22 Mart 2019 Cuma 09:03

GÜNDEM

Play Doh İle Çocukların Hayalleri Emaar Mall’Da Gerçek Oluyor...

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, çocuklara yönelik etkinlik serisine bir yenisini daha ekliyor. 23 – 31 Mart tarihleri arasında Emaar Mall’da kurulacak Play-Doh etkinlik alanında çocuklar, oyun hamurları ve dijital karakter kalıplarıyla yaratıcılıklarını geliştirirken hayallerini de canlandırma fırsatı bulacak.

Play Doh İle Çocukların Hayalleri Emaar Mall’Da Gerçek Oluyor...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Emaar Mall, çocukların yaratıcılıklarını kullanarak ortaya çıkardıkları eserleri tabletler yardımıyla canlandıracakları eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

23 Mart Cumartesi gününden itibaren Emaar Mall’da her gün düzenlenecek ve 4 – 11 yaş arasındaki çocukların katılabileceği Play-Doh etkinliğinde, çocuklar rengarenk Play-Doh hamurlarıyla; dinozorlar, arılar, çiçekler, yıldızlar ve daha pek çok farklı karakter yapacak.Bu karakterleri tablette tarattıktan sonra karakterler kendi dünyalarında canlanacak ve çocuklar kendi hazırladıkları karakterleri dijital ortamda izleyebilecekler. Ayrıca etkinlik alanında dolaşan dev Play-Doh maskotları ile tanışan çocuklar, Photoshooting alanında da fotoğraflarını çektirebilecekler.

Baharın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde Emaar Mall, 31 Mart Pazar gününe kadar devam edecek rengarenk macera dolu Play-Doh etkinliğine çocukları davet ediyor.

23 – 31 Mart boyunca her gün saat 12:00 – 19:00 arasında düzenlenecek Play-Doh etkinliğiyle ilgili detaylı bilgiye emaarsquaremall.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Faber Castell 2 Bine Yakın Çocuğu Yaratıcılık Dünyasıyla Buluşturdu

Faber-Castell, ana sponsoru olduğu Yaratıcı Çocuk Festivali’nin ilk günü kapsamında, Özgür Yaratıcılık Alanı ve Yaratıcılık Sokağı’nda 2 bine yakın çocuğa unutulmaz bir yaratıcı deneyim yaşattı


İzmirli İçmimarlar, “Dünya İç Mekanlar Günü”Nü Coşkuyla Kutladı

İçmimarlık alanında dünyanın en saygın kuruluşu olan International Federation Of Interior Architects/Designers - Uluslararası İçmimarlık Federasyonu (IFI)’nun Türkiye’de belediye alanında ilk ve tek üyesi olan İzmir Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nin işbirliğiyle düzenlenen “Dünya İç Mekanlar Günü” İzmir Kültürpark Mogambo Gazinosu’nda coşkulu bir etkinlikle kutlandı.


Kupa Töreni Mitinge Dönüştü

Kupa törenine niyet mini mitinge kısmet


Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Gıda Takviyesi Pazarının Lideri Aksuvital, Türkiye'den 85 Ülkeye 'Sağlık' Dağıtıyor

Gıda takviyesi pazarının lideri Aksuvital hızlı büyüyor


Etiketler: Play-Doh, Emaar, Mall, Mart, çocuklar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.