22 Mart 2019 Cuma 09:03

GÜNDEM

Play Doh İle Çocukların Hayalleri Emaar Mall’Da Gerçek Oluyor...

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, çocuklara yönelik etkinlik serisine bir yenisini daha ekliyor. 23 – 31 Mart tarihleri arasında Emaar Mall’da kurulacak Play-Doh etkinlik alanında çocuklar, oyun hamurları ve dijital karakter kalıplarıyla yaratıcılıklarını geliştirirken hayallerini de canlandırma fırsatı bulacak.

Play Doh İle Çocukların Hayalleri Emaar Mall’Da Gerçek Oluyor...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Emaar Mall, çocukların yaratıcılıklarını kullanarak ortaya çıkardıkları eserleri tabletler yardımıyla canlandıracakları eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

23 Mart Cumartesi gününden itibaren Emaar Mall’da her gün düzenlenecek ve 4 – 11 yaş arasındaki çocukların katılabileceği Play-Doh etkinliğinde, çocuklar rengarenk Play-Doh hamurlarıyla; dinozorlar, arılar, çiçekler, yıldızlar ve daha pek çok farklı karakter yapacak.Bu karakterleri tablette tarattıktan sonra karakterler kendi dünyalarında canlanacak ve çocuklar kendi hazırladıkları karakterleri dijital ortamda izleyebilecekler. Ayrıca etkinlik alanında dolaşan dev Play-Doh maskotları ile tanışan çocuklar, Photoshooting alanında da fotoğraflarını çektirebilecekler.

Baharın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde Emaar Mall, 31 Mart Pazar gününe kadar devam edecek rengarenk macera dolu Play-Doh etkinliğine çocukları davet ediyor.

23 – 31 Mart boyunca her gün saat 12:00 – 19:00 arasında düzenlenecek Play-Doh etkinliğiyle ilgili detaylı bilgiye emaarsquaremall.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bülten Garanti Bbva’Nın Yeni Ceo’Su Recep Baştuğ Oldu

Garanti BBVA’nın yeni CEO’su bankacılık ve finans alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Recep Baştuğ oldu. Baştuğ, aynı zamanda BBVA Türkiye Ülke Müdürü görevine de atandı. Gerçekleşen değişiklik, ilgili makamların onayının ardından 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak.


Kudankulam Ngs’Nin 3’Üncü Ünite Reaktörünün Ana Ekipmanı İnşaat Alanına Ulaştı

Hindistan’da bulunan Kudankulam Nükleer Güç Santrali’nin 3’üncü ünitesinin reaktörüne ait ana ekipman 7 Ağustos’ta tedarik edildi.


Teoxane'dan Etkili Temizleme Solüsyonu

Teoxane Laboratuvarları tarafından geliştirilen, Teosyal Işık Dolgusu ile aynı içeriğe sahip Teoxane RHA Micellar Solution, Micellar teknolojisi sayesinde ciltteki kalıntıları ve yağ fazlasını mıknatıs gibi çekiyor, ovalamaya gerek kalmadan cildi ölü hücrelerden ve makyajdan arındırıyor.


Doğan Holding İlk Altı Ayda Faaliyet Kârını Yüzde 80 Artırdı

Doğan Holding 2019 yılı ikinci çeyrek sonuçlarını açıkladı. Doğan Holding’in konsolide satış gelirleri, 2019 yılının ilk altı ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 20 artarak 6 Milyar 229 Milyon TL oldu. Doğan Holding konsolide esas faaliyet kârı ise, 2019 yılının ilk altı ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 80 artarak 666 Milyon TL olarak gerçekleşti.


Sağlıklı Yaşama Gönüllü Adım At!

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN ADIM AT, CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLAR İÇİN BAĞIŞ TOPLA!


Etiketler: Play-Doh, Emaar, Mall, Mart, çocuklar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.