22 Mart 2019 Cuma 13:41

GÜNDEM

Ray Ban İstiklal Mağazası

RAY-BAN TUTKUNLARININ İSTANBUL’DAKİ YENİ ALIŞVERİŞ DURAĞI

Ray Ban İstiklal Mağazası
Ray Ban İstiklal Mağazası
Ray Ban İstiklal Mağazası
Ray Ban İstiklal Mağazası
Ray Ban İstiklal Mağazası
Ray Ban İstiklal Mağazası
Ray Ban İstiklal Mağazası
Ray Ban İstiklal Mağazası
Ray Ban İstiklal Mağazası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Birinci sınıf gözlük pazarının global lideri Ray-Ban, İstanbul’da sanat ve eğlencenin merkezi olan İstiklal Caddesi’nde yeni bir mağaza açtı. İstiklal Caddesi’ndeki Ray-Ban mağazası, markanın yaratıcı ruhunun ve müşterilere dünyanın en iyi gözlük alışverişi deneyimini sunma kararlılığının simgesi olacak ve markanın DNA’sını yansıtan bir atmosferde Ray-Ban’in en yeni modellerinin yanı sıra birer ikon haline gelmiş klasik çerçevelerini de vitrine çıkaracak.

Öncü teknolojinin enerjisi, zanaatkârlığa verilen önem ve deneysel bir mağaza atmosferinde hayat bulan zengin Ray-Ban mirası, Ray-Ban tutkunlarını olduğu kadar alışveriş meraklılarını da cezbedecek.

Ray-Ban’in özel üretim modellerinin ve sınırlı üretim serilerinin Türkiye’de bulunabileceği tek mağaza, İstiklal Ray-Ban mağazası olacak. Bu yeni perakende mağazasında interaktif dokunmatik ekranlar bulunacak ve bu teknoloji sayesinde sayesinde müşteriler Ray-Ban’in zengin ürün tekliflerine yenilikçi bir yöntemle göz atabilecek ve böylece çerçeve ile lensseçme ve en geniş Ray-Ban yelpazesine erişme şansı yakalayacak. Bu interaktif deneyim, kendileri için mükemmel çerçeveyi bulma yolculuğunda müşterilere rehberlik edecek.

Luxottica Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Filippo Resini şöyle açıklıyor: “İstanbul’un ilk Ray-Ban mağazasını, ülkenin en iyi perakende satış bölgelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde açtık ve bundan dolayı son derece heyecanlıyız. Bu konuma uygun tasarlanan özel konsept mağazamızın İstiklal’e gelen müşterilere eşsiz ve otantik bir deneyim yaşatacağına inanıyorum. Ray-Ban’in perakende satış alanındaki sürekli genişlemesinin önemli bir dönüm noktası olacak bu gelişme, hepsi de müşterilerimize en üstün gözlük deneyimini yaşatmaya odaklanmış özel koleksiyonların yanı sıra dünyanın en ikonik markalarından birini de içeriyor.”

Ürün kategorisinin sınırlarını aşabilen bir marka olarak Ray-Ban’in rolünü pekiştirme vegözlük tasarlamanın ötesinde yaşam tarzını tanımlayan ve günlük hayatı yeniden yorumlayan bir ikon haline gelme sürecinde, İstanbul’un merkezindeki İstiklal Caddesi’nde açılan bu yeni perakende noktası son derece önemli bir adım olacak.

Ray-Ban Global Marka Yöneticisi Alessandro Chiarelli, “Ray-Ban İstiklal mağazasıyla birlikte ülkenin en önemli kültür merkezlerinden birinde kendimizi ortaya koyuyoruz,” diyor. “Bu ikonik bölge de Ray-Ban gibi öncü bir tutum sergiliyor, ayrıca mağaza ortamı markanın temelini oluşturan yaratıcılık ruhunu yansıtacak. Ray-Ban’in mirasını günümüze taşıyacak olan mağaza, her kuşaktan müşteriye yeniliklerle gelişen ve heyecan uyandıran bir alışveriş deneyimi sunacak.”

Stratejist Creative Communications Agency

İlginizi Çekebilir

Netmarble, Türk Oyunlarını Tüm Dünyada Yayınlayacak

Netmarble EMEA, Türkiye’deki oyun geliştiricilerin dünya çapında başarılara imza atmasını sağlamak amacıyla Netmarble Publishing programını başlatıyor. Tüm dünyadaki özellikle hyper-casual türünde oyun geliştirenlere açık olan program, yayıncılık, danışmanlık ve pazarlama sağlayarak tüm dünyada başarı kazanmayı hedefleyen oyunlar için bir başlangıç noktası sunmayı amaçlıyor.


Arby’S®’Den İkili Kampanya İki Menü Bir Fiyata!

Et tutkunlarının vazgeçilmez adresi Arby’s®, yepyeni “İki menü bir fiyata, bir sana bir bana” kampanyasıyla enfes lezzetleri bir arada sunuyor. Arby’s®, istediğin 2 menü 24,95 TL veya 2 menü birden 29,95 TL seçenekleriyle lezzet severleri bekliyor!


Ağustos Ayı Siber Güvenlik Gelişmeleri Bülteni

Video Aracılığıyla Android Cihazlar Hacklenebiliyor


Lösev Dergi İlan Desteğinizi Bekliyor

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak kurulduğumuz günden bu yana lösemi tanısı almış çocuklarımızın ve ailelerinin yanlarında olmaya, onları kanser ile olan savaşlarında yalnız bırakmamaya çalışıyoruz.


Çöp Değil Plastik Hurda Hammadde İthal Ediyoruz!

Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Gülsün: “1,5 milyar dolar büyüklüğü ile hammaddedeki cari açığın kapatılmasına 1 milyar dolardan fazla pozitif katkı sağlayan plastik geri dönüşüm sektörünün üzerine para vererek çöp ithal ettiğini iddia etmek ciddiyetten uzaktır” dedi.


Etiketler: Ray-Ban, İstiklal, mağaza, Caddesi, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.