12 Şubat 2019 Salı 15:40

GÜNDEM

Remington, Manchester United’In İlk Resmi Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Partneri Oldu

Kişisel bakımın lider markası Remington ve İngiltere’nin köklü kulübü Manchester United Futbol Kulübü uzun yıllar sürecek global ortaklığa imza attı. Bu anlaşmayla birlikte Remington, Manchester United’ın ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri oldu.

Remington, Manchester United’In İlk Resmi Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Partneri Oldu
Remington, Manchester United’In İlk Resmi Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Partneri Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi üreticisi Remington ve Manchester United uzun yıllar sürecek bir global ortaklığın imzalandığını duyurdu. Hayata geçirilen anlaşmayla birlikte Remington, Manchester United Futbol Kulübü’nün ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri olacak.

Spectrum Brands’in geniş portföyündeki en büyük markalardan biri olan ve 1937 yılında New York’ta kurulan Remington’ın Manchester United ile hayata geçirdiği anlaşma hem erkek hem de kadın futbol takımlarını kapsıyor. Remington’ın özgünlüğü ve özgüveni vurguladığı kampanyası ‘Seni Yansıt’ kapsamında güçlerini birleştiren Remington ve Manchester United, kullanıcıları harekete geçirmeyi amaçlarken etkileyici pazarlama kampanyaları da sunmayı hedefliyor.

Manchester United’ın ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri oldukları için duyduğu memnuniyeti dile getiren Spectrum Brands Elektronik Cihazlar Başkan Yardımcısı Tim Wright, “Manchester United ile olan ortaklığımız, Remington ürünlerinin kalitesini ve çok yönlülüğünü, dünyanın en büyük ve en saygın spor markasının tutkulu taraftarlarıyla buluşturmak için harika bir fırsat sunuyor. Dünya çapındaki ürün inovasyonumuzla kalıpları kıran etkileyici bir stilimiz var. Bu stili Manchester United’ın hem erkek hem de kadın futbol takımlarıyla daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

İmza töreninde konuşan Manchester United Grup Direktörü Richard Arnold, “Remington, alanındaki en ünlü ve köklü markalardan biri ve ticari ortaklarımız ailemize mükemmel bir katkı sağlıyor. Ortaklığımız sadece taraftarlarımıza üst dizey kişisel bakım ürünleri sunmak değil, aynı zamanda onları özgünlüğe teşvik etmek ve ilham vermeyi de amaçlıyor” dedi.

İlginizi Çekebilir

Niloya Bilkent Center’Da Çocuklarla Buluştu

Bilkent Center 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Çocuklar, sevilen çizgi film karakteri Niloya ve arkadaşı Tospik ile dans edip şarkılar söyledi.


Ramsey Ve Kip’Ten Ordu’Ya Yepyeni Mağaza

Türkiye’nin önde gelen erkek moda markaları olan RAMSEY ve KİP’i bünyesinde bulunduran Gürmen Group, Karadeniz’in en gözde şehirlerinden Ordu’da 2006 yılında açılışını gerçekleştirdiği mağazasını yeniledi. Mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmaya odaklı yalın bir mimariyle tasarlanan yeni mağazanın açılışı Ordu Valisi Seddar Yavuz, Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan ve Gürmen Group Markalar Kreatif Direktörü Altuğ Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirildi.


Eset Dünyaları Tamamen Dijital Olan Bir Nesli Nasıl Koruyabiliriz

2019’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan çocuklarımız artık dijital bir çağın çocukları olarak öne çıkıyor. Günümüzde dışarı çıkmak yerine günde birkaç saatlerini internette, sosyal ağların sanal gerçekliğinde harcıyorlar. Peki, çocukların teknolojiden faydalanmasını sağlarken, aynı zamanda güvende kalmalarına nasıl yardımcı olabiliriz? Bilgi güvenliği kuruluşu ESET’ten İstanbul Teknik Müdürü Gürcan Şen, koruma sağlayacak 7 öneri sıraladı.


Çocuğunuza Diş Çürüğü Bulaşmasına İzin Vermeyin

Her anne baba çocuğunun diş sağlığını korumaya özen gösterir. Küçük yaştan itibaren çocuğun diş temizliği alışkanlığı edinmesi için telkinlerde bulunur, aşırı şekerli besinler tükettiğinde dişlerine zarar gelmesinden endişelenir. Ancak diş çürüğüne yol açan bakteriler çocuğa başkasından da bulaşabiliyor. Masum gibi görünen mamanın sıcaklığını kontrol etme işlemi bile bulaşmaya sebep olabiliyor. Bu nedenle çocukların bakımını üstlenen kişilerin ağız ve diş sağlığı büyük önem taşıyor. Memorial Şişli Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden Dt. Aslı Tapan, çocukları diş çürüğü bulaşmalarına karşı korumanın yolları hakkında bilgi verdi.


Bmw’Nin Kadın Kullanıcıları Performans Sürüş Eğitimi İle Piste İndi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası kapsamında, Mart ayında BMW sahibi olan kadın sürücülere hediye ettiği Performans Sürüş Eğitimi 20 Nisan’da İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan BMW sahibi kadın sürücüler, kendi sınırlarını zorladıkları bir sürüş deneyimi yaşadılar.


Etiketler: Manchester, United, Remington, elektrikli, kişisel

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.