4 Nisan 2019 Perşembe 09:41

GÜNDEM

Prometeon Türkiye, Gebze’Deki Nakliyeciler Terminali’Nde Kamyon Şoförleri İle Buluştu

Prometeon Türkiye, İstanbul Anadolu yakasının en önemli lojistik merkezlerinden Marmara Nakliyeciler Terminali’nde ağır ticari araç sürücüleri ile bir araya geldi. Etkinlikte, yeni nesil Pirelli ticari lastikleri sergilenirken, ziyaretçilere lastikle ve lastik kaplama ile ilgili bilgiler verildi.

Prometeon Türkiye, Gebze’Deki Nakliyeciler Terminali’Nde Kamyon Şoförleri İle Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, Gebze’de bulunan Marmara Nakliyeciler Terminali’nde ağır ticari araç sürücüleri ve nakliyeciler ile bir araya geldi. Etkinlikte, bölgesel taşımacılık segmentindeki Pirelli FR25 Plus, TR25 Plus, FR:01 II+, TR:01 II+, ST:01 Plus, ST25 Plus ve Formula Steer, Drive, Trailer lastikleri sergilendi.

Etkinlik kapsamında; lastikten en yüksek verimi almak için dikkat edilmesi gereken noktalar, Pro 7/24 yol yardım servisi, Novateck kaplama gibi hizmet ve ürünlerle ilgili bilgiler paylaşıldı. Kaptanlara lastikte hava basıncının önemi ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda uzmanlar tarafından önemli bilgiler verildi.

Etkinlik alanında 6 farklı Novateck kaplama sırtı görsel olarak sergilendi ve teknik özellikleri detaylı olarak ziyaretçilere aktarıldı. Bazı ürünler ise etkinliğe özel kampanyalı olarak ziyaretçilere sunuldu. Gün boyunca Türkiye’nin birçok ilinden gelen 500’e yakın nakliyeciye ulaşıldı.

Şenocak: “Her koşulda yanındayız sloganıyla şoförlerimizi yalnız bırakmıyoruz”

Prometeon Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak; “Prometeon Türkiye olarak, ‘Her Koşulda Yanındayız’ diyerek kamyon şoförü dostlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bu etkinliklerimizle hem onları lastikle ilgili bilgilendiriyor hem de ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu etkinliklerimizin yanı sıra Prometeon Türkiye olarak, halihazırda her yıl gerçekleştirdiğimiz roadshow’umuz var. Bu roadshow’larla Türkiye’yi dolaşıyor, kamyoncu dostlarımızın bulundukları güzergahlara gidiyoruz. 3 yılda toplam 40 farklı ile gidip, 111 etkinlik yapıp 17.000 kaptanla bir araya geldik. Bu yıl Nisan ayında başlayacak roadshowumuza devam etmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Harley Davidson Footwear’In Yol Arkadaşı Fatma Turgut Boyner’De Sevenleriyle Buluşuyor

HARLEY-DAVIDSON FOOTWEAR’IN YOL ARKADAŞI


Usta Yazar Beşir Ayvazoğlu, Ölümsüz Şair Tevfik Fikret’İ Anlattı

USTA YAZAR BEŞİR AYVAZOĞLU, ÖLÜMSÜZ ŞAİR TEVFİK FİKRET’İ ANLATTI


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Başkan İmamoğlu, Genç Lider Adaylarına Seslendi “Kamuda Liyakat Ötesi Kavramları Çatır Çatır Yıkacağız”

Başkan İmamoğlu, genç lider adaylarına seslendi:


Etiketler: Türkiye, olarak, Prometeon, Plus, araya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.