21 Eylül 2018 Cuma 12:01

GÜNDEM

Reynaers, Yapı Cephelerini Yeni Teknolojiyle Giydiriyor

Türkiye alüminyum pazarının öncülerinden, cephe sistemleri markası Reynaers, Beşiktaş Deniz Müzesi’nde düzenlenecek “Cephe Tasarımında Yeni Teknolojiler” etkinliğinde sektör profesyonelleri, akademisyenler ve öğrencilerle bir araya gelecek.

Reynaers, Yapı  Cephelerini  Yeni Teknolojiyle Giydiriyor
Reynaers, Yapı  Cephelerini  Yeni Teknolojiyle Giydiriyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yapı Endüstri Merkezi (YEM)’nin öncülüğünde düzenlenen etkinliğin destekçileri arasında yapı sızdırmazlık malzemesi üreticisi Tremco Illbruck ve Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam da bulunuyor.

Reynaers, yapılara değer kazandırırken insanların yaşam ve çalışma alanlarını daha konforlu ve daha özel kılmak amacıyla dış cephe sistemleri üretiyor.

Üretiminde Avrupa standartlarını koruyan Reynaers, ihtiyaca yönelik mühendislik çözümler üretmesiyle dikkatleri çekiyor. Enerji verimliliği, yalıtım, güvenlik, konfor ihtiyaçlarına en üst seviyede çözümler üreten cephe firması Reynaers, etkinlikte cephe tasarım sürecinde BIM kullanımını ve uluslararası VR uygulaması Avalon’u anlatacak.

Gerçekleşecek oturumun ilk bölümünde “Cephede Dijitalleşme”, ikinci bölümünde ise “Tasarımda Dijitalleşme” konusu ele alınacak.

“Cephede Dijitalleşme” başlıklı panelin, ilk oturumda Atatürk Kültür Merkezi projesini yapan Murat Tabanlıoğlu ile Werner Sobek’in İstanbul Genel Müdürü Yetkin Bentürk AKM’nin dış cephe detaylarını anlatacak.

“Tasarımda Dijitalleşme” başlıklı ikinci panelde ise,TasarımATLAS / GarageATLAS Kurucu Ortağı Ahmet Burçin Gürbüz; dijital mimari tasarım ve VR (Virtual Realty) çalışmalarını, Salon Architects Kurucusu Alper Derinboğaz; yeni medya teknolojileri ile dijital üretimi birleştiren mekân projelerini aktaracak. GMW MİMARLIK Ortağı Dicle Demircioğlu da BIM ve dijital tasarım teknolojileri hakkında paylaşımda bulunacak.

Etkinliğe katılacak olan misafirlerin Reynaers’ın VR uygulamasını deneyimleyeceği bir stand kurulacak.

REYNAERS AVALON İLE GÖZÜNÜZDE CANLANDIRIN, DENEYİMLEYİN

Bina henüz tasarım aşamasındayken, Reynaers’ın AVOLON uygulaması ile sanal ortamda binanın gerçek halini deneyimleyebiliyorsunuz. Uygulama sayesinde binanın içinde gezebiliyor, tasarım ve teknik açıdan izleme olanağına sahip olabiliyorsunuz. Böylece yapı elemanlarının boyutlarında ayarlamalar malzeme değiştirebiliyor, renk yapabiliyor. Böylece farklı seçenekleri en gerçekçi biçimde değerlendirerek karar verme sürecini geliştirebiliyorsunuz.

Reynaers Hakkında

Reynaers Alüminyum;

Dış cephe sistemleri konusunda uzmanlaşan Reynaers ihtiyaca yönelik mühendislik çözümler üreten Belçikalı bir marka. Pencere, kapı, cephe, sürme doğrama, katlanır kapı ve güneş kırıcılar üreten Reynaers, yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümler geliştiriyor.

1965 yılında kurulan Reynaers bugün 40 ülkede 2000’in üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteriyor.

Ürünlerini 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihraç eden ve Merkezi Belçika’nın Duffel kentinde bulunan Reynaers Alüminyum Avrupa’nın lider kuruluşları arasında yer alıyor.

Enerji verimliliği ve çevre için sorumluluk alma anlayışıyla faaliyet gösteren Reynaers, standart çözümlerin yanında, konut projelerinden ticari ve endüstriyel projelere kadar pazardaki tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler üretiyor.

Reynaers marka vaadleri arasında konfor, güvenlik, tasarım ve enerji verimliliği geliyor.

Reynaers sektöre ürün temin ederken, mimarlar, yatırımcılar, cephe tasarımcıları, proje uzmanları ve son kullanıcılar için de değerli bir iş ortağı.

Firmanın 2017 yılı cirosu 426 milyon Euro’dur.

İlginizi Çekebilir

Haftada İki Doz Spor Ruhunuza Da Vücudunuza Da İyi Gelecek

Hayatımızda birçok zorlukla karşılaşıyor, endişeleniyor, üzülüyoruz… Bu sıkıntılarla baş etmenin en etkili ilaçlarından biri spor… Türkiye'nin 12 şehrinde, 84 kulübüyle hizmet veren Mars Sportif, ulaşılabilir, yüksek kalite standartlarındaki MACFit kulüpleriyle herkesi benzersiz bir spor deneyimi yaşamaya ve endişelerinden uzaklaşmaya davet ediyor.


Molfix İle Nostaljik Yolculuk

Molfix, 22 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Migros Nostalji Günleri’ne özel satışa sunulan Midi, Maxi, Maxi Plus ve Junior boylarda “Süper Fırsat Paketleri”nde anneleri nostaljik bir sürprizle karşılıyor. Örgü bebek patiklerinin yer aldığı “Nostalji Serisi Süper Fırsat Paketleri” anneleri geçmişe taşıyan ambalaj görselleriyle de raflarda farklılaşıyor.


Siber Güvenlikte 3 Milyon İstihdam Açığı Var!

SİBER GÜVENLİKTEKİ İŞ GÜCÜ AÇIĞI


Tıbbi Tedarik Zincirinin Tüm Paydaşları “Değer Bazlı Dinamik Fiyatlama” Odağında Ortak Geleceğini Konuşacak

IV. TIBBİ TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ KONGRESİ YAKLAŞIYOR


80’İnci Yaşını Kutlayan Nescafé, Kahve Keyfinin Nice 80 Yıllar Daha Sürmesi İçin Çalışıyor

1938 yılında kahveseverleri çözünebilir kahve ile tanıştıran Nescafé 80 yaşına girdi. Kahvenin daha fazla kişiye ulaşmasında önemli rol oynayan Nescafé, 80 yıl boyunca pek çok yenilikle kahveseverlerin kalbindeki yerini korudu; değişen nesillerin değişmeyen tercihi lider marka oldu. Nescafé bugün de kahve keyfinin gelecek nesillere ulaşması için en fazla yatırım yapan marka. Kahvenin sürdürülebilirliğini hedefleyen Nescafé, 500 milyon dolar yatırımla 1 milyon çiftçiye dokunuyor.


Etiketler: Reynaers, cephe, tasarım, çözümler, Dijitalleşme

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.