23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:29

GÜNDEM

Qnb Finansleasing Leaseurope Sıralamasında 5 Basamak Birden Yükseldi

QNB Finansleasing, Avrupa leasing sektörünün yüzde 94’ünü temsil eden Avrupa Leasing Şirketleri Federasyonu Leaseurope’un 2017 yılı raporunda 42. sırada yer aldı.

Qnb Finansleasing Leaseurope Sıralamasında 5 Basamak Birden Yükseldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yıl, Avrupa bölgesinde faaliyet gösteren leasing şirketlerinin kiralama hacimleri ve portföyleri hakkında yıllık değerlendirme raporu hazırlayan ve sıramala yapan Avrupa Leasing Şirketleri Federasyonu Leaseurope’un 2017 raporunda QNB Finansleasing, bir önceki yıla göre beş basamak birden yükseldi. Bu yıl 72 şirketin yer aldığı raporda QNB Finansleasing 42. sırada yer aldı.

Türkiye’de leasing sektörünün gelişmesi için çalışamalarını sürdürdüklerinin altını çizen QNB Finansleasing Genel Müdürü Metin Karabiber, yayımlananraporla ilgili; “Avrupa genelinde leasing ve otomotiv kiralama endüstrisi üzerine çalışmalar yapan Leaseurope listesinde 2017 yılında bir önceki yıla göre beş basamak ilerleyerek 42. sırada yer aldık. Bu başarımızda, içerisinde buluduğumuz piyasanın talepleri doğrultusunda uygun ve hızlı finansman modellerinin oluşturulmasına yaptığımız katkıların etkisi büyük. Ayrıca hızla gelişen ve iş yapış süreçlerinin hızla dijitalleştiği günümüz şartlarına ayak uyduracak yenilikçi ve hızlı iş yapış modelleri ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına birçok sistemsel geliştirmenin hayata geçirilmesi için çalışmalarımız hızla devam ediyor. QNB Finansleasing olarak, 2017 yılında 757 Milyon dolarlık yatırım finansmanı hacmi yaratarak, bir önceki yıla göre aktiflerimizi yüzde 65 oranında büyüttük. 2018 yılının ilk çeyrekte de 176 Milyon dolar yatırım finansmanı hacmi yaratarak, pazar payımızı koruyoruz.” dedi.

Leaseurope Hakkında

Avrupa genelinde leasing ve otomotiv kiralama endüstrisi üzerine çalışmalar yapan ve 44 derneğin üye olduğu Avrupa Leasing Şirketleri Federasyonu Leaseurope, Avrupa finansal kiralama pazarının yüzde 94’ünü temsil ediyor. Derneğin her yıl yaptığı araştırma,Avrupa bölgesinde faaliyet gösteren Leasing şirketlerinin yeni kiralama hacimleri ve portföyleri hakkında yıllık bir değerlendirme ve sıralama yapılması amacıyla yayınlanıyor. Listede yer alan bin 500’den fazla leasing ve kiralama şirketi, hem AB hem de AB üyesi olmayan ülkeler dahil olmak üzere 20 farklı ülkede faaliyet gösteriyor.

Bu yıl 72 şirketin katıldığı araştırmada yer alan firmalardan 64'ü ana veya bağımsız (banka bağlantılı veya bağımsız leasing şirketleri) şirket ve sekiz tanesi de yan kuruluş olarak sınıflandırılmıştır. Sıralamada yer alan şirketler, 2017 yılında yeni sözleşmelerinin değerine göre sıralanmıştır.

Esra Yener

Medya İlişkileri Direktörü

İlginizi Çekebilir

Asus Wolfteam Ligi Sezon Şampiyonu, Fox Gaming’De Belli Olacak

Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezonun Finali, ligin en büyük iki takımı arasındaki büyük kapışmaya sahne olacak.


Avansas.Com’Dan Bir Tıkla Kartvizit Siparişi

“İşyerinin alışveriş yeri” Avansas.com, yeni projesi olan “baskı çözümleri” ile işletmelere özel bir hizmetini daha hayata geçirdi. Avansas.com baskı çözümleri ile işletmeler, işyeri ihtiyaçlarını satın alır gibi kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf, torba zarf, kaşe, karton bardak ve numaralı A4 kağıt ihtiyaçlarını da Avansas.com üzerinden tek tıkla alabiliyor.


9 Günlük Uzun Bayram Tatilini Değerlendirmek İçin Öneriler

9 Günlük Uzun Bayram Tatilini Değerlendirmek İçin Öneriler


Tadı Damaklardan Gitmeyecek Et Ve Balık Lezzetleri

TADI DAMAKLARDAN GİTMEYECEK ET VE BALIK LEZZETLERİ


Kurban Etini Kimler Hemen Tüketmemeli

Haşlama ya da ızgara tercih edilmeli


Etiketler: Avrupa, leasing, kiralama, Leaseurope, 2017

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.