22 Kasım 2019 Cuma 18:37

GÜNDEM

Rx İstanbul Aralık Ayı Programıyla Müzık Ve Dansa Hız Kesmeden Devam Ediyor

Şehrin Elektronik Müzik Markası RX ISTANBUL, Global ve Lokal Sahnenin Güçlü İsimlerinden Oluşan Aralık Ayı Programı Müzik Severlere Dans Dolu Bir Ay Vaad Ediyor!

Rx İstanbul Aralık Ayı Programıyla Müzık Ve Dansa Hız Kesmeden Devam Ediyor
Rx İstanbul Aralık Ayı Programıyla Müzık Ve Dansa Hız Kesmeden Devam Ediyor
Rx İstanbul Aralık Ayı Programıyla Müzık Ve Dansa Hız Kesmeden Devam Ediyor
Rx İstanbul Aralık Ayı Programıyla Müzık Ve Dansa Hız Kesmeden Devam Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul gece hayatını geçen sezon hareketlendiren, şehrin elektronik müzik markası RX İstanbul, yeni sezonuna global ve lokal sahnenin önemli isimleriyle hız kesmeden devam ediyor. Cihangir’de konumlanan kulüp, underground kültürle harmanlanarak yenilenen iç mekan tasarımı, dünyanın en iyi ses sistemi Funktion One ve eşsiz ışık sistemi ile katılımcılara şehrin merkezinde kaliteli müzik ve dans deneyimi sunuyor.

RX Istanbul, Eylül ayında kapılarını yeni sezon için açarak şimdiye kadar, Bart Skils, Victor Ruiz, John Digweed, Marcel Dettmann, Patrice Bäumel, Layton Giordani gibi global elektronik müzik sahnesinin önemli isimlerini müzik severlerle buluşturdu.

ARALIKTA YILDIZLAR GEÇİDİ

Aralık ayı için oldukça sıkı bir program hazırlayan RX Istanbul, Nick Curly, Fur Coat, Talismann, Hadone gibi global müzik dünyasının dev isimleriyle Procombo, Evrim de Evrim, Ozan Yazgan, Gräfin, Dirgen gibi lokal elektronik müzik sahnesinin önemli isimlerinin Acid House’tan Techno’ya, Trance’ten Progressive House’a uzanan tınılarıyla, katılımcılara kışın soğunu unutturacak bir Aralık ayı sunuyor. Öne çıkan etkinliklerden bazıları;

6 Aralık Cuma:Hadone

7 Aralık Cumartesi:Nick Curly 13 Aralık Cuma: Fur Coat

14 Aralık Cumartesi: TRYM, Animal Holocaust,

21 Aralık Cumartesi: Talismann

6 Aralık Cuma: Hadone

90’ların techno tınılarından ilham alan Hadone, oldschool elementleri prodüksiyon ve setlerinde kusursuz biçimde harmanlıyor. KAOS, Taapion Records gibi techno kültürünün önemli plak şirketlerinden yayınladığı parçalarıyla müzikal yelpazesinin genişliğini bizlere sunan Fransız DJ ve prodüktör, 6 Aralık Cuma RX Istanbul’da.

7 Aralık Cumartesi: Nick Curly

Drumcode, Knee Deep in Sound ve Truesoul gibi amiral plak şirketlerinden çıkardığı EP’ler ve ‘Melodic House’ tarzındaki müziğiyle Ibiza ve Amsterdam başta olmak üzere dünyanın her yerinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Nick Curly, 7 Aralık Cumartesi gecesi RX Istanbul kabinine misafir oluyor. Alman DJ ve prodüktör, 2008’de elektronik müzik dünyasına adım attığından bu yana, kurduğu plak şirketi 8bit ile 10 seneyi aşkın süredir underground kültürü besleyen yetenekli müzisyenlerden biri olarak kabul görüyor.

13 Aralık Cuma: Fur Coat

Birçok sanatçıya global elektronik müzik sahnesinin kapılarını açmış olan Crosstown Rebels plak şirketinin kurucusu Damian Lazarus’un ilk EP’lerini yayınlamasıyla kariyerlerinde büyük ivme kazanan Venezuelalı duo Fur Coat, 13 Aralık Cuma gecesi kaliteli seçkileriyle RX Istanbul’da! Başarılarını Hot Creations ve Bpitch Control plak şirketlerinden çıkardıkları albüm ve parçalarla devam ettiren duo, şu anda DC10 İbiza, Watergate Berlin, Rex Paris, Warung Beach ve Fabric London gibi önde gelen techno kulüplerinin aranan isimlerinden biri haline geldi.

14 Aralık Cumartesi: TRYM, Animal Holocaust, CRDN, Oguz

6t6 Underground, 14 Aralık Cumartesi gecesi global techno sahnesinden yıldızlarla dolu bir geceyle RX Istanbul sahnesini ele geçiriyor. Yeni nesil techno dahisi TRYM, asit tınılı hard trance ve techno setiyle ilk kez İstanbul’da RX Istanbul kabinine konuk oluyor. Fransız DJ ve prodüktörün, bu soluksuz rave gecesinde kabini paylaşacağı isimler ise Messe Noire Records’un genç patronu Animal Holocaust, kendine özgü endüstriyel sound’uyla kısa sürede uluslararası başarı sağlayan Hollandalı genc prodüktör OGUZ ve endüstriyel sesleri setlerinde harmanlayan CRDN.

21 Aralık Cumartesi: Talismann

Guy Branken, nam-ı diğer Talismann, underground techno müziğinin Hollanda menşeili en başarılı temsilcilerinden Guy Branken, nam-ı diğer Talismann, 21 Aralık gecesi RX kabinine konuk oluyor. dünyanın dört bir yanında sergilediği house performansları ve aynı adlı plak şirketinden yayınladığı techno parçalarıyla elektronik müziğin en önemli kollarını dengede tutmayı başaran sanatçı, Dekmantel, Berghain, Tresor ve resident DJ’i olduğu Trouw Amsterdam’daki performanslarıyla technoyu günümüze en iyi şekilde uyarlayan isimlerden birisi olduğunu kanıtlıyor.

Şehrin elektronik müzik mekanı RX Istanbul’dan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın! https://www.instagram.com/rx.istanbul/ https://www.facebook.com/rxistanbul/

İlginizi Çekebilir

‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


İmamoğlu “İstanbul, Bütün Türkiye’Ye El Uzatmak Mecburiyetinde Olan Bir Şehir”

İMAMOĞLU: “İSTANBUL, BÜTÜN TÜRKİYE’YE EL UZATMAK MECBURİYETİNDE OLAN BİR ŞEHİR”


Etiketler: Aralık, müzik, Istanbul, techno, elektronik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.