25 Eylül 2019 Çarşamba 10:04

GÜNDEM

Pırellı, Bm Global Compact Girişiminde “Lider” Katılımcısı Oldu

Milano, 25 Eylül 2019 - United Nations - Birleşmiş Milletler (BM) Global Compact tarafından yapılan açıklamada Pirelli’nin UN Global Compact girişimine ve sorumlu iş için On İlkeye bağlılığı nedeniyle Global Compact LEAD katılımcılarından biri olduğu duyuruldu. New York’ta devam eden UN Global Compact Liderler Haftası sırasındaki açıklamaya göre Pirelli, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik girişiminin en yüksek etkileşim sağlayan katılımcıları arasında gösterildi.

Pırellı, Bm Global Compact Girişiminde “Lider” Katılımcısı Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

United Nations - Birleşmiş Milletler (BM) Global Compact inisiyatifi, 160’ın üzerinde ülkede 9.500’ün üzerinde şirket ve 3.000’in üzerinde şirket dışı üyesi ile dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi konumunda bulunuyor. 2000 yılında çalışmalarına başlayan UN Global Compact, dünyamız, tüm insanlar, topluluklar ve pazarlara fayda sağlayan sürdürülebilir ve kapsayıcı bir küresel ekonomi yaratmak için kurumların iş birliği ile harekete geçmelerini teşvik ediyor.

Pirelli, 3 ayrı çalışma grubuna katılarak bağlılığını gösterdi

Pirelli’nin 2004 yılında katıldığı UN Global Compact girişiminin parçası olmak, etkin çözümlerin kalkınmaya ekonomik, sosyal ve çevresel sermaye entegre edilerek bütünsel bir yaklaşımla araştırılması, sürdürülebilir şirketlerin ve paydaşların ortak çabalarına dayanması konusundaki inancının altını çiziyor.

İlginizi Çekebilir

Madeni Yağın Uzmanı Motul, Deniz Tutkunları İle Cnr Avrasya Boat Show’Da Buluşuyor

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, CNR Avrasya Boat Show’da yerini aldı. Motul, 1 Mart’a kadar devam edecek olan 15.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı CNR Avrasya Boat Show’da marin ürünlerini, tekne sahipleri ve servislerle buluşturuyor.


Kadıköy Yasta

Kadıköy Yasta;


Creavit Ürün

Foglia banyo serisi: Defne Koz, Creavit için tasarladı.


İbb Eğlence Etkinliklerini İptal Etti

İBB EĞLENCE ETKİNLİKLERİNİ İPTAL ETTİ


İstanbul’Da Yarın Yağış Sonrasında Güneş Var

İBB AKOM verilerine göre, yarın (Cumartesi)sabah erken saatlerde gelecek soğuk hava ve yağış, akşam saatlerine kadar etkili olacak. Sıcaklığın ilerleyen günlerde 18 derece seviyelerine kadar çıkması bekleniyor.


Etiketler: Global, Compact, üzerinde, inisiyatifi, şirket

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.