22 Mayıs 2019 Çarşamba 11:01

GÜNDEM

Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler

Günlük rutinlerimizin değiştiği ramazan ayında alışveriş alışkanlıklarımız da değişiyor. Ramazan ayında internetten gerçekleştirilen alışverişlerin iftar ile sahur arasında arttığı belirtiliyor. Ramazan dönemini; bayram öncesi ihtiyaçları karşılamak için fırsata dönüştürmeyi hedefleyen firmalar yüzde 50’ye varan indirim kampanyalarıyla dikkat çekiyor.

Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler
Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler
Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler
Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler
Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler
Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en köklü e-ticaret şirketi İstanbul Bilişim, “İftardan Sahura Özel Gece Fırsatları” kampanyası ile birçok teknoloji ürününde yüzde 50’ye varan indirim fırsatı uyguladıklarını duyurdu. Ramazan ayında müşterilere alışveriş fırsatları sunmak istediklerini belirten İstanbul Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Levent Menteşe, Ramazan ayı boyunca elektrikli süpürgeden tost makinesine, çay makinesinden ütüye, mikrodalga fırından halı yıkama makinesine kadar herkesin ortak ihtiyacı olan birçok ürün grubunda geçerli yüzde 45’e varan indirim kampanyası başlattıklarını belirtti. 27 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya ile son model ürünler en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Aynı zamanda “İftardan Sahura Özel Gece Fırsatları” kampanyasını başlatan şirket, 31 Mayıs tarihine kadar iftardan sahura kadar yapılan alışverişlerde yüzde 50’ye varan indirim imkânı sunuyor.

Ramazan Ayına Özel Ekstra İndirimler Hediye

Türkiye’nin en köklü e-ticaret firması İstanbul Bilişim, Ramazan kampanyasının yanı sıra müşterilerine “Ramazana Özel İndirim Kuponu” da hediye ederek, alışveriş sevincini iki katına çıkarıyor. 10 Haziran tarihine kadar internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerde 4 farklı kupon seçeneği sunan marka, tüketicilere istediği ürünü indirimli olarak satın alma fırsatı sağlıyor. 23 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kuponları kazanmak ve indirimden faydalanmak için www.istanbulbilisim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Rana Yararbaş / Brandistanbul PR - Marka Temsilcisi

İlginizi Çekebilir

Tüketiciler Açık Parfüme Yöneliyor

Türkiye’de aylık 240 milyon TL büyüklüğe erişen açık parfüm pazarına olan ilgi artıyor. 170’i yurt dışında olmak üzere 400’ü aşkın şubesiyle faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris’in Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu; “Ekonomik bir seçenek olması, tüketiciyi zincir haline gelmiş açık parfüm markalarına yönlendiriyor” diyor.


Bülten Swarovski Yaz 2019 Koleksiyonu

SWAROVSKI YENİ 2019 KOLEKSİYONUNUN LANSMANINI YAPIYOR


Türktraktör, Yılın İlk 5 Ayındaki Performansıyla İş Makinelerinde En Çok Tercih Edilen Şirketler Arasında...

TÜRKTRAKTÖR, YILIN İLK 5 AYINDAKİ PERFORMANSIYLA


En Değerlisi 8.5 Milyarlık Premier Lig

KPMG Football Benchmark ekibi, UEFA ülke sıralamasında ilk 10'da yer alan ülkelerin liglerini inceledi. Listeye göre en değerli lig 8 milyar 520 milyon Euro'yla İngiltere Premier Lig. Ada futbolunu 5.69 milyar Euro’yla İspanya La Liga takip ediyor


Bosch Termoteknik, 2019 Yılında Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor!

Öğrencilerin daha kapsamlı ve kaliteli eğitim almalarına katkı sağlamayı hedefleyen Bosch Termoteknik Akademi; eğitim kurumlarına hizmet içi eğitim, cihaz ve görsel materyal gibi desteklerine devam ediyor. Bosch Termoteknik Akademi, verdiği eğitim desteklerinin yanı sıra farklı eğitim kurumlarında sınıf ve atölye yenileme çalışmalarına da imza atıyor.


Etiketler: kadar, Özel, Ramazan, tarihine, İstanbul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.