21 Ocak 2018 Pazar 17:27

DÜNYA

PKK, PYD VE YPG Teröristlerine Türk Tokadı

PKK, PYD VE YPG Teröristlerine Türk Tokadı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Cumhuriyet Ordularının Afrin harekatı devam ediyor. PKK ve destekçileri şokta. Dünya bu operasyonu NATO'dan dikkat çeken açıklamalar var.Türkiye’nin istikrarsız bir bölgede bulunduğuna ve terörden belirgin şekilde acı çektiğine dikkat çekilen açıklamada, kendini savunma hakkı ön plana çıkarıldı, ‘bu yapılırken orantılı ve ölçülü şekilde hareket edilmesinin’ önemine dikkat çekildi. NATO yetkilisi tarafından yapılan açıklamada Türkiye’nin operasyon konusunda NATO üyesi ülkeleri bilgilendirdiği belirtildi.TSK, terör örgütünün Afrin'e uzanan kaçış tünelleri açtığı Parsa Dağı'nda belirlenen mevzi ve hedefleri vuruyor. Halkı sokağa dökmeye çalışan terör yandaşı HDP'liler sosyal medyada mücadeleye başladılar. Bölgede yaşayan Kürt halkı  soğukkanlılığını koruyor. Balyoz, Ergenekon, Casusluk davaları gibi davalarla terör örgütü FETÖ tarafından yıpratılan TSK bu operasyonlarla moral buluyor. 

İlginizi Çekebilir

Kadıköy Belediyesi’Nden Stk’Ları Güçlendirme Protokolü

Kadıköy’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının (STK) desteklenmesi ve geliştirilmesi amacıyla Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi arasında işbirliği protokolü yapıldı. Protokolün ilk adımı, Kent Konseyi bünyesinde bulunan STK’lara 8 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek yaz okulu ile başlıyor.


Güneş Gözlüğünün Yeni Adresi Solaris

Dünyanın lider güneş gözlüğü perakende zincirlerinden Solaris ve alışveriş sitesi www.solarisco.com’un Türkiye lansmanı Mert Vidinli ile düzenlenen özel bir davetle gerçekleşti. Solaris Güneş Kategori Başkanı Thibault De Bodman’ın da katıldığı davette sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri geniş portföyündeki dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerini denerken Monality ve DJ Aytek Dorken’in eğlenceli performansıyla keyifli anlar yaşadılar.


Ebeveynlerin Can Sıkıntısı Çocuklarda İştahsızlık

Batıgöz Sağlık Grubu


Bülent Yar’Dan İş Yaşamında Bir Başarı Kılavuzu Kader Gayrete Aşıktır

Bülent Yar’dan Dönüşen İş Yaşamında Bir Başarı Kılavuzu:


Tepe Çağrı Merkezi’Nden 5 Farklı Dilde Hizmet İmkânı

Müşterilerine sunduğu özel hizmetleriyle dikkat çeken %100 yerli sermayeli Tepe Çağrı Merkezi, Türkçe’nin dışında İngilizce, Arapça, Fransızca ve Rusça dillerinde sunduğu hizmetlerle uluslararası firmalara çözüm ortağı olma imkânı sunuyor.


Etiketler: dikkat, terör, Afrin, NATO, şekilde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.