1 Nisan 2019 Pazartesi 09:19

GÜNDEM

Prada Lınea Rossa 2019 İlkbaharyaz Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Sofistike ve yüksek performanslı modanın, sıra dışı stil ve teknik uzmanlıkla kombinasyonu… Kusursuz tasarım ve sportif bir estetik… 2019 İlkbahar/Yaz Prada Linea Rossa Gözlük Koleksiyonu markanın stil kodlarını yeniden yorumlayarak teknik, dinamik ve gelişmiş bir koleksiyon sunuyor.

Prada Lınea Rossa 2019 İlkbaharyaz Güneş Gözlüğü Koleksiyonu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Prada Linea Rossa Aktif Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

PS 10US ModeliSportif kodlar yeni Prada Linea Rossa Aktif Koleksiyonu’nda yeniden yorumlanıyor. Çerçevenin delikli lenslere sahip, yüzü saran büyük maske biçimli ön kısmı, düzensiz profille vurgulanıyor ve saplar çarpıcı bir tasarımla öne çıkıyor. Model kauçuk tonlarda şu seçeneklerde sunuluyor: Siyah, kalay-kurşun alaşımı, beyaz, mercan, sarı ve fıstık yeşili.

PS 09US Modeli

Çerçevenin yüzü saran büyük maske biçimli ön kısmı sportif bir tasarıma sahip olan bu modelde belirgin saplar ise modele modern bir görünüm katıyor. Kauçuk kaplamalı naylon fiber yapıyla güçlü ve rahat bir kavrayış garantilenir. Model kauçuk tonlarda şu seçeneklerde sunuluyor: Siyah, kalay-kurşun alaşımı, beyaz, mercan, sarı ve fıstık yeşili.

PS 04US Modeli

Çerçevenin düzensiz bir profile sahip, yüzü saran ön kısmı çarpıcı tasarımlı saplarla bir araya gelerek sportif bir görünüm yaratıyor. İki kat enjeksiyonlu kauçuk kaplamalı naylon fiber yapıyla güçlü ve rahat bir kavrayış garantileniyor. Model kauçuk tonlarda şu seçeneklerde sunuluyor: Siyah, mercan, sarı ve fıstık yeşili. Polarize lenslerle sunulur.

Luxottica Group S.p.A.

İlginizi Çekebilir

Patronlar Acı Tabloyu Ortaya Koydu!

Patronlar acı tabloyu ortaya koydu:


Flo Tüm Mağazalarını 1 Haziran’Da Hizmete Açtı Ve Görseli

Türkiye ve yakın coğrafyada 600’ü aşkın mağazayla hizmet veren FLO, kontrollü sosyal yaşam sürecinin başlamasıyla birlikte, Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği tüm hijyen önlemlerini alarak 1 Haziran itibariyle tüm mağazalarında hizmet vermeye başladı. Bu süreçte müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını birinci önceliği haline getiren FLO, maske, dezenfektan sıvı, siperlik, eldiven ve tek kullanımlık ücretsiz deneme çorabı gibi koruyucu malzemeleri mağazalarına iletti.


Hamilelikte Göz Problemleri Artabilir

Hamilelerde sabah bulantısı, sırt ağrısı, yorgunluk, kabızlık, kaşıntı, şişmiş ayaklar gibi bazı yaygın semptomların yanı sıra bulanık görme şikâyeti de görülebiliyor. Görmenin çoğu durumda doğumdan sonra normal durumuna geri döndüğünü belirten Anadolu Sağlık Merkezi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Yusuf Avni Yılmaz, “Çoğu sebep değişken hormonal duruma bağlıdır. Fakat buna karar vermeden önce sebebini belirlemek oldukça önemli. Gebelikte ortaya çıkan hipertansiyon veya gebelik diyabeti de geçici veya ilerleyici göz hasarına neden olabilir. Bu durumun tedavi edilmesi olası zararlı durumların önlenmesi için önemli” açıklamasında bulundu.


Seyahat Kısıtlaması Kalkınca Uçak Bileti Aramaları 8 Kat Arttı

Şehirlerarası seyahat kısıtlamasının sona ereceğine dair kararın açıklanmasının ardından uçak bileti aramaları 8 kat arttı. Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun.com CEO’su Çağlar Erol, “1 Haziran’da seyahat kısıtlamasının sona ereceğinin açıklanmasının ardından uçak bileti aramaları 8 kat, otobüs bileti aramaları ise 5 kat arttı. En çok bilet araması İstanbul çıkışlı yolculuklar için oldu” dedi.


İkinciyeni.Com’Dan Yüzde 25 Moov By Garenta İndirimi

Otomobilini satan yeni nesil kiralamada kazanıyor:


Etiketler: kauçuk, Çerçevenin, sahip, yüzü, saran

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.