17 Ekim 2019 Perşembe 12:32

GÜNDEM

Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası Bodrum’Da Açıldı

Hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bayi ağını şimdi de yeni deneyim mağazası konseptiyle genişletiyor. Son olarak Profilo ve Çağdaş Holding iş birliği ile Profilo’nun bayi ailesine katılan ilk deneyim mağazası, Bodrumlu müşterilerine farklı bir alışveriş tecrübesi yaşatmaya hazırlanıyor.

Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası  Bodrum’Da Açıldı
Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası  Bodrum’Da Açıldı
Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası  Bodrum’Da Açıldı
Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası  Bodrum’Da Açıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Profilo Ev Aletleri Satış Başkan Yardımcısı Semir Kuseyri’nin katılımıyla, Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen törenle 11 Ekim’de açılacak mağazada, canlı mutfak, klima deneyim alanı, tüm ürünlerin sergileneceği alanların yanı sıra, alışveriş esnasında çocukların da keyifli vakit geçirebileceği özel bir bölüm bulunuyor. Profilo ve Çağdaş Holding iş birliği ile açılan mağazada tüm ürünlerin sergilenebileceği 250 m2’lik kullanılabilir alanıyla Profilo’nun Türkiye’nin ilk ve en büyük deneyim alanlı mağazası olacak. Çok geniş bir televizyon ve elektronik gamına sahip olan mağaza aynı zamanda müşterilerin gezerken ürünleri deneyimleyebileceği, mağaza içerisinde geçirilen zamanı daha eğlenceli ve verimli kılan özellikleriyle öne çıkıyor.

Profilo Ev Aletleri Satış Başkan Yardımcısı Semir Kuseyri, yaptığı açıklamada "Günümüzün müşterisi oldukça bilinçli; artık mağazalarda sadece ürünlere bakmak değil, ürünleri deneyimlemek, ürünler hakkında birinci ağızdan bilgi sahibi olmak istiyor. Türkiye’nin ilk ve en büyük deneyim alanlı Bodrum deneyim mağazamız da bu beklentileri karşılamak üzere özel olarak tasarlandı. Fark yaratacak bir mağazacılık anlayışını ortaya koymak hedefiyle büyük bir yeniliğe imza atıyoruz" dedi.

Çok sayıda davetlinin eşlik ettiği açılışa ev sahipliği yapan Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, günümüzde tüketicilerin deneyimlemeye yönelik beklentileri üzerine tüm sektörlerde ‘daha fazla deneyim’ trendinin öne çıktığına dikkat çekerek, “Türkiye’nin ilk ve en büyük deneyim alanlı Bodrum deneyim mağazamız da bu beklentiler dikkate alınarak tasarlandı. Gayrimenkul ve turizm sektöründe olduğu gibi perakende ve teknoloji sektöründe de yenilikleri takip etmeye ve büyümeye devam edeceğiz" dedi.

Seçkin davetliler ve Profilo müşterilerinin katıldığı mağaza açılışı ayrıca keyifli anlara sahne oldu. Bodrum Ent Restoran’ın şefi Yoldaş Sönmez, Profilo’nun aynı anda 3 farklı yemeği tatları birbirine karışmadan hazırlama imkânı sunan ankastre ürünleri ile gerçekleştirdiği özel bir şovu da katılımcılarla buluşturdu.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

İlginizi Çekebilir

Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


Bu Sefer Karda Değil Çölde Oynandı Fotoğraflı

Dünyanın ilk çöl polo turnuvası Suudi Arabistan'da yapıldı


Turizm Çalıştayı Yarın Yapılacak

19/01/2020


Yarıyıl Tatilinde Çocuklar İçin Pratik Beslenme İpuçları!

“Sömestir tatili; kışın en soğuk ve bulaşıcı hastalıkların en yaygın dönemine denk geldiği için çocuklarımızın bu dönemde, besleyiciliği yüksek gıdalar ile beslenmesine dikkat etmeliyiz” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Uzm. Dyt. Sinem Usuk, açıkladı.


Artemis Halı’Dan Pıa Monte Koleksiyonu

Halı koleksiyonları ile stil sahibi yaşam alanlarına imza atan, renk ve desenleri ile zarafeti mekanlara taşıyan Artemis Halı, yeni koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Artemis Halı, dekorasyonda klasik çizgileri tercih edenler için yeni koleksiyonu Pia Monte’yi sunuyor.


Etiketler: Profilo, deneyim, büyük, Aletleri, Çağdaş

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.