême Temizleyici Bakım Kremini ince bir şerit halinde uygulayın. Tüm saç derisine nazikçe masaj yaparak ürünü uçlara kadar yayın. 2-5 dakika beklettikten sonra su yardımı ile her yere dağıtın. İyice durulayın.

PHYTO ÖNERİSİ: Phytokératine Extrême şampuan ile dönüşümlü olarak kullanılarak maksimum faydayı sağlayabilirsiniz.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 109TL

Phytokératine Extrême Olağanüstü Şampuan

Çok yıpranmış, kırılgan ve kuru saçları ekstra onarıyor ve besliyor. Daha esnek, daha yumuşak ve daha parlak saçların anahtarını sunuyor. Phytokératine Extrême Olağanüstü Şampuan içeriğindeki şakayık özü sayesinde saçları eski canlılığına ve gücüne kavuşturuyor. Sülfat bulundurmayan formülü ile ilk kullanımdan itibaren saçlarınız daha ipeksi, göz alıcı ve parlak bir görünüme sahip oluyor.

PHYTO ÖNERİSİ: Phytokératine Extrême Temizleyici Bakım Kremi ile dönüşümlü olarak kullanılarak maksimum faydayı sağlayabilirsiniz.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 109TL

Phytokératine Extrême Olağanüstü Maske

Konsantre ve yoğun formülü sayesinde; çok yıpranmış, kırılgan ve kuru saçlara benzersiz yumuşaklık ve onarım sağlıyor. Ultra zengin, kremsi özel dokusu sayesinde saçlar canlılığını geri kazanıyor. Saçlarınıza bakım yaparak daha parlak, daha sağlıklı ve güçlü bir görünüm sunan olağanüstü maske, aynı zamanda kuru saç tellerine eşsiz bir yumuşaklık sunuyor. Düzenli kullanımda saçlar güçleniyor, saç telleri derinlemesine onarılarak ipeksi bir dokunuş kazanıyor.

PHYTO ÖNERİSİ: İnce tellerde 2-3 dakika, kalın telli saçlarda 5-10 dakika beklettikten sonra tarayın ve durulayın, haftada 1 kez uygulayın.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 264TL

Phytokératine Extrême Olağanüstü Krem

Saçlarınızın günlük bakım ihtiyaçlarını karşılıyor. Şekillendirmeyi kolaylaştıran ve içeriğindeki siyah üzüm prosiyanidinleri sayesinde saçlarınızı 220°C ısıya kadar koruyan mucizevi bakım kremi sayesinde saçlarınız daha esnek, daha yumuşak ve parlak hale geliyor.

PHYTO ÖNERİSİ: Saç şekillendirmeyi kolaylaştırmak için günlük kullanıma uygundur.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 179TL

İlginizi Çekebilir

Aston Martin Ve Total Güçlerini Birleştirdi...

Aston Martin ve Total 2016’dan bu yana devam ettikleri işbirliklerini yeniledi. Bu kapsamda motorsporlarında yapılan işbirliği, Ar-Ge ve modellerin ilk yağ dolumlarında Total QUARTZ motor yağları ürün serisinin kullanılmasını da içeriyor.


Üniversiteliler Bizz@Kampüs’Te Ülker Oneo İçin Yarıştı

Üniversite öğrencilerinin katıldığı ve pazarlama fikirlerinin yarıştığı “bizz@kampüs”te, “Aurora” takımının Ülker Oneo için geliştirdiği proje birinci oldu.


Bmw’Nin Kadın Kullanıcıları Performans Sürüş Eğitimi İle Piste İndi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası kapsamında, Mart ayında BMW sahibi olan kadın sürücülere hediye ettiği Performans Sürüş Eğitimi 20 Nisan’da İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan BMW sahibi kadın sürücüler, kendi sınırlarını zorladıkları bir sürüş deneyimi yaşadılar.


Elektrikli Araçlar Kendi Haftalarını İlan Etti

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR KENDİ HAFTALARINI İLAN ETTİ


Axis İstanbul’Dan 23 Nisan’A Özel Eğlence Paketi

Axis İstanbul AVM’de geçtiğimiz günlerde başlayan ve 15 Ekim’e kadar devam edecek Hediye Dükkanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününe özel tüm çocukları unutamayacakları bir eğlenceye davet ediyor. Çocukların en özel gününde Axis İstanbul AVM’den 50 TL ve üzeri alışveriş yapacak ziyaretçiler, 50 puan değerinde hediye puanın sahibi olarak eğlence paketini almaya hak kazanacaklar.


Etiketler: Extrême, Phytokératine, bakım, daha, Bakım

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.