13 Kasım 2019 Çarşamba 10:44

GÜNDEM

Qnb Finansbank’In İk Uygulamalarına Uluslararası 11 Prestijli Ödül

QNB Finansbank İnsan Kaynakları uygulamaları, Finansçı 360 ve Şube Müdürü Gelişim Programları ile dünyanın en saygın iş ödülleri arasında gösterilen, iki farklı işveren ödülü olan Stevies for Great Employers (Mükkemmel İşveren) ve Brandon Hall Group Excellence Awards (Mükkemmellik Ödülleri)’da 11 dalda ödüle layık görüldü.

Qnb Finansbank’In İk Uygulamalarına Uluslararası 11 Prestijli Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

QNB Finansbank, Eğitim ve Gelişim Yönetimi uygulamaları ile iş dünyasının oskarları kabul edilen ve dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendiren, Stevie Great Employers ödül programında 8 ayrı kategoride ödüle layık görüldü. Tüm şube çalışanlarını kapsayan Finansçı 360 Gelişim Programı ile En İyi Öğrenme & Gelişim Stratejisi, Yetkinlik Gelişimi, Dönüşüme En İyi Öncülük Eden Program, Adaptasyon Becerisi Gelişimi kategorilerinde iki altın, üç bronz toplam beş Stevie’nin sahibi olurken; şube müdürü adayları ve yeni atanan yöneticiler için hazırlanan Şube Müdürü Gelişim Programı ile En İyi Liderlik Gelişimi Programı, Liderlik Eğitimi ve “Yönetsel Eğitim” kategorilerinde, bir altın, iki gümüş toplam üç Stevie’nin sahibi oldu.

Yine, dünyanın dört bir yanından en iyi yönetim süreçleri ve sistemlerini uygulayan en iyi şirketlerin belirlendiği Brandon Hall Groups tarafından düzenlenen Mükemmellik Ödülleri’nde de (Excellence Awards) Finansçı 360 Gelişim Programı’yla, İş Stratejisindeki Değişimi Destekleyen En İyi Gelişim Programı kategorisinde altın, En İyi Öğrenme Sonuçları kategorisinde gümüş ve En Yenilikçi Gelişim Programı kategorisinde ise gümüş ödüllerin sahibi oldu. Ödüller, Şubat 2020’de Florida’da düzenlenecek gala gecesinde verilecek.

Alınan ödüllerle ilgili açıklamalarda bulunan QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar başarılı bir ekiple çalıştıklarına, çalışanları müşterilerin zorlu zamanlarında onlarla birlikte yürüyecek, finansal olarak müşterilere katkı sağlayacak bir finansal danışman olarak konumlanmalarını sağlayacak bilgi ve beceriyle donatmanın önemine dikkat çekerek eğitimlere devam edeceklerini vurguladı. “Ekip olarak gerçekleştirdiğimiz tüm bu çalışmalar kazandığımız ödüller ile çok daha anlamlı oldu. İnsan Kaynakları olarak doğru yolda ilerlediğimizin göstergesi olan bu ödüllerle QNB Finansbank’ı uluslararası arenada en iyi şekilde temsil ettik” dedi. Akıncılar; “İK yönetimi olarak finansçıyı tanı, finansçıyı dinle yaklaşımımızı tüm iş yapış şekillerimize yansıtmaya devam edeceğiz dedi.

Hatice Kayrak

Manager, Client Experience

Weber Shandwick Turkey

Weber Shandwick MENAT, Büyükdere Cad. Harman Sok. No:1, Levent 34330, Istanbul, Turkey

İlginizi Çekebilir

Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


Vakıfbank Dünya Üçüncüsü

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası'nın üçüncülük maçında İtalyan ekibi Igor Gorgonzola Novara'yı 26-24, 25-23 ve 25-21'lik setlerle 3-0 mağlup ederek, dünya üçüncüsü oldu. Sarı-siyahlılar, katıldığı altı Dünya Şampiyonası'nda üç kez şampiyon olurken, bir kez ikinci, iki kez de üçüncü olmayı başardı. Sarı-siyahlılar, bu şampiyonalarda çıktığı 28 karşılaşmada 23 galibiyet aldı.


“İstanbul’U Koşuyorum”Da Bebek Etabı Vodafone Sponsorluğunda Koşuldu

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda koşuldu. Yaklaşık bin kişinin katıldığı yarış, renkli görüntülere sahne oldu. Vodafone standına gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edildi.


Db11 V12 Amr Çift Rengiyle Aston Martin Turkey Showroom’Da Yerini Aldı

DB11 V12 AMR ÇİFT RENGİYLE


56 Ülkeden 1200 Katılımcı Yatırım İçin İstanbul’Da Buluştu

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin ev sahipliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğiyle düzenlenen “İslam İşbirliği Teşkilatı Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı” resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleşti.


Etiketler: Gelişim, Programı, olarak, Finansbank, Stevie

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.