13 Eylül 2019 Cuma 09:40

GÜNDEM

Ricardo Villalobos, Limits Off Sponsorluğunda Yeniden İstanbul’Da!

Elektronik müziğin prestijli isimlerinden DJ/prodüktör Ricardo Villalobos, Limits Off sponsorluğunda 14 Eylül tarihinde Volkswagen Arena’da tekno müzikseverleri bir araya getireceği uzun bir set ile DJ kabininde olacak.

Ricardo Villalobos, Limits Off Sponsorluğunda Yeniden İstanbul’Da!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Elektronik müziğin en iyi arşivcilerinden ve en iyi plaklarını çalan isimlerinden Ricardo Villalobos; 14 Eylül tarihinde Limits Off sponsorluğunda İstanbul’a geliyor. 2003 yılında çıkardığı Alcachofa albümüyle daha önceki single’larının önüne geçti. Ayrıca Şili asıllı Alman DJ’in tekno klasikleri hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Farklı tarzlarda parçalara remix yaparak birçok farklı sanatçıyla çalışan Villalobos, Türkiye’den de İnsanlar grubunun ‘Kime Ne’ şarkısını kullanarak remix yapmıştı.

Türkiye’ye ilk kez 2004’de gelen elektronik müziğin sevilen ismi Ricardo Villalobos, İstanbul'da yine uzun süre hatırlanacak bir etkinliğe Limits Off sponsorluğunda imza atacak.

İlginizi Çekebilir

Akustik Sevenler Evrencan Gündüz İle Marmara Park’Ta Buluşacak

YouTube’a yüklediği cover videolarıyla ve sokak performanslarıyla hepimizin severek dinlediği, son dönemin yükselen yıldızı Evrencan Gündüz, 27 Şubat saat 19.00’da Marmara Park’ta sevenlerine müzik dolu keyifli anlar yaşatacak!


Kaspersky 10 Yıllık Büyümenin Ardından İş Ortakları Ağını Genişletiyor

20 Şubat 2020


Küçük Hayaller Festivali Çocuk Yüzlerini Ünlüler Jürisi İle Seçti…

KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ ÇOCUK YÜZLERİNİ ÜNLÜLER JÜRİSİ İLE SEÇTİ…


Raısa Vanessa Fw2021 Koleksiyonu; Dekupeler Ve

Türkiye’nin kültürel zenginliğini, uluslararası moda standartları ile birleştirerek sıra dışı bir marka yaratan RaisaVanessa, Sonbahar Kış 20/21 koleksiyonunda Marrakesh’in otantik mimarisi, renk harmonisi vebirçok dönemin izlerini taşıyan dokusundan ilham alıyor.


Buray Çocuklarla Bir Arada

“Çocukluk Çağı Kanserleri Farkındalık Günü” için Buray çocuklarla bir araya geldi. Sevilen sanatçı Buray, Koç Üniversitesi Hastanesi’nde düzenlenen “Çocukluk Çağı Kanserleri Farkındalık Günü” özel etkinliğinde, hastanede tedavi gören miniklerle buluştu.


Etiketler: Villalobos, müziğin, Ricardo, Limits, sponsorluğunda

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.