29 Nisan 2019 Pazartesi 10:35

GÜNDEM

Prima Prematüre Gücü Eğitimleri Devam Ediyor

Türkiye’de her 10 bebekten 1’i prematüre olarak doğuyor. Prematüre doğan bebekler yaşama tutunmaya çalışırken, ebeveynleri de desteğe ihtiyaç duyuyor. Prematüre bebeklere özel ilk bebek bezini geliştirerek başlattığı #PrematüreGücü projesini bu yıl da sürdüren Prima, El Bebek Gül Bebek Derneği işbirliği ile bugüne dek 5 ilde 20 hastanede prematüre ebeveynlerine destek eğitimleri ve seminerleri düzenledi. 19 Nisan Cuma günü İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde düzenlenen seminere prematüre bebeği olan ebeveynlerin ilgisi yoğundu.

Prima Prematüre Gücü Eğitimleri Devam Ediyor
Prima Prematüre Gücü Eğitimleri Devam Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin lider bebek bezi markası Prima, 2 yıldır sürdürdüğü Prematüre Gücü projesi kapsamında prematüre bebek dünyaya getiren ebeveynlere de desteğini artırıyor. Proje kapsamında El Bebek Gül Bebek Derneği işbirliği ile Prematüre Ebeveyn Eğitim Fonu’nu kuran Prima, bu fon aracılığıyla Türkiye genelinde 20 hastanede ebeveynlere yönelik bilgilendirici seminer ve eğitimler düzenledi. Prematüre annelerinin fiziksel ve duygusal olarak ihtiyaç duyduğu desteği sağlamak amacıyla İstanbul, Edirne, Van, İzmir ve Urfa’da yapılan eğitimlere prematüre ebeveynlerinin ve yakınlarının yanı sıra hemşire ve doktorlar da katılım gösterdi.

Hastanelerin sağlık personeli de seminerleri takip ediyor

19 Nisan Çarşamba günü İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde düzenlenen eğitimde El Bebek Gül Bebek Derneği’nden uzmanlar ebeveynlerin sorularını yanıtladı ve önemli paylaşımlarda bulundu. Seminere 26 ailenin katıldığını söyleyen El Bebek Gül Bebek Derneği Başkanı İlknur Okay, “Prima’nın katkılarıyla yine prematüre bebeği olan anneler ve yakınları ile bir araya geldik. Eğitimlerimizden özellikle annelerin memnun ve içi rahatlamış bir şekilde ayrılması bizi de çok mutlu ediyor. “Anne iyi olursa bebek iyi olur” inancımızla tüm prematüre ebeveynlerinin her zaman yanındayız. Seminerlerimize hemşire ve doktorlarımızın da katılması bizi ayrıca memnun ediyor.” diye konuştu.

Prima Hakkında: Prima, Türkiye’nin 1986 yılında piyasaya sunulan ilk hazır bebek bezi olarak ilk günden bu yana pazar liderliğini koruyor. Annelerin ihtiyaçlarına göre ürünlerinde yeniliklere imza atan Prima; 1999 yılında hala sadece Prima’da bulunan “losyon bakım şeritleri”ni, 2000 yılında da ilk kez “nefes alan pamuksu dış yüzeyi” Türk tüketicisinin beğenisine sundu. 2003 yılında Prima, Tam Koruma ile daha geniş bel bantları ve daha yüksek emicilik gücü ile sızıntıları önleyerek bebeklerin daha rahat etmesini sağladı. 2004’te piyasaya sunduğu “Prima New Baby Yenidoğan” ürünü ise “İkili Koruma” Sistemi ile idrarın yanı sıra yenidoğan özgü yumuşak dışkının da emilmesini sağlayan yenidoğana özel ilk bebek bezi oldu. 2005 yılında hem ürün gamını Türkiye’nin ilk ve tek anatomik şekilli ürün gamı haline getirmiş hem de bebeklerin değişik gelişim aşamalarındaki farklı ihtiyaçlarının aynı bebek bezi ile karşılanamayacağından yola çıkarak, bebeklerinin gelişimlerinin her aşaması için farklı teknolojiler ile üretilmiş farklı ürünler geliştirmiştir. 2006 yılında Yeşil Ekstra Kuru tabakalı bebek bezini ve 2007 yılında da ilk mis kokulu bebek bezini tüketicileri ile buluşturmuştur. 2010 yılında ise Prima’nın en kuru ve en ince bezi, yeni Dry Max Teknolojisi ile Prima Premium Care’i annelere sunmuştur. 2005 yılında 360 derece esnek bel teknolojisine sahip külot gibi bir kerede kolayca giydirilen ve pratik bir şekilde çıkarılabilen Prima külot bezi tüketiciler ile buluşturmuştur. Prima Dünyası; Aktif Bebek, Kuru ve Hesaplı, Premium Care, Prima Külot Bez bebek bezleri ve Islak Mendilleri’nden oluşan geniş ürün gamıyla tüm beklentileri karşılıyor. (Daha fazla bilgi için www.prima.com.tr ve www.facebook.com/PrimaDunyasi)

İlginizi Çekebilir

Tim’Den ‘Kadın Girişimciliğini Destekleme Zirvesi’Ne Tam Destek

2.Kadın Girişimciliğini Destekleme Zirvesi Ekim Ayında İstanbul’da Yapılacak


Demokrasi Tarihinin En Kara Günü Bu Yıl Da Unutulmadı

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda 17 Eylül’de tüm halkı Merhum Başvekilimiz Adnan Menderes’in şehit edilişinin 58. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleşecek olan anma törenine davet etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ın da katılım sağlayacağı törende Adnan Menderes başta olmak üzere tüm demokrasi şehitleri anılacak


Fıa Başkanı Jean Todt Marmaris’Te

FIA BAŞKANI JEAN TODT MARMARİS’TE


Başkan İmamoğlu “İmza Atacağımız Her Şey İstanbul Halkına Aittir”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “İMZA ATACAĞIMIZ HER ŞEY İSTANBUL HALKINA AİTTİR”


Kadıköy’E Kolombiya Esintisi ‘Kahve Tarlalarında Çocukluk’ Muralı Kadıköy Duvarında

KADIKÖY’E KOLOMBİYA ESİNTİSİ


Etiketler: Prima, bebek, yılında, Bebek, bezi
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Yenilenme Zamanı Sonbahar’Da Detox Başkadır.
Yenilenme Zamanı Sonbahar’Da Detox Başkadır.

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.