16 Nisan 2018 Pazartesi 12:04

BİLİM TEKNOLOJİ

Robot Sophia Türkiye’de

Dünyanın ilk humanoid robotu Sophia, Türkiye’ye, Anadolu Sigorta güvencesinde seyahat edecek. Anadolu Sigorta, 19 Nisan tarihinde Marketing Meetup etkinliğine katılmak üzere Türkiye’ye gelecek olan Sophia’yı, Türkiye’deki seyahati süresince sigortalarken, Sophia’nın sigorta poliçesi de, Marketing Meetup sırasında kendisine sunulacak.

Robot Sophia Türkiye’de
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

19 Nisan’da ‘deneyim’ teması ile gerçekleşecek olan Marketing Meetup bu sene çok önemli bir konuğu ağırlıyor. Hanson Robotics ve Las Vegas Üniversitesi araştırmacıları tarafından geliştirilen ve humanoid bir bedene sahip olan dünyanın ilk robotu Sophia, Uniq İstanbul’da düzenlenecek etkinliğe katılarak soruları yanıtlayacak.

Sophia’nın, Hong Kong’tan İstanbul’a gelişinden geri döneceği güne kadarki riskleri Anadolu Sigorta güvencesinde olacak ve bu riskleri karşılayan sigorta poliçesi, 19 Nisan’da kendisine takdim edilecek.

Anadolu Sigorta, Standında, Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Ürününü Tanıtacak

Anadolu Sigorta müşterilerinin kendilerine iletilecek kampanya kodu ile kayıt olmaları halinde yüzde 20 indirimli olarak katılabilecekleri etkinlik, sektörde ilk kez Anadolu Sigorta tarafından sunulan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası ürününü ile tanışmak için de iyi bir fırsat sunuyor. Anadolu Sigorta standına gelen ziyaretçiler ürünün sağladığı güvenceler hakkında detaylı bilgiyi stanttan alabilecekler.

Sigortalılara, kimlik hırsızlığı, ödeme araçlarının hileli veya kötüye kullanımı, yaşadıkları online alışveriş anlaşmazlıkları ve sanal dünyada saygınlıklarına zarar verilmesi durumunda destek ile bu süreçlerde gerekiyorsa hukuki danışmanlık hizmeti sunan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası poliçesinde bu teminatlara ek olarak kişisel şifre çalışma teminatı ile birlikte bilgisayar asistans hizmeti de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Aktif Bank'tan Bir İlk

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank, ihraç ettiği TL cinsinden yapılandırılmış sermaye piyasası aracının tamamını TRS ile yurtdışında bir kuruma satarak Türkiye sermaye piyasalarında bir “ilk”i gerçekleştirdi. Tahsisli yapılan ihracın tamamı dünyanın en büyük uluslararası finans kuruluşlarından biri tarafından satın alındı. 16 Temmuz 2018 tarihinde sonuçlanan işlem çerçevesinde yurtdışından 4 yıl vadeli olarak USD LIBOR+%2.50 oranla 50 milyon ABD Doları kaynak elde edilmiş oldu.


Maslak'taki Yeni Ofisinizin Adresi Regus

Bir sözleşme ile 3.125 lokasyonda ofisiniz olabilir


Açık Hava Sinema Keyfi Bilkent Center’Da

Bilkent Center, Türk Sinemasının son dönemde dikkat çeken filmlerini açık hava gösterimi ile Ankaralılarla buluşturuyor. Bu kapsamda 'Aile Arasında', 'Bizim Köyün Şarkısı' ve 'Acı Tatlı Ekşi' filmleri sinemaseverlerle bir araya gelecek.


Profilo Ankastre Serisinin Yenilenen Fırınları Hem Şık Hem Avantajlı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ankastre fırın serisi yenilendi. Ocak, fırın ve davlumbaz üçlüsünden oluşan ankastre serisindeki fırınlar; yeni tasarımları ve genişleyen multifonksiyonel özellikleri ile mutfağını yenilemek isteyenlere cazip seçenekler sunuyor.


Şehir Hayatında Da Cilde Uv Bariyeri Gerekli

L’Occitane ile güneşle barış, cilt mucizelerini yaşa...


Etiketler: Anadolu, Sigorta, Sophia, Türkiye, Marketing

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.