2 Temmuz 2019 Salı 11:04

GÜNDEM

Prima Mayo Bez İle Bebeğiniz De Denizin Ve Havuzun Keyfini Çıkarsın

P&G’nin lider bebek bezi markası Prima’nın 360 derece esnek bel bandıyla bebeklerin vücuduna kolayca uyum sağlayan Mayo Bebek Bezi, suda şişmeyen yapısıyla da bebeklere denizde veya havuzda özgürce hareket etme rahatlığı sağlıyor.

  Prima Mayo Bez İle Bebeğiniz De Denizin Ve Havuzun Keyfini Çıkarsın
  Prima Mayo Bez İle Bebeğiniz De Denizin Ve Havuzun Keyfini Çıkarsın
  Prima Mayo Bez İle Bebeğiniz De Denizin Ve Havuzun Keyfini Çıkarsın
  Prima Mayo Bez İle Bebeğiniz De Denizin Ve Havuzun Keyfini Çıkarsın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Prima’nın yaza özel tek kullanımlık mayo beziyle hem bebekler hem ebeveynler her anın keyfini doyasıya çıkarıyor.

Bebeklerin özgürce denize veya havuza girebilmesine imkân sunan Prima Mayo Bebek Bezi, suda şişmediği için bebeklerin hareketini de kısıtlamıyor. İkili sızdırmaz bariyer teknolojisine sahip Prima Mayo Bebek Bezi, bu sayede denizde veya havuzda yaşanabilecek istenmeyen durumların da önüne geçiyor.

Mayo bebek bezleri, 360 derece esnek bel bandıyla bebeklerin vücuduna kolayca uyum sağlarken yanlardan kolaylıkla çıkartılabiliyor. Bebeklerin altını kolaylıkla değiştiren ebeveynler de bu sayede havuz ve plaj keyfini doyasıya çıkarabiliyor.

Eğlenceli desenleriyle dikkat çeken Prima Mayo Bebek Bezi’nin 3-4, 4-5 ve 5-6 yaşa özel tasarlanmış beden seçenekleri bulunuyor.

Prima Kulübü ile bebekler özgürce yüzerken ebeveynler kazanacak

Yeni Prima Kulübü uygulaması sayesinde ebeveynler, bebekleriyle yaz tatilinin keyfini çıkarırken yaptıkları alışverişleri puana dönüştürüp, uygulamadaki ödül kataloğundan istedikleri ürün için puanlarını kullanabilecekler. Google Play ve App Store’dan indirilebilen Prima Kulübü ile anne ve babalar aynı zamanda bebeklerin kilo-boy gelişimini, uyku ve yemek düzenini de kolayca takip edebilecek.

Prima Hakkında: Prima, Türkiye’nin 1986 yılında piyasaya sunulan ilk hazır bebek bezi olarak ilk günden bu yana pazar liderliğini koruyor. Annelerin ihtiyaçlarına göre ürünlerinde yeniliklere imza atan Prima; 1999 yılında hala sadece Prima’da bulunan “losyon bakım şeritleri”ni, 2000 yılında da ilk kez “nefes alan pamuksu dış yüzeyi” Türk tüketicisinin beğenisine sundu. 2003 yılında Prima, Tam Koruma ile daha geniş bel bantları ve daha yüksek emiş gücü ile sızıntıları önleyerek bebeklerin daha rahat etmesini sağladı. 2004’te piyasaya sunduğu “Prima New Baby Yenidoğan” ürünü ise “İkili Koruma” Sistemi ile idrarın yanı sıra yumuşak dışkının da emilmesini sağlayan Yenidoğan’a özel ilk bebek bezi oldu. 2005 yılında hem ürün gamını Türkiye’nin ilk ve tek anatomik şekilli ürün gamı haline getirmiş hem de bebeklerin değişik gelişim aşamalarındaki farklı ihtiyaçlarının aynı bebek bezi ile karşılanamayacağından yola çıkarak, bebeklerinin gelişimlerinin her aşaması için farklı teknolojiler ile üretilmiş farklı ürünler geliştirmiştir. 2006 yılında Yeşil Ekstra Kuru tabakalı bebek bezini ve 2007 yılında da ilk mis kokulu bebek bezini tüketicileri ile buluşturmuştur. 2010 yılında ise Prima’nın en kuru ve en ince bezi, yeni Dry Max Teknolojisi ile Prima Premium Care’i annelere sunmuştur. 2005 yılında 360 derece esnek bel teknolojisine sahip külot gibi bir kerede kolayca giydirilen ve pratik bir şekilde çıkarılabilen Prima külot bezi tüketiciler ile buluşturmuştur. Prima Dünyası; Aktif Bebek, Kuru ve Hesaplı, Premium Care, Prima Külot Bez bebek bezleri ve Islak Mendilleri’nden oluşan geniş ürün gamıyla tüm beklentileri karşılıyor. (Daha fazla bilgi için www.prima.com.tr ve www.facebook.com/PrimaDunyasi)

İlginizi Çekebilir

Qnb Finansbank Yelken Takımı’Ndan Bir Birincilik Daha

QNB Finansbank Yelken Takımı, Türkiye Açık Deniz Yelken Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen TAYK Sonbahar Trofesi 2. Ayak Yarışı’nda kendi sınıfında birinci oldu.


Ve Video Sokak Yemeğinin Kraliçesi Jay Fai Perakende Günleri’Nde…

Türkiye’de perakende sektörünün nabzını tutan sektörün en büyük buluşma platformu Perakende Günleri, sokak yemeğinin kraliçesi olarak anılan Michelin Yıldızlı Jay Fai’yi ağırladı.


Bacak Damar Tıkanıklıklarında Öncelik İlaç Tedavisinde

En sık, yürürken gelen anı ağrıyla belirti veren bacak damar tıkanıkları, ilk etapta ilaç tedavisiyle kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Eğer sorun tıbbı tedavi ve yaşam şekli değişikliği ile geçmezse, bu kez balon, stent ve cerrahi gibi yaklaşımlar devreye giriyor.


E Bisiklette Türkiye İçin Büyük Fırsat!

Türkiye bisiklet sanayisinde büyük bir fırsatla karşı karşıya: E-bisiklet. Dünyada “pedal destekli elektrikli bisiklet” olarak da bilinen e-bisiklete yönelik talep çok hızlı artıyor. Türkiye neden e-bisiklette Avrupa ülkelerinin ana tedarikçilerinden biri olmasın? Turkishtime-Bisiklet Endüstrisi Derneği (BİSED) Ortak Akıl Toplantısında bu hedefe ulaşmak için yapılması gerekenler masaya yatırıldı, öncelikli görevler belirlendi…


Frıkadell Burger Buyaka'da!

2020 Frikout Burger’i denediniz mi?


Etiketler: Prima, yılında, bebek, bebeklerin, bezi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.