21 Ocak 2018 Pazar 17:27

DÜNYA

PKK, PYD VE YPG Teröristlerine Türk Tokadı

PKK, PYD VE YPG Teröristlerine Türk Tokadı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Cumhuriyet Ordularının Afrin harekatı devam ediyor. PKK ve destekçileri şokta. Dünya bu operasyonu NATO'dan dikkat çeken açıklamalar var.Türkiye’nin istikrarsız bir bölgede bulunduğuna ve terörden belirgin şekilde acı çektiğine dikkat çekilen açıklamada, kendini savunma hakkı ön plana çıkarıldı, ‘bu yapılırken orantılı ve ölçülü şekilde hareket edilmesinin’ önemine dikkat çekildi. NATO yetkilisi tarafından yapılan açıklamada Türkiye’nin operasyon konusunda NATO üyesi ülkeleri bilgilendirdiği belirtildi.TSK, terör örgütünün Afrin'e uzanan kaçış tünelleri açtığı Parsa Dağı'nda belirlenen mevzi ve hedefleri vuruyor. Halkı sokağa dökmeye çalışan terör yandaşı HDP'liler sosyal medyada mücadeleye başladılar. Bölgede yaşayan Kürt halkı  soğukkanlılığını koruyor. Balyoz, Ergenekon, Casusluk davaları gibi davalarla terör örgütü FETÖ tarafından yıpratılan TSK bu operasyonlarla moral buluyor. 

İlginizi Çekebilir

Erol Evgin Bursa’Da

EROL EVGİN BURSA’DA


Dünya Güzellik Sektörünün İlk 10’Daki Tek Kadın Ceo’Su İstanbul’Da!

P&G Global Güzellik Kategorisi’ni yöneten Alex Keith, ülkemize gelerek pazarın detaylarını yakından inceledi. Güzellik kategorisinde ilk 10’da yer alan tek kadın CEO olarak 11.4 milyar dolarlık bir ekonomiyi yöneten Alex Keith, Türkiye’nin P&G için öneminden bahsederek güzellik kategosindeki gelişmeleri paylaştı.


İstanbul Metrosu’Nda Spor Var…

İBB, 23 – 30 Eylül arasındaki Avrupa Spor Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleyerek İstanbulluların günlük hayattaki hareketliliğini artırmayı amaçlıyor.


Antalya’Da İkinci Randevu

ANTALYA’DA İKİNCİ RANDEVU


İzmir’De Livaneli Çiçekleri Açtı

“ADI NE OLURSA OLSUN ÇOCUKLAR ÖLMEMELİ”


Etiketler: dikkat, terör, Afrin, NATO, şekilde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.