27 Şubat 2020 Perşembe 15:41

GÜNDEM

Redmi Note 8, 2019 Sonunda En Çok Satan Android Telefon Oldu Bilgi Notu

Küresel teknoloji pazarının önde gelen analist şirketlerinden Canalys’in yeni açıkladığı veriler, Xiaomi’nin Android akıllı telefon pazarındaki büyük başarısını ve güçlü konumunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Xiaomi’nin iki önemli modeli Redmi Note 8 ve Redmi Note 7 Canalys’in açıkladığı verilerde küresel pazarda üst sıralarda yer alıyor.

Redmi Note 8, 2019 Sonunda En Çok Satan Android Telefon Oldu   Bilgi Notu
Redmi Note 8, 2019 Sonunda En Çok Satan Android Telefon Oldu   Bilgi Notu
Redmi Note 8, 2019 Sonunda En Çok Satan Android Telefon Oldu   Bilgi Notu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Canaly’s raporuna göre Xiaomi açısından öne çıkan çarpıcı veriler şu şekilde:

Redmi 8’in başarısının ardında üstün özellikleri yatıyor.

Xiaomi, Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro'yu geçtiğimiz sene Ağustos ayında lanse etti. Redmi Note 8 Pro, şirketin Samsung GW1 sensörünü kullanan ilk 64 megapiksel kameralı akıllı telefonu olma özelliği taşıyor. Cihaz aynı zamanda en yeni MediaTek® Helio ™ Gg0T yonga setini kullanıyor. Redmi Note 8 ise 48MP dört kameranın yanı sıra 18W hızlı şarj özelliği sunarken, Redmi Note ailesinin en güçlü ses sistemini kullanıyor.

Xioami’nin küresel pazarlardaki başarısı sürüyor.

Canalys’in raporunun yanı sıra Xiaomi’nin küresel başarısını gösteren araştırmalar yayınlanmaya devam ediyor. Bir kaç gün önce Clarivate Analytics Plc tarafından yayınlanan Derwebt Top 100 Global Investors rapora göre, Xiaomi Çin anakarasında gösterilen üç şirketten biri olarak listede yer alıyor.

Xiaomi Hakkında

Xiaomi şu anda dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markasıdır ve 213 milyondan fazla akıllı cihaza (akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar hariç) bağlı olarak dünyanın önde gelen tüketici IoT platformunu kurmuştur. Xiaomi’nin inovasyon kapasitesi ve ileriye dönük stratejik temsili sürekli olarak kabul edildiğinden, 2020'de küresel tüketicilere daha erişilebilir fiyatlarla daha ileri ve akıllı ürünler getirmeyi ilke edinmiştir.

#NoMiWithoutYou

Erkan Yılmaz

MSLGROUP Türkiye

İlginizi Çekebilir

Ford Otosan, Üretime Verdiği Arayı Ford Avrupa’Ya Paralel Olarak Devam Ettirecek

Türk otomotiv sanayinin öncü şirketi Ford Otosan, üretime verdiği arayı Ford Avrupa’nın koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılımına paralel olarak aldığı kararlar doğrultusunda devam ettirme kararı aldı. Şirket, kararın Avrupa’da ticaretin kesintiye uğraması, tedarik zincirinde yaşanan problemler sebebiyle alındığını bildirdi.


Uzaktan Eğitimle Maker Atölyesi Çocuklar Evde Oyun Değil, Kodlama Öğreniyor

Online Maker Atölyeleriyle Okul Kültürü Evlere Taşınıyor


Test Kapasitesini 30.000'E Çıkaracak 2 Test Merkezi Kuruldu

Gilead Sciences Türkiye, Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı verilen mücadelede kullanılmak üzere 1.000.000 TL’lik bir fon oluşturduğunu açıkladı. Gilead Sciences Türkiye Genel Müdürü Şebnem Girgin, oluşturulan fonun Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) bünyesinde biri İstanbul’da, diğeri Ankara’da olmak üzere 2 yeni Covid-19 test merkezinin açılması için gerekli ekipman ve malzemelerin bağışında kullanıldığını açıkladı.


Trendler Ve Sezonların Ötesinde Gelinlikler Project.Bridal’Da

Yeni nesil gelinler için özgün, modern ve benzersiz gelinlikler yaratma misyonuyla yola çıkan Project.Bridal, 2020 koleksiyonunda marka felsefesini oluşturan yalın tasarım anlayışını odağa alıyor.


Medya Ve Reklama Yapılan Yatırım 2019’Da 11 Milyar Lirayı Geçti

MEDYA VE REKLAMA YAPILAN YATIRIM 2019’DA 11 MİLYAR LİRAYI GEÇTİ


Etiketler: Xiaomi, Redmi, Note, akıllı, küresel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.