12 Şubat 2019 Salı 15:40

GÜNDEM

Remington, Manchester United’In İlk Resmi Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Partneri Oldu

Kişisel bakımın lider markası Remington ve İngiltere’nin köklü kulübü Manchester United Futbol Kulübü uzun yıllar sürecek global ortaklığa imza attı. Bu anlaşmayla birlikte Remington, Manchester United’ın ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri oldu.

Remington, Manchester United’In İlk Resmi Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Partneri Oldu
Remington, Manchester United’In İlk Resmi Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Partneri Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi üreticisi Remington ve Manchester United uzun yıllar sürecek bir global ortaklığın imzalandığını duyurdu. Hayata geçirilen anlaşmayla birlikte Remington, Manchester United Futbol Kulübü’nün ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri olacak.

Spectrum Brands’in geniş portföyündeki en büyük markalardan biri olan ve 1937 yılında New York’ta kurulan Remington’ın Manchester United ile hayata geçirdiği anlaşma hem erkek hem de kadın futbol takımlarını kapsıyor. Remington’ın özgünlüğü ve özgüveni vurguladığı kampanyası ‘Seni Yansıt’ kapsamında güçlerini birleştiren Remington ve Manchester United, kullanıcıları harekete geçirmeyi amaçlarken etkileyici pazarlama kampanyaları da sunmayı hedefliyor.

Manchester United’ın ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri oldukları için duyduğu memnuniyeti dile getiren Spectrum Brands Elektronik Cihazlar Başkan Yardımcısı Tim Wright, “Manchester United ile olan ortaklığımız, Remington ürünlerinin kalitesini ve çok yönlülüğünü, dünyanın en büyük ve en saygın spor markasının tutkulu taraftarlarıyla buluşturmak için harika bir fırsat sunuyor. Dünya çapındaki ürün inovasyonumuzla kalıpları kıran etkileyici bir stilimiz var. Bu stili Manchester United’ın hem erkek hem de kadın futbol takımlarıyla daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

İmza töreninde konuşan Manchester United Grup Direktörü Richard Arnold, “Remington, alanındaki en ünlü ve köklü markalardan biri ve ticari ortaklarımız ailemize mükemmel bir katkı sağlıyor. Ortaklığımız sadece taraftarlarımıza üst dizey kişisel bakım ürünleri sunmak değil, aynı zamanda onları özgünlüğe teşvik etmek ve ilham vermeyi de amaçlıyor” dedi.

İlginizi Çekebilir

Snc'nin Dornier 328 Uçak Projesi Merkel'in Desteğiyle Almanya'da Yeniden Hayata Geçiyor

Dornier 328 Üretimi Almanya'da Yeniden Başlıyor


Türkiye’Nin Başarılı Gençleri Dünya Finallerinde

Dünyanın en büyük ve en eski sivil toplum örgütlerinden birisi olan JCI (Junior Chamber International) tarafından 1981 yılından bu yana düzenlenen, “Ten Outstanding Young Persons of the World’ün 2019 yılı finalistleri açıklandı. 2018 TOYP Türkiye birincilerinden 3 gencimiz, ilk 20’de yer alarak finalist oldular:• İş Dünyası, Ekonomi ve/veya Girişimcilik; Sn. Duygu Yılmaz• Tıbbi Yenilik ve Buluşlar; Sn. Dr. Gözde Durmuş• İnsanlığa ve Gönüllü Kuruluşlara Hizmet; Sn. Selçuk Yusuf Arslan


Aksa Jeneratör Dünya Çapında 168 Ülkeye Ulaştı

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, dünyanın her yerinde her an kesintisiz enerji desteği sunmaya devam ediyor. Son olarak Okyanusya’da Vanuatu Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen bir enerji santrali projesine enerji desteği sağlayan Aksa Jeneratör, satış ağındaki ülke sayısını 168’e çıkardı.


Egeli Mobilyacılar, İtalyan Mobilya Devleri İle Üretim Ortaklığı Yapmak İstiyor

Egeli mobilya ihracatçıları, mobilya tasarımında dünyanın bir numarası olan ancak üretimini işçilik maliyetlerindeki yükseklik nedeniyle Çin, Polonya, Romanya, Slovenya gibi ülkelerde yaptıran İtalyan markaları ile üretim ortaklığı yapmak istiyor.


Bodrum Müzik Festivali’Nde Dünya Tangolarıyla Muhteşem Bir Gece

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE ÜÇÜNCÜ GÜN


Etiketler: Manchester, United, Remington, elektrikli, kişisel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.