3 Eylül 2019 Salı 14:33

GÜNDEM

Qnb Finansbank Tarım Ve Teknoloji Günleri’Nde Cardfinans Tarımkart’I Anlatacak

Global gücü ve yaygın şube ağıyla müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank, 4-7 Eylül 2019 tarihlerinde Tekirdağ Karaevli'de düzenlenecek açık hava uygulamalı en büyük tarım fuarı olan Tarım ve Teknoloji Günleri’nde binlerce üreticiye CardFinans TarımKart’ı anlatacak.

Qnb Finansbank Tarım Ve Teknoloji Günleri’Nde Cardfinans Tarımkart’I Anlatacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

QNB Finansbank, Türkiye’de yedi yıldır düzenli olarak, Tarım ve Teknoloji Günleri adı altında Tekirdağ ilinde düzenlenen, açık hava uygulamalı en büyük tarım fuarında 20 binden fazla üreticiye TarımKart’ı anlatacak. Fuar 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Banka, fuarda özellikle çiftçilere özel, avantajlı tarım kredilerini ve CardFinans TarımKart’ı anlatacak.

Çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla hayata geçirilen CardFinans TarımKart ile çiftçiler, anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde 6 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanarak, ödemelerini hasat tarihlerine kadar erteleyebiliyor.

Bu faydalara ek olarak, TarımKart sahibi çiftçiler 7/24 tüm QNB Finansbank ATM’lerinden 2 yıla varan vadeler ile taksitli tarımsal amaçlı kredi kullanabilir ve ihtiyaç duydukları her an ATM’den Kredili Mevduat Hesaplarına ulaşarak nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebilirler. Aylık düzenli geliri olmayan çiftçiler, SGK & BAĞ-KUR prim ödemeleri için CardFinans TarımKart ile otomatik ödeme talimatı verebilir, aylık prim borçlarını yılda bir defa hasat tarihlerinde ödeyebilirler.

QNB Finansbank çiftçilere 100 milyona yakın finansman desteği verdi

QNB Finansbank Tarım Bankacılığı Direktörü Hakan Çağlar, yaptığı açıklamada son üç yıl içerisinde üreticilere ve tarımsal alanda faaliyet gösteren tedarikçilere 6 milyar TL’nin üzerinde finansman desteği sağladıklarına dikkat çekerek, “QNB Finansbank olarak tarım sektöründe faaliyet gösteren yaklaşık 120 bin üreticiye hizmet veriyoruz. Aynı zamanda 2019 yılının ilk yarısında 990 milyon TL kredi kullandırarak üreticilerimizin finansman ihtiyaçlarına destek verdik.” dedi. Öncelikli hedeflerinin CardFinans TarımKart sahibi olan üretici sayısını artırmak ve sektörün üzerinde bir büyüme sağlayarak yeni ürün ve hizmetleriyle çok daha fazla sayıda çiftçiye ulaşmak olduğunun altını çizen Çağlar, “Türkiye’deki çiftçilerin yaklaşık yüzde 57’si kredi kartı kullanıcısı. Daha da gelişecek kartlı ödeme sistemlerinin sektör açısından büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Bu nedenle; tarımsal girdi ihtiyaçlarını çok avantajlı alışveriş imkanları ile karşılanabilmesi için sunduğumuz CardFinans TarımKartımızı yine üreticilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri çerçevesinde tasarladık. QNB Finansbank olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hatice Kayrak

Manager, Client Experience

Weber Shandwick, Büyükdere Cad. Harman Sok. No:1, Levent 34330, Istanbul, Turkey

İlginizi Çekebilir

Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Etiketler: Finansbank, TarımKart, CardFinans, olarak, tarımsal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.