22 Eylül 2017 Cuma 18:37

KİTAP

Platin İş Kitapları Ödülleri Sahiplerini Buldu

Platin İş Kitapları Ödülleri Sahiplerini Buldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Platin İş Kitapları Ödülleri Türk Telekom ana sponsorluğunda dün akşam özel bir törenle sahiplerini buldu. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımıyla gerçekleşen gecede ayrıca AKPARTİ İstanbul milletvekili Nureddin Nebati de yerini aldı. İş ve sanat dünyasının tanınmış simalarının bir araya geldiği ödül töreni Platin dergisi Genel Yayın Yönetmeni Oya Yalıman’ın konuşmasıyla başladı.


Halk oylamasıyla sonuçlanan ödüller hakkında açıklama yapan Yalıman, amaçlarının; Türkiye’nin iş hayatını güçlendiren , tecrübelerini ve bilimsel çalışmalarını aktararak Türk ekonomisinin gelişimini sağlayan yayın evlerini, yazarları, çevirmenleri ve iş adamlarını daha geniş kitlelerle buluşturmak, iş dünyasının gelişimini sağlam temellere dayandırmak olduğunu söyledi.

Yayın yönetmeninden sonra Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, kürsüye çıkarak Türk ekonomisinin gelişimiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye ekonomisinin 2017’nin üçüncü çeyreğinde yüzde 7’nin üzerinde bir büyüme sergileyeceğini belirterek, “Yıl geneline baktığımızda da yine yüzde 5’in üzerinde bir performansı yakalayacağımıza inanıyorum.” dedi.


Bakan Elvan, Türk Telekom'un ana sponsorluğunda düzenlenen Platin İş Kitapları Ödülleri töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin 2002 yılından bu yana sergilediği performansla tüm dünyaya ekonomisinin sağlam temeller üzerine oturduğunu gösterdiğini söyledi.
Türkiye’nin son 15 yılda değişik zamanlarda iç ve dış ekonomik şoklarla karşı karşıya kaldığını aktaran Elvan, ancak ülkenin bunların hepsinden başarıyla çıktığı bir kalkınmaya sahip olduğunu dile getirdi.


PLATİN İŞ KİTAPLARI ÖDÜLLERİ KAZANANLAR LİSTESİ


Yılın En İnovatif İş Kitabı - T-İnsan, Ufuk Tarhan
Yılın En İyi Çeviri İş Kitabı - Tesla: Maskelerle Çevrili Bir Hayat - Vladimir Pistalo - Çevirmen: Süeda Kaya
Yılın En İyi Finans&Ekonomi Kitabı - Katılım Ekonomisi Yeni Zihin, Yeni İktisat - Temel Hazıroğlu
Yılın En İyi Girişimcilik Kitabı - Ferrarisi Olmayanlar için Girişimcilik - Aziz Emre Günel
Yılın En İyi İK&Yönetim&Liderlik Kitabı - Tebrikler Kovuldunuz! - Kaan Sekban
Yılın En İyi İş Kitabı - Olaylarla Türkiye Ekonomisi - Yalın Alpay, Emre Alkin
Yılın En İyi Otobiyografi/Biyografi Kitabı - Bir Dünya Kurmak Hüsnü Özyeğin'in Yaşam Öyküsü - Rıdvan Akar
Yılın En İyi Referans İş Kitabı - Çalışmanın Mitolojisi - Peter Fleming - Çevirmen: Ebru Kılıç - Koç Üniversitesi Yayınları
Yılın En İyi Satış&Pazarlama Kitabı - Önce Kendimi Sattım - İlker Taner Uzun
Yılın Yayınevi - Optimist Yayınları
Onur Ödülü - Hüsnü Özyeğin
Türk Telekom Özel Ödülü - Formül Sosunda - Pınar Büyükbalcı, Ufuk Batum

İlginizi Çekebilir

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.


Castrol Ford Team Türkiye Avrupa Ralli Kupası’Nın Türkiye Ayağı Eskişehir Rallisi’Ni Zirvede Tamamladı!

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Markalar Şampiyonluğu ve genel klasmanda ilk sırada bulunan Castrol Ford Team Türkiye, sezonun üçüncü yarışı olan Eskişehir Rallisi sonrası liderliğini pekiştirdi.


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Jazeera Havayolu’Nun Sabiha Gökçen’Den Kuveyt Uçuşları Başladı

Kuveyt’in önde gelen havayolu şirketlerinden Jazeera Airways, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçmaya başladı. A320 tipi uçaklarla haftada 3 gün (Çarşamba, Cuma ve Pazar) Kuveyt’e uçacak olan şirket, 26 Ekim tarihine kadar uçuşlarını bu şekilde sürdürecek.


Etiketler: Yılın, Kitabı, Türk, Elvan, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.