28 Ağustos 2019 Çarşamba 15:59

GÜNDEM

Pirelli Belçika Grand Prix'si Öncesi Uyarıyor

Milano, 28 Ağustos –Formula 1 sezonu, yaz molasının ardından yarış takvimindeki en efsanevi pistlerden biriyle devam ediyor. Pirelli, Belçika’daki Spa-Francorchamps pistine C1, C2, ve C3 hamurlarını sırasıyla Beyaz sert, Sarı orta ve Kırmızı yumuşak seçeneklerini getiriyor, yani P Zero Formula 1 serisinin en sert üçlüsünü öneriyor. Değişik eğimleriyle bilinen Spa pistinde Eau Rouge ve Raidillon kompleksi gibi ünlü bölümler sayesinde lastiklere aşırı yük binerken, pilotlar kısa bir zaman aralığında çok farklı g kuvvetleri deneyimleyebiliyor.

Pirelli Belçika Grand Prix'si Öncesi Uyarıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pist özellikleri

Mario Isola – F1 ve Otomobil Yarışları Başkanı

“Spa, pilotlar açısından her zaman en harika pistlerden biridir ama aynı nedenle lastikler sezon boyunca karşılaşabilecekleri en büyük streslerden bazılarına burada maruz kalır. Sonuçta, geçen yıla göre biraz farklı bir seçenek olarak en sert üç hamuru önerdik; böylece pilotların her defasında en sınıra kadar zorlamaları ve hız yönetimi ihtiyacını minimize etmeleri mümkün olacak. Örneğin, bu yıl Silverstone için önerilen daha sert hamur,başa baş mücadeleye ve en sonunda iyi kullanılmış lastiklerle Lewis Hamilton'un en hızlı turu yapmasına neden oldu. Spa 24 Hours yarışının da tedarikçisi olduğumuz için Spa hakkında deneyimli ve bilgiliyiz. Geçen ayki yarışın, yağmur nedeniyle saatlerce durdurulması da değişken hava koşulları yaşanabileceğini gösterdi. Geçen sene Belçika Grand Prix sıralama turları da yağmur altında gerçekleşmişti. Araç geçişlerinin gayet mümkün olduğu bu pistte doğru koşullar altında agresif bir stratejinin işe yaraması mümkün.”

Diğer Pirelli haberleri

İlginizi Çekebilir

Sevgililer Günü’Nde Kalpler Chocodan’S İle Atacak

Sevgililer Günü’nün romantik ruhundan ilham alınarak yeniden tasarlanan Chocodan’s, kalp şeklindeki çikolatası ve özel tasarımlı kutusu ile aşkın en tatlı halini sunuyor. Nefis karamel ve taptaze bütün fındıkları, sütlü çikolatanın enfes tadıyla taçlandıran Chocodan’s, muhteşem lezzetiyle hem kalbe hem de damaklara hitap ediyor.


Ptt’Den Tarihe Tanıklık Eden Sergi

PTT AŞ ve Türkiye Filateli Dernekleri Federasyonu “Cumhuriyetimizin 100. Yılı” etkinlikleri kapsamında 2020’nin ilk sergisini gerçekleştirdi. “Millî Mücadelenin 100. yılında 100 panoda 100 koleksiyon” sloganıyla düzenlenen “Millî Mücadelenin 100. Yılı (Misak-ı Milli)” konulu pul sergisi, Marmara Üniversitesi’nin İstanbul Küçük Ayasofya Parkı’nda bulunan binasında 6 Şubat’a kadar ziyaret edilebilecek.


Tbb'den Duyurudepremden Etkilenen Banka Müşterilerine Yönelik Alınan Yönetim Kurulu Kararına İlişkin

Ticaret Sicil No: 521008


Mesajınız Var! Twıst Sevgililer Gününü Kutluyor

MESAJINIZ VAR!


Blokzincir Okur Yazarlığı İçin Özel Haber Bülteni Kripto Küratör

Kripto varlıkların ortaya çıkışı, blokzincirde programlama ve veri paylaşımı, insanların hiç olmadığı kadar alım-satım ve karşılıklı işlem yapmalarını sağlayan yeni bir internet çağını başlattı.


Etiketler: mümkün, sert, için, Geçen, yağmur

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.