9 Nisan 2019 Salı 16:16

GÜNDEM

Pure Beauty ‘Den Yepyeni Bir Cilt Bakım Serisi Hydrating Urban Shield

Cildimiz, günlük hayatın koşuşturmacası içinde çevresel etmenlerin olumsuz etkilerine maruz kalıyor. Parlaklığını ve canlılığını kaybederek, erken yaşlanmaya mahkum oluyor.

Pure Beauty ‘Den Yepyeni Bir Cilt Bakım Serisi  Hydrating Urban Shield
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Koreli kadınların güzellik sırlarından yola çıkan Pure Beauty, yeni serisi Hydrating Urban Shield ile cildinizi çevre kirliliği gibi dış etkenlere karşı savunarak korumaya yardımcı oluyor.

Nemlendirici Tonik, Takviye Nem Serumu, Nemlendirici Krem ve Nemlendirici Jel’den oluşan Hydrating Urban Shield serisi kusursuz bir cilt için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir arada sunuyor.

Pure Beauty Hydrating Urban Shield ile Yenilenmeye Hazır Olun

Hydrating Urban Shield serisinde yer alan Nemlendirici Tonik, cildi kir ve makyaj kalıntılarından temizlerken pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Gün içerisinde tıkanan gözenekleri çevresel etkenlerden arındırmaya yardımcı tonik cilde tazelenmiş bir his kazandırıyor.

Nem Takviye Serumu, cildi görünmez bir tabaka gibi sararak cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Aynı zamanda uzun süre nemlendirme etkisi ile de cildin yumuşak, pürüzsüz ve bakımlı hissetmesini sağlıyor.

Cildi derinlemesine besleyen Nemlendirici Krem ise, cilde anında etki ederek uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Cildin canlı, dolgun ve ışıltılı görünmesine yardımcı oluyor.

Yağsız bir yapıya sahip olan Nemlendirici Jel, cilde hızlı bir şekilde nüfuz ederek cildi uzun süreli yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı oluyor. Cildi zararlı çevresel faktörlerden korumaya yardımcı jel, kuruluğu ve gerginliği gidererek cildi nemlendirmeye destek oluyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

Pure Beauty Hydrating Urban Shield Nemlendirici Tonik: 59,90 TL

Pure Beauty Hydrating Urban Shield Nemlendirici Jel: 69,90 TL

Pure Beauty Hydrating Urban Shield Nem Takviye Serumu: 69,90 TL

Pure Beauty Hydrating Urban Shield Nemlendirici Krem: 69,90 TL

**Belirtilen fiyatlar Nisan güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Watsons Hakkında

A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 6.800’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.

Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2.800’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

A.S. Watson Group Hakkında

Dünya çapında haftada 57 milyon müşteri, A.S. Watson Group’un faaliyet gösterdiği 24 pazarda alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor. A.S. Watson Group, perakende formatları, perakende markaları ve coğrafi yaygınlığı ile dünyanın en geniş perakende portföylerinden birine sahiptir. Küresel olarak, 130.000 çalışanı olan Grubumuz, aynı zamanda, Hong Kong’da yerleşik olan ve dünyaca tanınan CK Hutchison Holdings Limited üyesidir. CK Hutchison Holdings limanlar ve ilgili hizmetler, emlak ve oteller, perakende, enerji, altyapı yatırımları ve telekomünikasyon alanlarında 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

A.S. Watson Group:

• 24 pazarda 13 perakende markası ile yer aldığı 14.500’den fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası sağlık, güzellik ve yaşam tarzı perakendecisidir.

Watsons markası ile Asya’nın lider sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, 6.800’den fazla mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile Hong Kong, Çin, Macau, Singapur, Tayland, Malezya, Filipinler, Tayvan, Endonezya, Ukrayna, Rusya ve Türkiye dahil 12 pazarda faaliyet göstermektedir.

• Avrupa’nın en büyük lüks parfümeri ve kozmetik perakendecisi olarak 1.700’ün üzerinde mağaza ile 17 farklı pazarda yer almaktadır. Bu mağazalar Marionnaud, ICI Paris XL ve The Perfume Shop adlı 3 perakende markası altında operasyonlarını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

Qnb Finansbank’Tan Kobi’Lere Özel 6 Ay Geri Ödemesiz İşe Dönüş Kredisi

QNB Finansbank, Covid-19 (Corona Virüs) pandemisi nedeniyle dönemsel nakit akışı ve yeni döneme hazırlık amacıyla yatırım ihtiyacını karşılamak üzere KOBİ’lere destek olmak amacıyla yeni bir kredi paketi daha sunuyor.


Kemik Sağlığı Ve Güçlü Bir Bağışıklık İçin Süt İçmeyi İhmal Etmeyin!

COVID-19 salgınında kritik rolü ortaya çıkan güçlü bir bağışıklık sistemi için protein yönünden de zengin olan sütü her gün tüketmek gerekiyor. Sabri Ülker Vakfı’nın paylaştığı bilgilere göre Türkiye Beslenme Rehberi, yetişkin bireylerin her gün 3 porsiyon, çocukların, ergenlik dönemindeki gençlerin, gebe ve emzikli kadınlar ile menopoz sonrası kadınların 2-4 porsiyon süt ve yerine geçen besinleri tüketmesi gerektiğini belirtiyor.


Sigarayı Bırakmada “Dedi” Yöntemi!

Sigara kullanımının Covid-19 hastalığının şiddetini artırdığını belirten uzmanlar, özellikle sigarayı bırakmada bu dönemin bir fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğini vurguluyor.


Özel Okullar Ve Salgın Dönemi Eğitim

KONU: ÖZEL OKULLAR ve SALGIN DÖNEMİ EĞİTİM


Sağlık Çalışanları İçin Tüm İmkanlar Seferber Edildi

Koronavirüs salgını sürecinde birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Ege İhracatçı Birlikleri sağlık çalışanlarına desteğini sürdürüyor.


Etiketler: Nemlendirici, Hydrating, Urban, Shield, Watsons

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.