8 Kasım 2018 Perşembe 14:30

GÜNDEM

Procat, Tider İçin İyilik Peşinde Koşmaya Devam Ediyor!

Kurulduğu 2004 yılından beri yeni teknolojilere yatırım yaparak çağrı merkezi dünyasında “Güvenilir iş ortağınız” mottosuyla hızlı bir yükseliş yakalayan Procat, sosyal sorumluluk projeleri ile de sektörde adından sıkça söz ettiriyor. Firma, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’na Temel İhtiyaç Derneği-TİDER ekibi ile beraber iştirak edecek ve “Adım Adım - İyilik Peşinde Koş” projesine destek olacak.

Procat, Tider İçin   İyilik Peşinde Koşmaya Devam Ediyor!
Procat, Tider İçin   İyilik Peşinde Koşmaya Devam Ediyor!
Procat, Tider İçin   İyilik Peşinde Koşmaya Devam Ediyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yardımseverlik koşusuna 35 kişilik bir kadro ile katılacak olan Procat ekibi, 11 Kasım 2018 tarihinde 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda TİDER’in yanında yer alacak ve sivil toplum örgütünün yoksulluk ve israfla mücadele çabalarına destek olmak için ek için kaynak yaratacak.

Ülke çapında yeni destek marketler için TİDER Procat el ele

Adım Adım,2008 yılının Mart ayında yurt dışında ‘Charity run’ olarak bilinen kolektif yardımseverlik koşusunu Türkiye’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak için kurulan ilk sivil toplum oluşumu.

Yardımseverlik koşuları aracılığıyla ülkemizin önemli sosyal sorumluluk projelerine maddi kaynak ve tanıtım desteği sağlayan Adım Adım Oluşumu, 2008 yılından bu yana 43 bin gönüllü koşucu ile 40 sivil toplum kuruluşu için 347 bin bağışçıdan 37 milyon TL bağış toplanmasına imkân sağlayarak binlerce kişi için umut ışığı oldu.

Temel İhtiyaç Derneği ise yürüttüğü Destek Projesi ile israf, yoksulluk ve işsizlik gibi üç büyük toplumsal sorunu birbiriyle yapıcı şekilde ilişkilendirerek çözüm üretmeye odaklanan bir sivil toplum kuruluşu. Dernek israf edilen tonlarca ürünü ihtiyaç sahipleriyle, geçinme zorluğu çeken insanları da iş olanaklarıyla buluşturan Destek Projesini ülke çapında yaygınlaştırmayı hedefliyor. Dernek bugüne kadar, 77660 kişinin destek marketten ücretsiz alışveriş yapmasına imkân sağladı. Destek İK ile sağlanan istihdam sayısı ise 70’e ulaştı.

Destek Market ve Destek İK’dan oluşan Destek Projesine ek kaynak sağlamak için yardımseverlik koşusuna katılan 35 kişilik Procat ekibi, organizasyon kapsamında hem sağlıklı yaşam ve sporun önemine bir kez daha dikkat çekecek, hem de toplanan bağışlar ile Destek Marketler üzerinden yardım alan vatandaşlarımızın sayısının artmasına olanak tanıyacak.

“Adım Adım Yardımseverlik Koşusu” ile şirket genelinde gönüllü yöneticilerin ve ‘beyaz yakalı’ sporseverlerin TİDER adına ter dökeceğini ve bağış yapılması için çağrıda bulunacaklarını belirten Procat Şirketler Grubu CEO’su Tarkan Ersubaşı grup bünyesindeki şirketlerinden 35 kişinin koşuya katılmasının kendisini çok mutlu ettiğini belirtti. Ersubaşı konuşmasını şöyle sürdürdü:

“TİDER bu sene İstanbul Maratonu’nda 1250 ailenin Destek Marketlerden temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için kampanya başlattı. Biz de şirket olarak hem anlamlı bir hayır işine destek olacağız, hem de sağlıklı yaşam için sporun önemine dikkat çekeceğiz. Yardımseverlik koşusu yoluyla dar gelirli insanlar ve gezegenimiz için fayda yaratmış olmaktan çok memnunuz.

