3 Mayıs 2019 Cuma 13:31

GÜNDEM

Ramazan Sofralarının Sunumu İçin Sofia Misafir Peçeteler Yanınızda!

Lila Group’un üst segment markası Sofia’nın özel koleksiyonu ‘Sofia Misafir Peçeteler,’ birbirinden şık desenleri ile 11 ayın sultanı Ramazan ayında hazırlayacağınız lezzetli sofralarınızda misafirlerinizi ağırlamaya hazır…

Ramazan Sofralarının Sunumu İçin  Sofia Misafir Peçeteler Yanınızda!
Ramazan Sofralarının Sunumu İçin  Sofia Misafir Peçeteler Yanınızda!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sofia’nın şık desenlerden oluşan koleksiyonu ‘Sofia Misafir Peçeteler’ ile her akşam farklı konseptte bir iftar sofrası ile masalarınıza zarafet katabilirsiniz.

Lezzetli yemeklerinizi zarif iftar soflarında en şık hali ile sunmak, farklı konseptlerdeki gümüş, altın ve çiçek desenli ‘Sofia Misafir Peçeteler’ ile mümkün. Ramazan ayı boyunca en sade iftar sofralarınızı ‘Sofia Misafir Peçeteler’ ile yapacağınız küçük bir dokunuşla şık bir ziyafet sofrasına dönüştürebilirsiniz.

Sofia Misafir Peçeteler koleksiyonunda yer alan ve her biri ile farklı bir konsept, farklı bir hikaye oluşturmanın mümkün olduğu tam 5 farklı desen ile iftar sofralarınızı daha şık ve keyifli hale getirmek çok kolay. Sofia Misafir Peçeteler, 3 katlı, 33*33 cm boyutlarda ve 20’li paketler halinde satışa sunuluyor.

Lila Group Hakkında

Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Lila Group, 2006 yılında yatırım kararı almasıyla yüzde yüz yerli sermaye ile 2007 yılında Çorlu’da dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla hijyenik temizlik kağıtları üretime başladı. 2012 yılında yapılan yeni yatırımlarla faaliyet alanını genişleten Lila Group, şu anda 140 bin metrekarelik alanda, 150 bin ton kapasite ile sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs içindeki en büyük kâğıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün yaklaşık 2 Milyar TL’lik Türkiye temizlik kağıtları pazarı toplamında %12 pazar payının sahibi olan Lila Group, Türkiye’deki kullanıcılarına Sofia, Maylo, Berrak ve Nua Prefessional markaları ile ulaşırken dünyanın dört bir yanında yer alan 76 ülkeye yarı mamul ve mamul ihracatı yaparak ülke ekonomisi için katma değer sunuyor.Lila Group, marka ve ürünlerine dair detaylı bilgi için www.lilagroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lila Group

İlginizi Çekebilir

Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.


İnşaat Malzemeleri Sanayisi 2019’U Güven Ve Beklentilerdeki Artış İle Geride Bıraktı

‘TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ BİLEŞİK ENDEKSİ’


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Sevgililer Günü'ne Özel Hafızalardan Silinmeyecek Makyajın İpuçları

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK MAKYAJIN İPUÇLARI


Türkiye’De Gıda İsrafının 300 Milyarı Geçtiği Tahmin Ediliyor!..

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenlenen 'Hotel-Restoran-Cafe (HO-RE-CA) sektörünün en büyük buluşması 31.Hotel Equipment ve 27. Food Product fuarlarında, turizm ve gıda sektörünün en önemli sorunlarından biri olan “Gıda İsrafı”na dikkat çekildi.


Etiketler: Group, Misafir, Peçeteler, farklı, Lila

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.