6 Eylül 2019 Cuma 14:55

GÜNDEM

Pırellı, Hız Mabedi Olarak Anılan İtalya Grand Prıx’Si İçin Orta Lastikleri Öneriyor

Pirelli, kendi ülkesinde, Monza’da gerçekleşecek İtalya Grand Prix’si için bu yıl şimdiye dek en sık görülen kombinasyon C2 beyaz sert, C3 sarı orta ve C4 kırmızı yumuşak lastikleri önerdi. Bu seçim, diğer tüm pistlerden daha fazla Grand Prix’ye ev sahipliği yapan Monza’ya ‘hız mabedi’ denmesini sağlayan hızlı düzlükler ve virajlar ile pistteki diğer zorluklarla başa çıkabilecek kombinasyonu sunuyor.

Pırellı, Hız Mabedi Olarak Anılan İtalya Grand Prıx’Si İçin Orta Lastikleri Öneriyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pist özellikleri

Mario Isola – F1 ve Otomobil Yarışları Başkanı

Monza, geçen hafta gerçekleşen Spa’ya benzer bir şekilde pilotlar, otomobiller ve lastikler için muazzam zorlukta bir pist olmaya devam ediyor. Ama geçen seneden farklı olarak bu yıl iki yarış için aynı lastikleri önermedik. Spa’da 2018’e göre daha sert lastikler kullanılırken Monza’daki en yumuşak hamur seçimi geçen seneden biraz daha yumuşak oldu. Geçen yıl sıralamalarda Formula 1 tarihinin hız rekoru kırıldı; bu sene otomobillerin daha hızlı olduğu düşünüldüğünde bu hafta sonu yine tarih yazıldığını görebiliriz. Monza her ne kadar öndeki aracı geçmenin zor olduğu bir pist olarak bilinse de geçen seneki yarış, lastik stratejisinin nasıl önemli bir fark yaratabileceğini gösterdi. Son iki yıldır, Monza hafta sonunda bir ara yağmur yağdığı için çok az farklarla başa baş mücadele edilen bir yarışta hava da bir başka önemli değişken olabilir.”

Diğer Pirelli haberleri

İlginizi Çekebilir

Anadolu Hayat Emeklilik Karbon Ayak İzini Sıfırladı

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, sürdürülebilirlik politikası kapsamında önceki yıllarda olduğu gibi operasyonel faaliyetleri sonucunda oluşan karbon ayak izini, sürdürülebilir enerji kaynaklarına yaptığı katkıyla sıfırlayarak karbon nötr oldu.


Behçet Hastalığı Göz Sağlığını Nasıl Etkiler

Batıgöz Sağlık Grubu


Kurumsal Zindelik Lüks Değil, Şart

2020’ye Girerken


Çimentonun 9 Aylık Verileri Açıklandı

2019 YILININ İLK 9 AYINDA ÜRETİLEN ÇİMENTONUN YAKLAŞIK %20’Sİ İHRAÇ EDİLDİ


Tütün Ürünleri Diş Etine Zarar Veriyor!

“Sigara içenlerde diş eti hastalığı görülme oranı, içmeyenlere göre 4 kat daha fazla izlenmektedir. Diğer tütün ürünlerin de; diş eti ve çevre dokular üzerinde olumsuz etkiler oluşturduğu bilinmelidir” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Periodontoloji Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Süheyla Kaya, açıkladı.


Etiketler: Monza, geçen, hafta, için, daha

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.