Kampanya kapsamında her 265 TL bağış ile bir ailenin bir yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları karşılanıyor. Aileden çalışabilir durumdaki kişilere iş bulunabiliyor ve her bir aile başına 256 kg ürün israftan kurtarılıyor. TİDER’in 2018 iyilik koşusu hedefi 1.250 aile için 331.250 TL kaynak sağlamak. Elimizden geldiği kadar kendilerine destek olacağız.”

Son yıllarda ülkemizde şirketler sadece kendi amaçları doğrultusunda çalışmıyorlar. Aynı zamanda çevresine duyarlı ve bulunduğu toplumun ihtiyaçlarına seslenebilen bir anlayışla çeşitli STK’lara destek veriyorlar. Bu girişimleri elimizden geldiğinde destekliyoruz” şeklinde konuşan Ersubaşı konuşmasını şu sözlerle bitirdi: “Sosyal sorumluluk projelerinin insanlığa,müşterilerimize, çalışanlarımıza ve şirketlerimize kattığı değerin farkındayız. Yaşadığı çevreye katkı sağlayan şirketlerin sayısının katlanarak artmasını temenni ediyoruz. Bu vesile ile sektörümüze seslenmek ve kampanyamıza destek ricasında bulunmak isterim.”

Procat kampanya destek linki:

Procat Hakkında:

Yüksek verimlilik, kesintisiz destek, hızlı kurulum ve deneyimli bir iş ortağı ile çalışmanın verdiği konfor ile maliyet avantajından vazgeçemeyen kurum ve kuruluşların ilk tercihi olan Procat 2004 yılında kurulmuştur. Procat kurucularının çeyrek yüzyıla yakın sektör deneyiminden aldığı güç ve uzman kadrosu ile birlikte A'dan Z'ye anahtar teslim çağrı merkezi kurulumu, üçüncü parti ürün ve çözümler ile entegrasyonu, uygulama geliştirme, raporlama, izleme, denetleme ve kalite değerlendirme için gereken tüm ürün ve hizmetleri sunar. Kurumların gereksinimleri ile birebir örtüşen en doğru teknolojinin seçiminden kuruluma dek, tüm süreçlerde eksiksiz bir iş ortağı olarak çalışmaktadır. Yüksek verimlilik ve kalite hedefli projelerinde, işe analiz ederek başlar, çözümü ihtiyaca ve isteğe yönelik dizayn eder, kurulumu yapar ya da mevcut alt yapıyı iyileştirir, istendiği takdirde geçici bir şekilde projeyi işleterek iş ortağına devreder ve inovatif çözümlerle sürekli olarak yanında olur. Sektöründe farklı ve yenilikçi uygulamalar ile hizmetler oluşturma stratejisiyle çalışan Procat; konuşma teknolojileri kullanarak, müşteri hizmetlerinde farklı otomasyon ihtiyaçlarına karşılık vermek, maliyet avantajı ve memnun müşteri deneyimi oluşturmak adına 2006 yılında Speechouse, 2010 yılında ise çağrı merkezlerine proje yatırımlarını gerçekleştirmeden kısa vadeli pilot yapma, sağlıklı ve verimli büyüme, esneklik ve yedeklilik imkânı sağlayan Call Center Hotel şirketlerini hayata geçirmiştir. 2006 yılından bugüne Interactive Intelligence Elite Partner olan Procat kullanıcı dostu çağrı merkezi çözümleri ile güvenilir iş ortağınız olarak çalışır.

