22 Temmuz 2019 Pazartesi 10:33

GÜNDEM

Raf Simons X Eastpak

Raf Simons ve Eastpak iş birliğinin sonuncusu olan bu koleksiyonunda uzun süredir devam eden birliktelik bir üst seviyeye çıkartılırken, aynı zamanda başlangıç noktasına da geri dönüyor, Eastpak’in ikonik tasarımı, Belçikalı tasarımcının benzersiz vizyonuyla harmanlanıyor. Bu iş birliği sonucunda ortaya çıkan koleksiyonda dört adet model yer alıyor. Her bir modelde yüksek kaliteli materyaller ve metal halkalar gibi detaylar kullanılıyor. Fonksiyonelliğin en sofistike halini sunan koleksiyonda, ekstra estetik sahibi bir sonuç elde etmek için canlı renkler ve zengin dokular birlikte kullanılıyor.

Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
Raf Simons X Eastpak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

PADDED LOOP

Eastpak’in ikonik modeli Padded Pak’r sırt çantası orijinal ve şehirli bir görünüm ve his için Raf Simons’un imzası haline gelen metal halka detaylarıyla ve yüksek kaliteli materyallerle birlikte tasarlanıyor. Padded Pak’r sırt çantasının RS Grey/Pink, RS Burgundy/Orange ve RS Anthracite/Yellow renklerinin yanı sıra RS Black renk alternatifi de bulunuyor

WAISTBAG LOOP

Raf Simons, zengin nakış dokusu ile yenden yorumladığı Eastpak’in klasik bel çantasına ekstra bir boyut katıyor.Koleksiyonun geri kalan modelleri gibi yüksek kaliteli detaylar ve materyallerle tasarlanan bel çantası yeni sezon için en ideal işlevselliği sunuyor.

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir. 2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

1928 yılında Belçika, Neerpelt’te doğan Raf Simons endüstri ve mobilya tasarımı bölümünden mezun oldu ve 1991 yılında, galeriler ve özel mülkler için mobilya tasarlayarak profesyonel hayata giriş yaptı. Öncesinde, Walter Van Beirendonck tasarım stüdyosunda staj yapan Raf Simons, Van Beirendonck mağazasının ve koleksiyonlarının dekorasyonlarında görev aldı. Radikal bir değişiklikle, 1995 yılında tamamen kendi kendisini eğiterek kendi adını verdiği, Raf Simons erkek giyim markasının kurdu. 2016 yılında Raf Simons, Calvin Klien markasının kreatif direktörlüğüne getirildi.

İlginizi Çekebilir

Creavit Ürün

Foglia banyo serisi: Defne Koz, Creavit için tasarladı.


Dekorasyonun Günü Pazar

Evdema’nın 3 büyük mağazası artık Pazar günleri de açık…


Kadıköy Yasta

Kadıköy Yasta;


Enerji Verimliliği, Türkiye’Nin Artan Enerji Talebine Çare Olacak…

ENEREX Antalya Fuarı Kapsamında Yapılan Antalya OSB Oturumu Yoğun İlgi Gördü


Türkiye’Nin Güneşi, Enerjimiz Olsun…

ENEREX Antalya Enerji Verimliliği ve Dönüşümü Fuarı kapsamında düzenlenen; Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED) Oturumu’nda; ‘Otellerde ve Sanayide Güneş Enerjisi Uygulamaları’ konuşuldu. Etkinlikte, güneş enerjisinin sektördeki geleceği, güneş enerjisi uygulamalarındaki yanlışlar ve Türkiye’nin güneş enerjisi alanında daha rekabetçi olması için neler yapması gerektiği konusunda önemli ipuçları paylaşıldı.


Etiketler: Simons, Eastpak, için, yılında, LOOP

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.