17 Haziran 2019 Pazartesi 11:01

GÜNDEM

Phyto'dan Güneş Ve Deniz Etkilerine Karşı Saçınıza Onarıcı Bakım Phytoplage!

Gücünü bitkilerden alan Phyto, yaz mevsimi boyunca güneş, deniz ve havuz suyuna maruz kalan saçlar için geliştirdiği onarıcı bakım serisi Phytoplage'i sunuyor!

Phyto'dan Güneş Ve Deniz Etkilerine Karşı Saçınıza Onarıcı Bakım  Phytoplage!
Phyto'dan Güneş Ve Deniz Etkilerine Karşı Saçınıza Onarıcı Bakım  Phytoplage!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şampuan ve güneş koruma bakım spreyinden oluşan Phytoplage güneşe ve deniz suyuna maruz kalan saçları koruyor, nemlendiriyor ve eşsiz bir parlaklık sağlıyor.

Phyto Plage Şampuan

Güneş sonrası onarıcı bakım sağlayan şampuan, cildi ve saçı nazikçe temizler. Plajda ya da havuz başında geçirilen b ir günün ardından tuz, kum ve kloru giderir. Saçların esnekliğini ve parlaklığını dengelerken, cildi yumuşak ve ipeksi bırakır.

Sülfat bulundurmayan doğal içeriği, Kalendula ve Bambu özleriyle saçlara ve cilde ihtiyacı olan nemi sağlar ve yumuşaklık sağlar.

Fiyat: 129 TL

Phyto Plage Güneş Koruması

Yaz aylarında güneş, deniz ve havuz suyuna maruz kalan saçları korur, nemlendirir ve parlaklık verir. Yağlılık hissi vermeyen yapısı sayesinde her deniz ve havuz sonrası kullanılabilir. Kalendula özü saçlara yumuşaklık sağlar iken, tatlı badem özü parlaklığı geri kazandırır. İçeriğindeki Ayçiçek tohumu doğal koruma kalkanı oluşturur. Güneş ışınlarına maruz kalmadan önce ıslak ya da kuru saça kullanılanbilir.

Fiyat: 134 TL

Phyto Hakkında:

Patrick Ales tarafından 1950’li yıllarda açılan bir kuaför salonu Phyto’nun ortaya çıkmasındaki en büyük etkenlerden birini oluşturmaktadır. Kuaför salonunda gerçekleştirdiği işlemler sonucunda, kullanılan kimyasal ürünlerin ellerine fazlasıyla zarar verdiğini fark eden Patrick Ales, saçlara ve saç derisine de aynı şekilde zarar verebileceklerini öngörerek bitkisel ve doğal çözümler arama yolunda Phyto’yu yaratmıştır. 50 yıl önce kurulan Phyto, doğal içerik kullanımı deneyimi ile saça bitkisel ve bilimsel bir yaklaşım getirmektedir.

Bu yaklaşım, PHYTOSOLBA Araştırma Laboratuvarları’ndan çıkan, klinik araştırmalarla test edilen sonuçlara dayanmaktadır. Patentli bitkisel aktif içeriklerle geliştirilen Phyto, bilimsel inovasyonları ile doğal ve yüksek kaliteli saç bakım ürünleri geliştirmektedir. Sağlıklı saç derisi ve bakımlı saçlar için Phyto gücünü bitkilerden almaktadır.

İlginizi Çekebilir

Türk Eğitim Vakfı Bağışçısı, Türk Müziği’Nin Unutulmaz İsmi Safiye Ayla Kocaeli’De Anıldı

Başarılı ve maddi olanakları sınırlı öğrencilere burs vererek Türkiye’ye ve insanlığa katkı sağlayacak öncü gençlerin yetişmesini destekleyen Türk Eğitim Vakfı (TEV), bu amaç doğrultusunda bağışçılarını çeşitli etkinliklerle anmaya devam ediyor. Türk Müziği’nde Cumhuriyet döneminin en önemli temsilcileri arasında yer alan, Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘kadife sesli’ olarak tanımladığı Safiye Ayla’yı (Targan) ölüm yıl dönümü olan 14 Ocak tarihi itibarıyla çeşitli etkinliklerle anan TEV, son programını Kocaeli’de gerçekleştirdi.


Tarımın Geleceği İçin Eğitime Destek

Tarım sektöründe nitelikli insan gücünü arttırmayı ve ziraat mühendisliğini teşvik etmeyi amaçlayan GÜBRETAŞ, ziraat fakültelerinde eğitim görüp ekonomik desteğe ihtiyacı olan belli sayıda çiftçi çocuğuna eğitim dönemi boyunca geri ödemesiz burs veriyor.


Balparmak’A Dünya Gıda Günü’Nde Önemli Ödül

Balın, arıların ve arıcılığın geleceği için sürdürülebilir projeler hayata geçiren Balparmak, Sürdürülebilir Gıda Zirvesi kapsamında düzenlenen Dünya Gıda Günü Ödülleri’nde arı, arıcılık ve ekosistemin geleceği için yürüttüğü projelerle ödüle layık görüldü.


Mediamarkt Mağazalarında İphone 11 İçin Gece Mesaisi Ve Görseli

Türkiye’nin en geniş alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Apple’ın en yeni cihazlarını bu geceden itibaren satışa çıkarıyor. iPhone 11 Pro’ya ve iPhone 11 Pro Max’e ilk sahip olmak isteyenler için seçili MediaMarkt mağazaları kapılarını bu gece teknolojiseverler için açacak. iPhone 11’ler mağazalara ek olarak mediamarkt.com.tr’de de satışa sunulacak.


Netflıx'in Yeni Filmi Marrıage Story'nin Resmi Fragmanı Paylaşıldı

6 Aralık’ta Netflix’te


Etiketler: Phyto, doğal, bakım, deniz, maruz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.