27 Mart 2019 Çarşamba 11:01

GÜNDEM

Rıchard Mılle Yeni Karbon Tpt® Bilezik

Richard Mille’in tasarımlarının temel parçası olarak gördüğü saat kayışları ve bilezikleri, bütün dikkatimizi hak eder nitelikte. Kasanın çizgileriyle uyum içindeki estetiğiyle göze çarpan kayışlar, her şartta dayanıklılık ve konfor sunuyor. Carbon TPT® RM 07-01 kadın modeline özel olarak geliştirilen ve aynı malzemeden oluşan yeni kayış, bu tutkunun bir göstergesi.

Rıchard Mılle Yeni Karbon Tpt® Bilezik
Rıchard Mılle Yeni Karbon Tpt® Bilezik
Rıchard Mılle Yeni Karbon Tpt® Bilezik
Rıchard Mılle Yeni Karbon Tpt® Bilezik
Rıchard Mılle Yeni Karbon Tpt® Bilezik
Rıchard Mılle Yeni Karbon Tpt® Bilezik
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Richard Mille zengin kayış ve bilezik koleksiyonunu genişleterek her zaman tasarımlarını taşıyan kişilere saatlerini kişiselleştirmeleri için bir çok seçenek sunuyor. Bu amaç, geliştirme stüdyosunun iki altın bilezik, metal tutturmalı zincir ve değerli taşlarla zenginleştirilebilen eklemeli halka gibi bir çok varyasyon tasarlamasını sağladı. Şu anda yalnızca kadın müşterilere özel üretilen ve 13 aylık bir geliştirme sürecinin sonucu olan Carbon TPT® bilezik, zarif ve sportif tarzını net bir şekilde ortaya koyuyor.

Bezelden, açılır kapanır tokaya kadar bütünüyle Carbon TPT® ve titanyum kaplama olan RM 07-01, 200 parçalık metal bileziğin yapısal karmaşıklığını teknik malzemenin zarafetiyle buluşturuyor. Bilezik, Grade 5 titanyum iskelete Richard Mille imzalı 44 karakteristik yivli vida yoluyla yerleştirilmiş düzinelerce Carbon TPT® plakadan oluşuyor. Bu mikromekanik taş, yumuşaklığı ve ekstrem dayanıklılığı çarpıcı biçimde bir araya getirirken ‘tonneu’ şeklini tüm bileği saracak şekilde genişletiyor. Bu materyaller birleştiğinde, ortaya yalnızca 29 gramlık toplam bileklik ağırlığı ortaya çıkıyor.

Nisan 2019 itibarıyla satışa sunulacak ve Carbon TPT® RM 07-01 için özel olarak tasarlanan bu parça, markanın üretim sofistikasyonu ve teknik ürün ailesine tam anlamıyla uyan bir üye.

İlginizi Çekebilir

Enka, Sırbistan’Da Otoyol İnşa Ediyor

ENKA, Avrupa’nın en önemli ulaşım koridorlarını birbirine bağlıyor


Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı

06.12.2019 – Hearthstone’un yıl boyunca devam eden hikâye örgüsünün epik finalini gözler önüne serecek yeni genişleme paketi Descent of Dragons için geri sayım başladı. Ejderha Yılı’nın sonuna doğru yol alırken bu genişleme paketiyle gelecek güncellemede bizleri nelerin beklediğine gelin birlikte göz atalım.


Singer’Den Mini El Dikiş Makinası

Singer, yeni ürünü taşınabilir mini el dikiş makinası ile dikişi herkes için kolay hale getiriyor. Kolay ve pratik kullanımıyla ihtiyaç duyulan her an dikiş imkanı sunan el dikiş makinesi, hafifliği ile de dikkat çekiyor. Ürün ilk olarak sadece Singer web sitesi ve aplikasyonunda satışa başladı.


Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı

Fiba Grubu’nun finans ve finans dışı sektör tecrübesini, gayrimenkul bilgisi ile birleştiren FİBA CP, 4 - 5 Aralık 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı. Etkinlik kapsamında paydaşlarına yönelik özel bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen kurumun bu organizasyonu, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşecan Özyeğin Oktay’ın katılımıyla gerçekleşti.


Perakende Günleri 2019’A Rekor Katılım

Türkiye’de perakende sektörünün nabzını tutan sektörün en büyük buluşma platformu Perakende Günleri 2019, Paul Dwyer ve Eren Dwyer’in kapanış konseri ile sona erdi. Perakende Günleri bu sene 7543 kişi ile rekor bir katılıma ulaştı.


Etiketler: Carbon, TPT®, bilezik, ortaya, Richard

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.