16 Ağustos 2018 Perşembe 11:53

BİLİM TEKNOLOJİ

Project Aloft Star Europe 2018 , Yeni Çıkış Yapan Sanatçılara Bir Single Kaydetme Ve Yayınlama Şansı Kazandırıyor

PROJECT: ALOFT STAR EUROPE 2018 ,

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

YENİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇILARA BİR SİNGLE KAYDETME VE YAYINLAMA ŞANSI KAZANDIRIYOR

Marriott International’ın müzikseverlere ve müzisyenlere hitap eden markası Aloft Hotels, müzik odaklı eğlencede dünya lideri olan Universal Music Group’un (UMG) marka strateji birimi Universal Music Group & Brands (UMG&B) ile birlikte sanatçı keşif yarışması Project: Aloft Starkayıtlarına başladı. İlk eleme sürecini ve halk oylamalarını geçenler, Kasım ayında Almanya’nın Münih şehrindeki Aloft Hotel’de düzenlenecek finalde, ‘September Song’ ve ‘Perfect Strangers’ gibi hit şarkılarıyla tanınan ‘Sanatçı Elçisi’ JP Cooper ve uzmanlardan oluşan jürinin önünde performanslarını sergileyecek.

Teknolojiden güç alan Aloft Hotels; yarışmayı başlatmak ve henüz küresel süper starlığa hazır olmayanlar da dahil herkese harekete geçme şansı vermek amacıyla, Avrupa’daki seçili otellerinde, misafirlerin Aloft'ta kaldıkları süre boyunca içine girip ses yeteneklerini gösterebilecekleri son teknoloji ürünü ses kayıt kabinlerini kuruyor.

Project: Aloft Star – Bir Yıldız Aranıyor

13 Ağustos 2018 Pazartesi günü başlayan “Project: Aloft Star Europe 2018” yarışması, UMG&B ile Marriott International’ın türünün ilk örneği olan ve çıkış yapan yetenekleri geliştirmeye de odaklanan küresel işbirliğinin bir parçasını oluşturuyor. Yüksek hedefleri olan sanatçılar, değerlendirilmek üzere orijinal bir şarkı göndermeye davet ediliyor. Müzisyenler, aşağıdakileri içeren bir ödülü kazanma şansı için bugünden itibaren yarışmaya katılabiliyor:

Duşların Süper Starları için Ses Kayıt Kabinleri

Normalde ses yeteneklerini duşta şarkı söylemekle sınırlı tutmayı tercih eden misafirler için Project: Aloft Star 2018 süresince Avrupa'daki seçili otellerdeki özel odalara yerleştirilmiş en ileri teknoloji ürünü ses kayıt kabinlerine girme şansı sunulacak. Kabinler, duşta şarkı söyleme deneyimini taklit ederek odanın akustiğinden tam anlamıyla yararlanırken şarkı söylemek, kaydetmek, dinlemek ya da paylaşmak için kullanılabilecek su geçirmez stüdyo ekipmanları ile tam donatılmış olarak geliyor. Londra, Brüksel, Münih ve Kiev'deki Aloft otellerinde kalan misafirler, Project: Aloft Star 2018 yarışmasına denk gelen tarihlerdeki konaklamalarında bu özel “duş stüdyolarına” erişebilecekler.

Marriott International Europe Premium ve Select Markalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı John Licence, şöyle konuştu: “Her yıl Project: Aloft Star sayesinde inanılmaz, keşfedilmemiş yeteneklerin olduğunu görüyoruz. Bu yıl bir adım ileriye gidip Universal Music Group ile yeni bir işbirliği kapsamında çıkış yapan müzisyenleri yetiştirecek ve destekleyeceğiz. Duş demek, bir anlamda şarkı söylemek demektir. Biz de bu yenilikçi teknolojili ses kayıt kabinlerini kurarak keyifli bir deneyim başlatıyor ve süper star olma yolunda ilerleyenleri, ses yeteneklerini duşlardan çıkarıp ve spot ışıklarının altına çekmek için teşvik ediyoruz.”

