24 Nisan 2019 Çarşamba 15:06

GÜNDEM

Profilo Ultrafresh İle Mangalın Kokusu Gitsin, Size Sadece Keyfi Kalsın

Baharla birlikte, sevdiklerimizle bir araya gelip sosyalleşmenin en keyifli yollarının başında mangal yapmak gelir. “Ah bir de şu üzerimize sinen kokusu olmasa” dediğimiz mangal keyfi, şimdi istenmeyen kokuları kısa bir sürede gideren Profilo UltraFresh Çamaşır Makinesi ile ikiye katlanıyor.

Profilo Ultrafresh İle Mangalın Kokusu Gitsin, Size Sadece Keyfi Kalsın
Profilo Ultrafresh İle Mangalın Kokusu Gitsin, Size Sadece Keyfi Kalsın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Havalandırma etkisiyle istenmeyen kokulardan kurtulun

Katıldığınız bir mangal partisi ya da kalabalık bir davetin dışında mutfakta yemek yaparken de karşı karşıya kaldığınız istenmeyen kokulardan giysilerinizi kolaylıkla arındırabilmenize olanak veren UltraFresh teknolojisinin en büyük özelliği bunu su ve deterjana gerek kalmadan yapabilmesi. Giysilerinize sinen kokuları, yıkamaya gerek kalmadan kolaylıkla arındıran çamaşır makinesi, aynı zamanda su ve deterjan kullanımını da azalttığından hem ev ekonominize hem de çevreye katkıda bulunmanıza olanak veriyor.

UltraFresh’in zengin programları da hayatı kolaylaştırır

Profilo UltraFresh çamaşır makinesi, 9 kg.’lık geniş kapasitesi ve yüksek enerji tasarruflu kullanımının yanı sıra EkstraEkle, Ekspres 15’/30’ yıkama gibi zengin program seçenekleri ve opsiyonlarıyla da hayatı kolaylaştırıyor.

Profilo UltraFresh Çamaşır Makinesi tüm Profilo Yetkili Satıcılarında!

İlginizi Çekebilir

Ey Türkiye’Nin Yönetim Kadrosuna 2 Yeni Ortak Atandı

Yönetimine bu yıl 2 yeni ortak ekleyen EY (Ernst & Young) Türkiye kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor. EY Türkiye’nin ortak sayısı, Barış Eken’in Vergi Hizmetleri Ortağı ve Mehmet Can Altıntaş’ın Denetim Hizmetleri Ortağı olarak atanması ile birlikte 48’e ulaştı. EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları atamalarla ilgili olarak, “Müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi hizmetin katma değere dönüştüğü ve bu sayede tüm iş kollarında sektör ortalamasının üzerinde büyüme kaydettiğimiz bir yıl oldu. Büyüme hedeflerimize ulaşmamızda önemli rol oynayan arkadaşlarımızın bu yolda değerli katkılar sağlamaya devam edeceklerine yürekten inanıyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi


Dünyanın En İyi Dijital Bankası Akbank!

Türkiye’den ilk kez bir banka “Euromoney Mükemmellik Ödülleri” kapsamında “Dünyanın En İyi Dijital Bankası” seçildi. Akbank ayrıca 13. kez “Türkiye’nin En İyi Bankası” unvanını da aldı. Konuya ilişkin bülten, görseller ve videoları ekte bilginize sunarız.


Şişecam Düzcam, Hindistan’In Önde Gelen Gayrimenkul Geliştiricilerini İstanbul’Da Ağırladı

Şişecam Düzcam, Hindistan’ın Önde Gelen


Anne, Bebek, Çocuk Hazır Giyim Sektörü İstanbul Kids Fashion’Da Buluştu

2019 yılının ilk 6 ayında yaklaşık yüzde 25 oranında büyüyen anne, bebek, çocuk hazır giyim ve aksesuarları sektörü, bu yıl 37’ncisi düzenlenen İstanbul Kids Fashion Fuarı’nda bir araya geldi. Fuarda 200 marka yer alırken, 4 günde başta Rusya, Cezayir, Libya, Filistin ve Ukrayna olmak üzere toplam 77 ülkeden 4763 ziyaretçi sayısına ulaşıldı.


Tim’Den 15 Temmuz Şehitlerine Özel Anma

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümünde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) anma töreni düzenledi. Tören kapsamında TİM Demokrasi ve Milli Birlik Fidanlığı’na 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Şehitleri anısına fidan dikimi gerçekleştirildi.


Etiketler: UltraFresh, Profilo, istenmeyen, kokulardan, kolaylıkla
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel İdrar Kaçırma Hayat Kalitesini Düşürüyor!
İdrar Kaçırma Hayat Kalitesini Düşürüyor!

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.