18 Mart 2019 Pazartesi 10:04

GÜNDEM

Rtb House, 3 Yılda Yüzde 721 Büyüdü

RTB House, Avrupa'nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında

Rtb House, 3 Yılda Yüzde 721 Büyüdü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya çapındaki en iyi markalara en gelişmiş pazarlama teknolojilerini sunan RTB House, Financial Times 1000: Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Şirketleri 2019'da teknoloji sektöründe 24. sırada yer aldı. RTB House, bu listede üst üste ikinci kez yer almayı başardı.

The Financial Times, Statista işbirliğiyle Avrupa'nın en yenilikçi ve hızlı büyüyen şirketlerini gözden geçirerek analiz etti. Gazete, 2014 ve 2017 yılları arasında gelirlerinde en yüksek büyümeyi elde eden 1000 şirketin listesini yayınladı.

RTB House 2017 yılında yüzde 721 gelir artışıyla 43,6 milyon avroya ulaşırken, 4 yıl içerisinde çalışan sayısını 3’e katlayarak 92'den 271'e çıkardı. 2019 yılı itibarıyla şirketin dünya çapında toplam çalışan sayısı 400’ü aştı.

Avrupa'nın en hızlı büyüyen şirketleri arasında bir kez daha listelenmenin büyük bir onur olduğunu dile getiren RTB House COO’su Daniel Surmacz, “Küresel e-ticaret pazarında çıtayı belirleyen ve gelişimi sağlayan bir teknoloji şirket olarak bizim için çok önemli bir sonuç. Bu doğrultuda dünya çapındaki tüm müşterilerimiz için ürünlerimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz” dedi ve ekledi:

“Alanımızda en iyi çözümleri geliştirmek için bilgi, teknoloji ve kaynaklarımızı yeni alanlara yönelik olarak genişleterek şimdi geleceğe bakıyoruz. Bu hedef doğrultusunda örneğin, geçen yıl AI Marketing Lab'ı ve bu yıl Creatives Lab’ı hayata geçirdik.”

Kuruluşundan bu yana, RTB House sektörün dönüşmesine yardımcı oldu. Derin öğrenme algoritması, sektörde önemli bir oyun değiştirici olarak görülüyor. Tüm kampanyalarda derin öğrenme algoritmalarını başarıyla uyguladıktan sonra RTB House, pazarlama alanında araştırma ve geliştirmeye odaklanan bir bölüm olan AI Marketing Lab'ı açmasıyla bir kez daha reklam endüstrisinde sınırları zorlayan çözümler meydana getirmeyi başardı. Laboratuvar, kişiselleştirilmiş yeniden hedeflemeye odaklanan Ar-Ge departmanından ayrı bir şekilde konumlandırıldı. Ayrca şirket, kısa süre önce açtığı Creatives Lab ile müşterilere hem görüntüleme hem de video için daha iyi performans gösteren dinamik bannerlar ve müşterilerin marka ihtiyaçlarına daha uygun olacak çözümler sunmak için çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Vestel Sektörünün 21 Yıldır Aralıksız İhracat Şampiyonu

Vestel ihracat şampiyonluğu ödülünü


Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; "Her Mutsuzluk Depresyon Değildir”

Çağımızın hastalığı depresyon hakkında bilgiler veren Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü, depresyonun kadınlarda erkeklere oranla daha çok görüldüğüne işaret ediyor. Her mutsuzluğun depresyon olmadığına ve doğru ve uygun tedavi uygulandığında depresyonun tam düzelmeye giden bir hastalık olduğuna vurgu yapıyor.


Lila Group Markaları Rossman Ve Avansas.Com’Da!

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünleri ile dikkat çeken Lila Group’un, Sofia, Maylo ve Berrak markalı ürünlerine ulaşmak her geçen gün kolaylaşıyor. Sofia, Maylo ve Berrak şimdi kişisel Bakım, kozmetik ve sağlık marketi konseptinde hizmet veren Rossman mağazalarında ve kurumsal şirketlere iş yeri ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde online olarak tedarik etme fırsatı sunan Avansas.com internet sitesinde yerini aldı.


Çikolata Kistleri İle Nasıl Mücadele Edilir

Özellikle 30’lu yaşlardaki kadınlarda daha sık görülen endometriozis hastalığının genetik temeli aslında halen tam olarak açıklanabilmiş değil. Günümüzde gelişen teknoloji ile daha sık saptanan endometriozis farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Genetik alt yapısının olduğunu bildiğimiz bu hastalık, özellikle ileri evrelerinde hayatı çekilmez hale getirebiliyor. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Üyesi Doç. Dr. Emre Pabuçcu, endometriozis ve çikolata kistleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


Üretimde Dijital Dönüşümün İlk Adımı

Haziran 2019


Etiketler: House, için, daha, Avrupa, teknoloji

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.