17 Ekim 2019 Perşembe 12:32

GÜNDEM

Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası Bodrum’Da Açıldı

Hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bayi ağını şimdi de yeni deneyim mağazası konseptiyle genişletiyor. Son olarak Profilo ve Çağdaş Holding iş birliği ile Profilo’nun bayi ailesine katılan ilk deneyim mağazası, Bodrumlu müşterilerine farklı bir alışveriş tecrübesi yaşatmaya hazırlanıyor.

Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası  Bodrum’Da Açıldı
Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası  Bodrum’Da Açıldı
Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası  Bodrum’Da Açıldı
Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası  Bodrum’Da Açıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Profilo Ev Aletleri Satış Başkan Yardımcısı Semir Kuseyri’nin katılımıyla, Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen törenle 11 Ekim’de açılacak mağazada, canlı mutfak, klima deneyim alanı, tüm ürünlerin sergileneceği alanların yanı sıra, alışveriş esnasında çocukların da keyifli vakit geçirebileceği özel bir bölüm bulunuyor. Profilo ve Çağdaş Holding iş birliği ile açılan mağazada tüm ürünlerin sergilenebileceği 250 m2’lik kullanılabilir alanıyla Profilo’nun Türkiye’nin ilk ve en büyük deneyim alanlı mağazası olacak. Çok geniş bir televizyon ve elektronik gamına sahip olan mağaza aynı zamanda müşterilerin gezerken ürünleri deneyimleyebileceği, mağaza içerisinde geçirilen zamanı daha eğlenceli ve verimli kılan özellikleriyle öne çıkıyor.

Profilo Ev Aletleri Satış Başkan Yardımcısı Semir Kuseyri, yaptığı açıklamada "Günümüzün müşterisi oldukça bilinçli; artık mağazalarda sadece ürünlere bakmak değil, ürünleri deneyimlemek, ürünler hakkında birinci ağızdan bilgi sahibi olmak istiyor. Türkiye’nin ilk ve en büyük deneyim alanlı Bodrum deneyim mağazamız da bu beklentileri karşılamak üzere özel olarak tasarlandı. Fark yaratacak bir mağazacılık anlayışını ortaya koymak hedefiyle büyük bir yeniliğe imza atıyoruz" dedi.

Çok sayıda davetlinin eşlik ettiği açılışa ev sahipliği yapan Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, günümüzde tüketicilerin deneyimlemeye yönelik beklentileri üzerine tüm sektörlerde ‘daha fazla deneyim’ trendinin öne çıktığına dikkat çekerek, “Türkiye’nin ilk ve en büyük deneyim alanlı Bodrum deneyim mağazamız da bu beklentiler dikkate alınarak tasarlandı. Gayrimenkul ve turizm sektöründe olduğu gibi perakende ve teknoloji sektöründe de yenilikleri takip etmeye ve büyümeye devam edeceğiz" dedi.

Seçkin davetliler ve Profilo müşterilerinin katıldığı mağaza açılışı ayrıca keyifli anlara sahne oldu. Bodrum Ent Restoran’ın şefi Yoldaş Sönmez, Profilo’nun aynı anda 3 farklı yemeği tatları birbirine karışmadan hazırlama imkânı sunan ankastre ürünleri ile gerçekleştirdiği özel bir şovu da katılımcılarla buluşturdu.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

İlginizi Çekebilir

Tüyap Kitap Ve Sanat Fuarları Sona Erdi

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğinde düzenlenen 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen ARTİST 2019 / 29. İstanbul Sanat Fuarı 10 Kasım 2019 Pazar akşamı saat 19.00’da 605 bin kitapsever ve sanatseverin ziyaretiyle sona erdi. Fuarlarımızı okullarıyla birlikte ziyaret eden öğrenci sayısı geçtiğimiz yıla oranla %20’den fazla artış göstererek 221.293’e ulaştı. Öğrencilerin fuarı ziyareti konusunda desteklerinden dolayı başta İstanbul Valiliği olmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve ailelere teşekkür ediyoruz.


Genç İş Adamlarına Büyük Motivasyon

GENÇ İŞ ADAMLARINA BÜYÜK MOTİVASYON


Bégum Bdh'dan Geleneksel Düğün Kodlarını Sarsacak Bir Koleksiyon

Şehirli ve modern formların zamansız detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu, felsefesiyle bir yandan geleneksel düğün kodlarını sarsarken, diğer yandan güzellik ve zerafet tanımlarını yeniliyor.


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 12 18 Kasım Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Meme Kanserinde Farkındalık Ve Erken Tanı Çok Önemli!

Dünya sağlık örgütünce ekim ayının “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” olarak belirlenmesiyle, özellikle kadınlarda daha sık karşılaşılan meme kanserine karşı alınacak önlemler ve hastalığa karşı benimsenmesi gereken farkındalık önem kazanıyor. Centrum Clinic Kadın Sağlığı Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Pabuçcu, meme kanseri konusunda farkındalık yaratılmasının öneminin çok büyük olduğunu çünkü bu sayede erken tanının hayat kurtardığının altını çiziyor.


Etiketler: Profilo, deneyim, büyük, Aletleri, Çağdaş
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.