9 Nisan 2019 Salı 10:46

GÜNDEM

Profilo Flooris Elektrikli Süpürgeyle Bahar Temizliği Çok Kolay

Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte evlerde temizlik telaşı başlıyor. Profilo Flooris elektrikli süpürge geliştirilmiş teknolojisi ve A sınıfı enerji verimliliği ile kadınların en büyük yardımcısı olarak öne çıkıyor.

Profilo Flooris Elektrikli Süpürgeyle Bahar Temizliği Çok Kolay
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yazın habercisi bahar mevsiminin gelişi birçok ev için derin temizlik zamanı. Köşe bucak bahar temizliği için kadınların en önemli yardımcısı ise elektrikli süpürgeler. Profilo Flooris elektrikli süpürge ihtiyaçlara yönelik toz alma kapasitesi ve antialerjik özellikleriyle hassas annelerin ve titiz ev hanımlarının en büyük yardımcısı oluyor.

Geliştirilmiş motor teknolojisi sayesinde yüksek performansa sahip olan Profilo Flooris Süpürge, A sınıfı sert zemin performansı, 4 litrelik büyük toz alma kapasitesi ve polen ve alerjenleri büyük ölçüde tutan A sınıfı özel antialerjik filtreleme özellikleri ile kadınların hayatını kolaylaştıracak yeni nesil özellikleri ile öne çıkıyor. Profilo Flooris Süpürge ayrıca parke, halı ve diğer hassas zeminlerinizin en iyi şekilde temizlenmesi için özel doğal kıllara sahip sert zemin başlığı; halı başlığı ve döşek ile şilte temizliği için geliştirilmiş pratik hijyenik başlıktan oluşan zengin aksesuarları sayesinde hem etkili hem de verimli bir şekilde temizlik yapma imkânı sunuyor. Üstelik sahip olduğu A sınıfı enerji verimliliği sayesinde maksimum enerji tasarrufu da yaparak aile bütçesine katkı sağlıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

İlginizi Çekebilir

Çocuklara Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Her çocuk farklı; zevkleri, hayalleri, alışkanlıkları farklı, peki bilgisayarı neden aynı olsun? Hemen her ihtiyaca uygun, üstün teknoloji ve tasarım özelliklerine sahip bilgisayarlar üreten Acer, bilgisayar seçimi yaparken çocukların kullanım alışkanlıklarının ve hobilerinin göz önüne alınması gerektiğini hatırlatıyor. Çünkü aksi durumda alınan bilgisayar tam fonksiyonuyla kullanılamıyor veya ihtiyaç duyulan performansı sağlayamadığından yetersiz görünüyor. Acer yetkililerine göre bu durum çoğu zaman yeni bilgisayar alımıyla sonuçlandığından, boşuna bir maddi külfet haline de gelebiliyor.


Bilgi’De Tercih Günleri Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi kapılarını tercih günleri için açtı. Aday öğrenciler ve aileleri 29 Temmuz tarihine kadar akademik kaliteden deneyimleyerek öğrenme anlayışına, uluslararası imkânlardan kampüs olanaklarına kadar merak ettikleri her türlü sorunun cevabını bulabilecek. BİLGİ, Tercih Günleri kapsamında kampüslerin yanı sıra dijital ortamdan da adaylara yardımcı olacak


Teleperformance, Denizbank’In Sesi Oldu!

Teleperformance, Denizbank’ın sesi oldu!


Bb Stfa Grubu'nda Görev Değişikliği

STFA Grubu’nda yönetim kademesinde iki görev değişimi gerçekleşmiştir. Bu kapsamda 11 Temmuz 2019 tarihi itibariyle STFA İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü görevine Sayın Recep Çimen atanmıştır. Öte yandan, 2013 yılından bu yana STFA Grubu’nda farklı görevler üstlenen ve en son Grup CEO’luğunu ve İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü’nü yürüten Sayın Aslan Uzun, 16 Temmuz 2019 tarihi itibariyle kariyer değişikliği kararı alarak, bu görevlerinden ayrılmıştır. Grup CEO’luğu yetki ve sorumlulukları yeni bir atama yapılıncaya kadar Yönetim Kurulu Başkanlığı uhdesinde kalacaktır.


Instagram Kullanımında Dünya Altıncısıyız

BASIN BİLDİRİSİ


Etiketler: için, Profilo, Flooris, büyük, sayesinde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.