Temel İhtiyaç Derneği(TİDER) Hakkında:

TİDER, insanların temel ihtiyaçlarına adil ve eşit şekilde ulaşabilmesi için çalışmalar yürüten ve kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu. 2010 yılında gıda sektöründe çalışan ve gıda bankacılığının açlık ve yoksullukla mücadelede önemli bir araç olduğuna inanan 9 kurucu üyemiz ile birlikte Gıda Bankacılığı Derneği adı altında faaliyetlerine başladı. Gıda bankacılığı hakkındaki bilgi ve deneyimlerini yeni kurulan gıda bankalarına aktardı. Gıda bankalarını ve bu alanda çalışan sivil toplum kuruluşlarını bağışlar ile destekledi. 2014 yılında insanların kendi yetkinlik ve yeteneklerine uygun işlerde çalışabilmesinin de en temel ihtiyaçlardan biri olduğundan hareketle çalışmalarına istihdam ve kalkınma projelerini de katarak Temel İhtiyaç Derneği adını aldı. İstanbul Maltepe’de kurulan merkez 2015 yılında faaliyete geçti. Böylelikle ihtiyaç sahiplerine yalnızca gıda bankacılığı yoluyla yardım etmekle kalmayıp, istihdam organizasyonunu da üstlenerek yoksullukla mücadelede gerçekçi ve sürdürülebilir bir model oluşturmayı hedefledi. Bu Türkiye’de bir ilkti ve dünyadaki benzer kuruluşlara da örnek teşkil ediyordu. Bu yenilikçi ve özgün modelimizin ilk Destek Market’ini ise 2015 yılında İstanbul Maltepe’de kurdu. Dernek bugün kurduğu Destek Marketler ile yoksulluk sınırı altında yaşayan insanların temel ihtiyaçlarına ulaşmalarını sağlarken, Destek İK aracılığı ile bu kişilere eğitimler veriyor, meslek edindiriyor ve işe yerleştiriyor. Bunun yanı sıra, kriz dönemlerinde afet bölgelerinde yaşayanların temel ihtiyaçlarını karşılıyor, kırsal bölgelerdeki kadınların ekonomik ve sosyal açıdan güçlenmelerine öncelik veren kalkınma projeleri geliştiriyor, çocuk yoksulluğu konusunda yerel projeler üretiyor.

İlginizi Çekebilir

Kaspersky Fidye Yazılımı Sürümleri İki Kat Arttı

Kaspersky araştırmacıları 2019’un 2. çeyreğinde 16.017 adet yeni fidye yazılımı sürümü tespit etti. Bunların bazıları sekiz yeni zararlı yazılım ailesine dahil. Bu miktar geçtiğimiz sene aynı döneme (7620) göre iki kat daha fazla. Kaspersky 2019 2. Çeyrek BT Tehdit Gelişim raporunda ayrıca bu dönemde 230.000’den fazla kişinin saldırıya uğradığı da belirtildi.


Türk Turizminin Yükselişiyle Akfen Gyo'nun Otel Gelirleri %19 Arttı Bb

2019 yılında turizm sektöründe hem ziyaretçi hem de gelirler anlamında yükselişini devam ettiren Türkiye’nin bu performansı turizm şirketlerinin finansal tablolarına da olumlu yansıyor.


Tbb'den Bilgilendirme 60.Yılında Türkiye Bankalar Birliği Ve Türkiye’De Bankacılık Sistemi Kitabı

Türkiye Bankalar Birliği’nin kuruluşunun altmışıncı yılı vesilesiyle ülke ve dünya ekonomisindeki gelişmelerin bankacılık sektörüne olan yansımalarının değerlendirildiği “60. Yılında Türkiye Bankalar Birliği ve Türkiye’de Bankacılık Sistemi” başlıklı kitap kaleme alındı.


Nn Hayat Ve Emeklilik Hayatta Büyüyecek, Bes’Te Tutunduracak

NN Group halka arzının 5. yıl dönümünü kutladı


Taze Kiraz, Üzüm Ve Nar İhracatçıları Yeni İhracat Rekorları İçin Kümeleniyor

Türkiye’nin tadı dillere destan, şifa kaynağı ürünleri kiraz, üzüm ve narı dünya genelinde daha fazla insanın tüketmesi için ihracatçılar Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi’nde bir araya geliyor. Hedef, 3 üründe toplam 387 milyon dolar olan yıllık ihracatı 750 milyon dolara çıkarmak.


Etiketler: için, Destek, Procat, destek, yılında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.