13 Eylül 2019 Cuma 09:40

GÜNDEM

Ricardo Villalobos, Limits Off Sponsorluğunda Yeniden İstanbul’Da!

Elektronik müziğin prestijli isimlerinden DJ/prodüktör Ricardo Villalobos, Limits Off sponsorluğunda 14 Eylül tarihinde Volkswagen Arena’da tekno müzikseverleri bir araya getireceği uzun bir set ile DJ kabininde olacak.

Ricardo Villalobos, Limits Off Sponsorluğunda Yeniden İstanbul’Da!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Elektronik müziğin en iyi arşivcilerinden ve en iyi plaklarını çalan isimlerinden Ricardo Villalobos; 14 Eylül tarihinde Limits Off sponsorluğunda İstanbul’a geliyor. 2003 yılında çıkardığı Alcachofa albümüyle daha önceki single’larının önüne geçti. Ayrıca Şili asıllı Alman DJ’in tekno klasikleri hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Farklı tarzlarda parçalara remix yaparak birçok farklı sanatçıyla çalışan Villalobos, Türkiye’den de İnsanlar grubunun ‘Kime Ne’ şarkısını kullanarak remix yapmıştı.

Türkiye’ye ilk kez 2004’de gelen elektronik müziğin sevilen ismi Ricardo Villalobos, İstanbul'da yine uzun süre hatırlanacak bir etkinliğe Limits Off sponsorluğunda imza atacak.

İlginizi Çekebilir

Orkid Türk Kadın Voleybolunu Geleceğe Taşıyor! Tokyo 2020 Yolunda Eski Kaptandan Yeni Kaptana Bol Şans Dileği

Orkid Türk Kadın Voleybolunu Geleceğe Taşıyor!


Prematüre Bebekler 2. Kez İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’Nde!

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, “17 Kasım Dünya Prematüre Günü” kapsamında prematüre bebekler ve ailelerini 2. kez ağırladı. Geçtiğimiz yıl gibi bu senede farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı Doç. Dr. Şenol Bozdağ’ın takipli hastaları olan prematüre bebekler, doktor ve hemşirelerin ilgi odağı oldu.


Ttyd Bahçeşehir Üniversitesi Turizm Sektörü İçin Güçlerini Birleştiriyor

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) turizm sektöründe nitelikli istihdamı artırmak için güçlerini birleştirdi. Turizm sektörünün vizyoner kuruluşu TTYD, BAU işbirliği kapsamında bugünün liderlerini geleceğin liderleri ile buluşturarak yeni fikirlerin geliştirilip sektöre kazandırılmasını sağlayacak.


3.Madencilik Çalıştayı Gerçekleştirildi. “Madencilik Sektörü 15 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaşacak Potansiyele Sahip!”

Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya:


Emaar Black Weekend Süresince 6.Ooo Kişi 3 Gün Boyunca Harcadığının %70’İni Geri Alacak!

EMAAR BLACK WEEKEND BAŞLIYOR!


Etiketler: Villalobos, müziğin, Ricardo, Limits, sponsorluğunda

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.