18 Mart 2019 Pazartesi 10:04

GÜNDEM

Rtb House, 3 Yılda Yüzde 721 Büyüdü

RTB House, Avrupa'nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında

Rtb House, 3 Yılda Yüzde 721 Büyüdü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya çapındaki en iyi markalara en gelişmiş pazarlama teknolojilerini sunan RTB House, Financial Times 1000: Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Şirketleri 2019'da teknoloji sektöründe 24. sırada yer aldı. RTB House, bu listede üst üste ikinci kez yer almayı başardı.

The Financial Times, Statista işbirliğiyle Avrupa'nın en yenilikçi ve hızlı büyüyen şirketlerini gözden geçirerek analiz etti. Gazete, 2014 ve 2017 yılları arasında gelirlerinde en yüksek büyümeyi elde eden 1000 şirketin listesini yayınladı.

RTB House 2017 yılında yüzde 721 gelir artışıyla 43,6 milyon avroya ulaşırken, 4 yıl içerisinde çalışan sayısını 3’e katlayarak 92'den 271'e çıkardı. 2019 yılı itibarıyla şirketin dünya çapında toplam çalışan sayısı 400’ü aştı.

Avrupa'nın en hızlı büyüyen şirketleri arasında bir kez daha listelenmenin büyük bir onur olduğunu dile getiren RTB House COO’su Daniel Surmacz, “Küresel e-ticaret pazarında çıtayı belirleyen ve gelişimi sağlayan bir teknoloji şirket olarak bizim için çok önemli bir sonuç. Bu doğrultuda dünya çapındaki tüm müşterilerimiz için ürünlerimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz” dedi ve ekledi:

“Alanımızda en iyi çözümleri geliştirmek için bilgi, teknoloji ve kaynaklarımızı yeni alanlara yönelik olarak genişleterek şimdi geleceğe bakıyoruz. Bu hedef doğrultusunda örneğin, geçen yıl AI Marketing Lab'ı ve bu yıl Creatives Lab’ı hayata geçirdik.”

Kuruluşundan bu yana, RTB House sektörün dönüşmesine yardımcı oldu. Derin öğrenme algoritması, sektörde önemli bir oyun değiştirici olarak görülüyor. Tüm kampanyalarda derin öğrenme algoritmalarını başarıyla uyguladıktan sonra RTB House, pazarlama alanında araştırma ve geliştirmeye odaklanan bir bölüm olan AI Marketing Lab'ı açmasıyla bir kez daha reklam endüstrisinde sınırları zorlayan çözümler meydana getirmeyi başardı. Laboratuvar, kişiselleştirilmiş yeniden hedeflemeye odaklanan Ar-Ge departmanından ayrı bir şekilde konumlandırıldı. Ayrca şirket, kısa süre önce açtığı Creatives Lab ile müşterilere hem görüntüleme hem de video için daha iyi performans gösteren dinamik bannerlar ve müşterilerin marka ihtiyaçlarına daha uygun olacak çözümler sunmak için çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

“Sporun Ticari Değeri Var Ama Marka Değeri Yok”

Türk sporunun durumu BİLGİ’de ele alındı:


Ck Enerji Boğaziçi Bülten Ck Enerji Boğaziçi Elektrik, Müşterilerine ‘Temiz Bir Dünya’ İçin 25 Bin Bez Çanta Hediye Ediyor

20 Nisan 2019


Yalıkavak Marina’Da Her Şey Çocuklar İçin!

Yalıkavak Marina, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, Y-KIDZ markası çatısı altında UNICEF Türkiye Milli Komitesi iş birliği ile özel bir etkinlikle kutladı.


Aston Martin Ve Total Güçlerini Birleştirdi...

Aston Martin ve Total 2016’dan bu yana devam ettikleri işbirliklerini yeniledi. Bu kapsamda motorsporlarında yapılan işbirliği, Ar-Ge ve modellerin ilk yağ dolumlarında Total QUARTZ motor yağları ürün serisinin kullanılmasını da içeriyor.


Odeabank Ve Tema Vakfı İşbirliği İle Geleceğin Oksijeni Teminat Altındabb

Odeabank’ın TEMA Vakfı ile birlikte hayata geçirdiği ‘Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor’ projesi ile Oksijen Hesap sahipleri 2 yılda binlerce fidan dikilmesini ve yaklaşık 6 bin çocuğun doğa eğitimi almasını sağladı.


Etiketler: House, için, daha, Avrupa, teknoloji

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.