7 Ağustos 2019 Çarşamba 16:15

GÜNDEM

Pubg'den Yeni Mobil Oyun!

Popüler oyunun daha hızlı ve 400 MB ile daha hafif versiyonu, 2 GB altındaki belleğe sahip mobil cihazlarda oynanabilecek.

Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
Pubg'den Yeni Mobil Oyun!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Unreal Engine 4 kullanan bu PUBG MOBILE sürümü, dünyanın dört bir yanından milyonların beğenisini kazanan oyunun deneyiminden ödün vermeden daha az belleğe sahip cihazlarla uyumlu olacak. PUBG MOBILE LITE, 60 oyuncu için hazırlanmış daha ufak bir haritaya sahip olacak, bu da PUBG oyun tarzını korurken 10 dakika sürerek daha dinamik karşılaşmalar ortaya çıkartacak. Yalnızca 400 MB’lık kurulum paketi ve 2 GB belleğin altındaki cihazlar için tasarlanan LITE sürümü, tüm oyunlar için akıcı olması düşüncesiyle geliştirildi.

PUBG MOBILE LITE’ın dikkat çeken özellikleri:

İlkbahar ve Sonbahar olmak üzere iki döneme ayrılan ve toplam 2,5 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan PUBG MOBILE Club Open 2019 turnuvasının İlkbahar Global Finalleri de tamamlandı. Çin’den katılan TOP ESPORTS adlı takım 15 rakibini geride bırakarak birinci oldu ve 180 bin dolar ve BAPE x PUBG MOBILE şampiyonu giysilerini de kazandı. TOP ESPORTS’un 344 puan alarak şampiyon olduğu etkinlik, mobil e-spor tarihindeki en büyük turnuva olma özelliğini de kazandı.

Bu yılın mart ayında başlayan ve Güneydoğu Asya, Hindistan, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Kore, Japonya, Çin ve Diğer bölgeler olmak üzere toplam 10 bölgeden 30 bin takımla başlayan PUBG MOBILE Club Open 2019, bu bölgelerden çıkan en iyi 16 takımın yarıştığı prestijli bir etkinliğe dönüştü.

Yarı profesyonel kulüplere profesyonelliğe adım atma imkânı veren PUBG MOBILE Club Open 2019 hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

###

PUBG MOBILE Lite HAKKINDA

PUBG MOBILE’ın PC, Xbox One ve PlayStation 4’te 2017’de tüm dünyayı kasıp kavuran başarısını izleyen ve PlayerUnknown’s Battlegrounds tabanlı PUBG MOBILE Lite, Tencent Games ve PUBG Corp. tarafından geliştirildi. Uzak bir adaya paraşütle inen 100 oyuncu kazananın her şeyi alacağı bir mücadeleye giriyor. Oyuncuların kendi silahlarını, taşıtlarını ve mühimmatını bulması ve diğer tüm oyuncuları giderek daralan bir görsel ve taktiksel bir savaş alanında alt etmesi gerekiyor.

###

Özen Gedik Elgin / The Campaign Idea

İlginizi Çekebilir

Eğlencenin Başkenti İsfanbul Tema Park Emıtt’Te

EĞLENCENİN BAŞKENTİ


Kripto Para Sektörü Profesyonelleri Cyrpto Talks’Ta Bir Araya Geldi

Kripto para sektörü profesyonelleri Cyrpto Talks’ta bir araya geldi


Şirketlerde Siber Riskleri Azaltacak Yol Haritası

SİBER RİSKLERE KARŞI 5 İPUCU


Ptt’Den Tarihe Tanıklık Eden Sergi

PTT AŞ ve Türkiye Filateli Dernekleri Federasyonu “Cumhuriyetimizin 100. Yılı” etkinlikleri kapsamında 2020’nin ilk sergisini gerçekleştirdi. “Millî Mücadelenin 100. yılında 100 panoda 100 koleksiyon” sloganıyla düzenlenen “Millî Mücadelenin 100. Yılı (Misak-ı Milli)” konulu pul sergisi, Marmara Üniversitesi’nin İstanbul Küçük Ayasofya Parkı’nda bulunan binasında 6 Şubat’a kadar ziyaret edilebilecek.


Türk Girişimciler Akkuyu Ngs İnşaat Sahasını Ziyaret Etti

Ankara Sanayi Odası (ASO) temsilcileri ile Türk mal ve hizmet tedarikçileri Akkuyu NGS inşaat sahasına bir ziyaret gerçekleştirdi. Girişimciler, proje hakkında bilgi alıp AKKUYU NÜKLEER A.Ş. yönetimi ile tedarik süreçleri hakkında görüşmelerde bulundu.


Etiketler: PUBG, MOBILE, daha, için, sahip

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.