Island Records U.K. ile anlaşan müzisyen JP Cooper ise şu yorumda bulundu: “Ben de bu yolculuğu yapmış biri olarak yeni nesil müzik yeteneklerinin yoluna ışık tutabileceğim için gerçekten çok heyecanlıyım. Project: Aloft Star'ın sanatçı elçisi ve Avrupa yarışmasının baş hakemi olarak rakipler arasında dikkat çekme olanağı bulacak ve hayatını değiştirecek bir anlaşmayla single kaydetme ve dijital ortamda yayınlama şansı yakalayacak yeni sanatçıları keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Gerçek anlamda global bir otel markası olan Aloft Hotels, UMG&B ile birlikte Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik'te bu bölgelerin bir sonraki büyük müzik yıldızlarını bulma amacıyla eş zamanlı Project: Aloft Star yarışmaları düzenliyor. Yarışmaları kazananların her biri, UMG ile bir single kaydetme şansı kazanacak ve UMG temsilcileriyle mentorluk fırsatlarından yararlanacak. Küresel yarışma hakkında daha fazla bilgi için alofthotels.com adresini ziyaret edilebilir.

Project: Aloft Star Avrupa 2018 Yarışması ile ilgili detaylı bilgi

Katılım Şartları

Aloft – Müzikseverlerin ve Müzisyenlerin Oteli

Dünyanın her yanındaki tüm Aloft otellerindeki W XYZ® barlarında markanın Live At Aloft Hotels müzik programının bir parçası olarak geleceğin yerel yetenekleriyle canlı müzik akşamları düzenleniyor.

Aloft Hotels, hareketli müzik destinasyonlarında turneye çıkan müzisyenleri özel sanatçı indirimleriyle ağırlıyor ve W XYZ® Bar'ı ücretsiz bir performans alanı olarak kullanma fırsatı veriyor. Ayrıca konser sonrası gece geç saatlerde yemek yenebilecek yerlerden yakındaki uygun fiyatlı kayıt stüdyolarına ve nereden gitar teli satın alınabileceğine kadar her türlü bilgiyi içeren bir müzisyen rehberi sunuyor.

Aloft Hotels, ses kayıt kabinlerini Project: Aloft Star 2018 yarışmasına denk gelecek şekilde ilk olarak Londra, Brüksel, Münih ve Kiev'de deneyecek.

Kabinler, Project: Aloft Star 2018 yarışması sırasında belirli tarihlerde belirtilen otellerde kullanıma sunulacak. Kabinler için gecelik konaklama paketi olarak rezervasyon yapılamayacak.

Su geçirmez ses kayıt ekipmanı ve yenilikçi touchpad teknolojisi, misafirlerin kayıtları yakalamayı, oynatmayı ve indirmeyi seçmelerine imkan veriyor.

Kayıt ekipmanı, kullanıcı tarafından touchpad aracılığıyla manuel olarak çalıştırılıyor ve kayıt başlatılıp sonlandırılabiliyor. Aloft Hotels veya başka bir üçüncü kişiler tarafından bu ekipmana uzaktan erişilemiyor.

Misafirlerin kayıtları manuel olarak indirmeyi ve paylaşmayı seçmeleri gerekiyor ve hiçbir kayıt uygulamada veya touchpad cihazında saklanmıyor. Kullanıcı dinledikten sonra kayıtlarını indirmek istemezse, kayıt otomatik olarak silinir.

