23 Mart 2018 Cuma 00:43

EĞİTİM

Rahmi Koç Müzesi’nde endüstri ve astronomiyi incelediler

Rahmi Koç Müzesi’nde endüstri ve astronomiyi incelediler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Uğur Koleji 6.sınıf öğrencileri “Yerinde Eğitim” felsefesinden yola çıkarak geçmişten günümüze tüm dönemlere ait dünya endüstrisini ve astronomiyi keşfetmek üzere Rahmi Koç Müzesini ziyaret etti. Öğrenciler, Fen Bilimleri Bölümü ile gerçekleştirilen gezide endüstri ve mühendislikle ilgili objeler, tüm gök cisimleri ve güneş sistemi hakkında bilgiler edindi. Uğur Koleji 6. sınıf öğrencileri Rahmi M. Koç Müzecilik ve Kültür Vakfı bünyesinde yer alan, tüm ülkelere ve geçmişten günümüze tüm dönemlere ait, endüstri ve mühendislikle ilgili obje ve belgeleri incelemek üzere Rahmi Koç Müzesi’ni ziyaret etti. Öğrenciler, Fen Bilimleri Bölümü ile gerçekleştirilen gezide merak, araştırma, keşfetme ve inceleme tutkusunu canlı tutmak amacıyla Astronomi Atölyesi’ne de katıldılar.

İlginizi Çekebilir

Selena Gomez, Puma Calı Bold İle Yaz Gardıroplarına Cesur Bir Ekleme Yapıyor

PUMA, CALI Ailesi’nin yeni üyesi CALI BOLD ile yazın trendlerini belirlemeye devam ediyor. Kaliforniya tarzının en iddialı temsilcilerinden olan sneaker, tonal siyah ve beyaz renkleriyle piyasaya sürülüyor.


Egzersiz Yaparken Kıyafet Seçimi Konforunuz İçin Önemli!

Egzersiz ve spor yapmak hem beden hem de ruh sağlığı için büyük önem taşıyor. Ancak özellikle yaz aylarında sıcaklığın ve nemin etkisiyle bu hareketli yaşam tarzı sekteye uğrayabiliyor. Yenilenebilir ağaç kaynaklarından elde edilen TENCEL™ botanik kökenli elyaflar içeren giysiler ise cilde hoş bir serinlik ve kuruluk verirken fiziksel performansın artmasına da katkı sağlıyor.


Faizsiz Otomobil Satışlarına Yoğun İlgi

FAİZSİZ OTOMOBİL SATIŞLARINA YOĞUN İLGİ


Venedik Film Festivali Sırasında Üstün Yetenekli Sanatçılarımızdan Resitaller Serisi

ÇEV Sanat ‘’Genç Yetenekler’’ Cemal Aliyev, Elvin Ganiyev, Iraz Yıldız, Berfin Aksu ve Kenan Tatlıcı; 76’ncı Venedik Film Festivali sırasında; yaklaşık bin yıllık bir kiliseyi de barındıran kentin önemli sanat etkinliklerinin de yapıldığı San Clemente Palace Kempinski’de resitaller serisi verecek.


Bodrum Müzik Festivali’Nde Karsu İle Senfonik Bir Akşam

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE DÖRDÜNCÜ GÜN


Etiketler: Rahmi, endüstri, Müzesi, astronomiyi, Uğur

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.