9 Nisan 2019 Salı 10:46

GÜNDEM

Profilo Flooris Elektrikli Süpürgeyle Bahar Temizliği Çok Kolay

Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte evlerde temizlik telaşı başlıyor. Profilo Flooris elektrikli süpürge geliştirilmiş teknolojisi ve A sınıfı enerji verimliliği ile kadınların en büyük yardımcısı olarak öne çıkıyor.

Profilo Flooris Elektrikli Süpürgeyle Bahar Temizliği Çok Kolay
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yazın habercisi bahar mevsiminin gelişi birçok ev için derin temizlik zamanı. Köşe bucak bahar temizliği için kadınların en önemli yardımcısı ise elektrikli süpürgeler. Profilo Flooris elektrikli süpürge ihtiyaçlara yönelik toz alma kapasitesi ve antialerjik özellikleriyle hassas annelerin ve titiz ev hanımlarının en büyük yardımcısı oluyor.

Geliştirilmiş motor teknolojisi sayesinde yüksek performansa sahip olan Profilo Flooris Süpürge, A sınıfı sert zemin performansı, 4 litrelik büyük toz alma kapasitesi ve polen ve alerjenleri büyük ölçüde tutan A sınıfı özel antialerjik filtreleme özellikleri ile kadınların hayatını kolaylaştıracak yeni nesil özellikleri ile öne çıkıyor. Profilo Flooris Süpürge ayrıca parke, halı ve diğer hassas zeminlerinizin en iyi şekilde temizlenmesi için özel doğal kıllara sahip sert zemin başlığı; halı başlığı ve döşek ile şilte temizliği için geliştirilmiş pratik hijyenik başlıktan oluşan zengin aksesuarları sayesinde hem etkili hem de verimli bir şekilde temizlik yapma imkânı sunuyor. Üstelik sahip olduğu A sınıfı enerji verimliliği sayesinde maksimum enerji tasarrufu da yaparak aile bütçesine katkı sağlıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

İlginizi Çekebilir

Axa Sigorta, Aktif Yaşam Derneği Ve Wwf Türkiye’Den Ortak Proje Dünya İçin Hareket Et

AXA Sigorta, Aktif Yaşam Derneği ve WWF-Türkiye iş birliğiyle hayata geçirdiği ve daha hareketli bir yaşam tarzının insan sağlığı için yarattığı değeri iklim krizi açısından dünyanın bağışıklığı için de yaratılabileceğine dikkat çekmeyi hedeflediği ‘Dünya için Hareket Et’ projesinin lansmanını yaptı.


Türkiye Kalkınma Ve Yatırım Bankası Dünyanın Geleceği Sürdürülebilir Kalkınmada

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’ndan Dünya Çevre Günü mesajı:


Bülten Güler Sabancı, Sabancı Üniversitesi’Nin Hikâyesini “Bir Üniversite Var Ederken” Kitabında Anlattı

GÜLER SABANCI,


5 Haziran Dünya Çevre Günü Ve Biyoçeşitlilik

Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde türlerin yok olmasına, doğamızı onararak geri kazanma ve koruma gereğine dikkat çekerek güzelim dünyamızda birbirimizin ve tüm türlerin kıymetini bilelim çağrısını yaptı


Euler Hermes’Ten İhracat Kaybı Uyarısı

EULER HERMES’TEN İHRACAT KAYBI UYARISI


Etiketler: için, Profilo, Flooris, büyük, sayesinde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.