Aloft Hotels hakkında

Dünya genelinde 20'den fazla ülkede ve bölgede 150'den fazla oteliyle Marriott International, Inc. şirketinin bir parçası olan Aloft Hotels, geleneksel düzenli klasik otel ortamlarına yeni bir yaklaşım getiriyor. Yeni nesil gezginler için ‘her zaman açık’ olan Aloft markası, ileri teknolojili canlı bir deneyim ve tasarımıyla farklı modern bir stil sunuyor. Aloft, sektörün ödüllü sadakat programı Starwood Preferred Guest® kapsamında gururla yer alıyor. Üyeler, anında elit durum eşleşmesi ve sınırsız puan transferi için members.marriott.com adresinden The Ritz-Carlton Rewards® da dahil Marriott Rewards® hesaplarını ilişkilendirebiliyorlar. Daha detaylı bilgi için www.alofthotels.com adresini ziyaret edebilir, Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Universal Music Group hakkında

Universal Music Group (UMG), 60'ı aşkın ülkede kayıtlı müzik, müzik yayıncılığı, markalı ürünler ve görsel-işitsel içerikler gibi konularda faaliyette bulunan geniş bir şirketler portföyüyle müzik odaklı eğlencede dünya lideridir. Her müzik türünde kayıtlardan ve şarkılardan oluşan en kapsamlı kataloğa sahip olan UMG, yeni sanatçıları keşfedip geliştiriyor, dünyadaki en övgü alan ve ticari başarı kazanan müziklerinin yapımcılığını ve dağıtımını üstleniyor. UMG, sanatçılık, inovasyon ve girişimcilik taahhüdüyle sanatçılarımız için sanatsal ve ticari fırsatları yaygınlaştırmak ve hayranlar için yeni deneyimler yaratmak amacıyla hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin geliştirilmesini destekliyor. Bir Vivendi şirketi olan Universal Music Group hakkında daha detaylı bilgi için: http://www.universalmusic.com.

İlginizi Çekebilir

Kalamış Koyunda Masalların Ötesinde Bir Düğün

KALAMIŞ KOYUNDA MASALLARIN ÖTESİNDE BİR DÜĞÜN


Facebook, 31 Mart Seçimleri Öncesi “Politikacılar Ve Devlet Kurumları” Sayfasını Türkçe Olarak Kullanıma Sundu

26.03.2019, İstanbul - Facebook bugün, “Politikacılar ve Devlet Kurumları” kaynak sayfasını Türkçe olarak kullanıma sunduğunu duyurdu. Facebook’un seçmenlerle etkileşimde bulunmak ve çevrimiçi topluluk kurmak için nasıl kullanılabileceğiyle ilgili bir rehber niteliğinde olan sayfa, Türkiye’deki politikacılar ve devlet kurumları için yardımcı bir kaynak olma amacı taşıyor.


Kobi’Lerin Alacakları Garanti Altında

Devlet Destekli Alacak Sigortası’nın öncü şirketleri arasında yer alan Aksigorta, küçük ve orta ölçekli işletmelerin vadeli satışlarından doğan alacaklarının ödenmeme riskine karşı işletmeleri güvence altına alıyor. Bu sayede KOBİ’lerin sağlıklı büyümelerine de destek oluyor.


Bath & Body Works’Ün Bugüne Kadarki En Lüks Ve Şaşalı Kokusuyla Tanışın!

Bath & Body Works’ün kırmızıdan aldığı güçle yarattığı ve lüks içeriklerle zenginleştirdiği koleksiyonu size her zaman feminen, özgüvenli ve sürprizlerle dolu olmanın anahtarını veriyor.


Penti Sap İş Birliği İle Gücünü Global Pazara Taşıyor

Türkiye’de iç giyim, bacak giyim, ev giyim ve plaj giyim kategorilerinde en sevilen ve tercih edilen kadın markası olan Penti, tüm dünyadan müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine daha hızlı yanıt verecek yeni nesil teknolojileri iş süreçlerine katıyor. Çorap pazarındaki lider konumunu daha da güçlendirmenin yanı sıra iç giyim ve mayo perakendeciliğinde de öncü marka olmayı hedefleyen Penti, SAP’nin yeni nesil moda çözümü olan S/4HANA for Fashion and Vertical Business çözümünü dünyada kullanan ilk marka olarak bir ilke daha imza attı.


Etiketler: Aloft, için, Project,, müzik, Star

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.