11 Haziran 2019 Salı 16:55

GÜNDEM

Renault Kanada’Dan Puanla Döndü

Renault F1 Takımı, Kanada Grand Prix’sini Daniel Ricciardo’un 6’ncı, Nico Hülkenberg'in 7’nci sırada tamamlaması ile Formula 1 FIA 2019 sezonu Dünya Şampiyonası’nda puan sıralamasında ilk çifte derecesini elde etti.

Renault Kanada’Dan Puanla Döndü
Renault Kanada’Dan Puanla Döndü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Daniel, yarışa 4’üncü sıradan başlayarak 8’inci turda pit öncesinde iyi bir zamanlama ile bu sırayı korudu. Nico ise 7’nci sırada temiz bir başlangıç yaptı ve 16’ıncı turdaki pit stop sonrası geçtiği Red Bull Racing pilotu Pierre Gasly ile arasındaki farkı daha da açmak için yumuşak lastiklerle Daniel'den daha uzun süre yarışa devam etti.

7’inci sırada başladığı yarışı 7’inci sırada tamamlayan Nico Hülkenberg; “Bugünkü mükemmel takım çalışmasından dolayı memnunuz. Yarış boyunca çok iyi bir tempom vardı, yumuşak lastiklerle dikkatli bir şekilde yarıştım. Buradan mutlu ayrılıyoruz. Bugün otomobilin potansiyelinden tam anlamıyla faydalandık. Bu sonuç, Enstone ve Viry'de ekibin muazzam çalışmasının ödülü, bundan sonra bu ivmeyi korumamız gerekiyor.” dedi.

4’üncü sırada başladığı yarışı 6’ıncı sırada tamamlayan Daniel Ricciardo; “Pistte yapabileceğim her şeyi yaptım ve sonuçtan memnunum. Bu sonuç, bu yılki takım puanlamasındaki ilk çifte derece, aynı zamanda 6’ncı ve 7’nci sıranın büyük önemi var. Takımın bu hafta sonu ile gurur duyması gerekiyor. Takım, ilerlemek için istekli ve kararlı, bu gerçekten cesaret verici.” dedi.

Renault Sport Formula 1 Takım Direktörü Cyril Abiteboul; “Bu hafta sonu, kendimize belirlediğimiz hedefi başarabileceğimizin kanıtıydı. Gelecekteki yarışlarda da bu ivme devam etmeli. Daniel'in 6’ncı ve Nico'nun 7’nci olması bizi sezon için cesaretlendiriyor.

Genel olarak pilotlar bütün hafta sonu kusursuzdu ve Daniel dün eleme turunda sıra dışıydı.

Takımın geri kalanı her şeyi kusursuz bir şekilde yürüttü, aynı zamanda sezon başında yapılan hataları unutmamak için bize güven verdi. Yapılacak çalışmaların bilincindeyiz ve odaklanmış durumdayız. Bu yarıştan sonra, Fransa Grand Prix'sine doğru ilerliyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Ptt, Upu Olağanüstü Kongreye Başkanlık Yapacak

UPU İdari Konsey Başkanı ve PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, kritik önemdeki bu tarihi kongrenin başkanlığını yürütecek.


Akut Spor Kulübü'nün 10. Yaşgünü, Sokak Oyunları Etkinliğiyle Kutlanacak

AKUT Spor Kulübü'nün 10. Yaşgünü, Sokak Oyunları Etkinliğiyle Kutlanacak


The Bo Vıera Projesi Basın Açıklaması

Türkiye'ye yatırım yapan, ülkesini seven, Bodrum'a doğasına ve değerlerine saygılı bir kurum olarak The BO Viera projemizle ilgili gelişmeleri size BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve mimarı olarak iletmek isterim.


Serpil Timuray, “Heroes 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2019” Listesi’Nde

Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu Üyesi ve Avrupa CEO’su Serpil Timuray, iş hayatında kadın temsiliyetini artırmak için yaptıkları çalışmalarla rol model olarak gösterilen kadın liderlerin sıralandığı “HERoes: 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2019” listesine seçildi.


Güyad Yönetim Kurulu Güneş Enerjisi Sektörünü Masaya Yatırdı

21 Eylül 2019


Etiketler: Daniel, sırada, için, inci, Nico

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.