26 Mart 2019 Salı 11:16

GÜNDEM

Saat&Saat Welder Slim’İ Basel’De Tanıttı

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Welder’in en yeni koleksiyonu Slim’i, dünyanın en önemli saat ve mücevher üreticilerinin katıldığı ve bu yıl 21 – 26 Mart tarihleri arasında 26’ıncısı düzenlenen Uluslararası Saat ve Mücevher Fuarı BaselWorld ile eşzamanlı olarak İsviçre’nin Basel kentinde tanıttı. Düzenlenen tanıtımda, estetik tasarımıyla göz alan Welder Slim koleksiyonu büyük beğeni topladı.

Saat&Saat Welder Slim’İ Basel’De Tanıttı
Saat&Saat Welder Slim’İ Basel’De Tanıttı
Saat&Saat Welder Slim’İ Basel’De Tanıttı
Saat&Saat Welder Slim’İ Basel’De Tanıttı
Saat&Saat Welder Slim’İ Basel’De Tanıttı
Saat&Saat Welder Slim’İ Basel’De Tanıttı
Saat&Saat Welder Slim’İ Basel’De Tanıttı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Welder’in baş tasarımcısı Italo Fontana imzasını taşıyan ve markanın Moody ve The Bold koleksiyonlarının ardından üçüncü ailesi olarak tanımlanan Slim Koleksiyonu, Moody’nin ışığın geliş açısına göre renk değiştiren, eşsiz fotokromik cam tasarımını daha ince ve zarif bir tasarımla buluşturuyor. 53 modelden oluşan koleksiyonda, bu yılın saat trendleri arasında yer alan hasır bilezikli saatler dikkat çekiyor.

2016 yılında satın aldıkları Welder’i 16 ülkedeki distribütörlerinin yanı sıra www.welderwatch.com adresinde hizmet veren internet sitesiyle dünyayla buluşturduklarını söyleyen Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, “Welder sıra dışı, dinamik, heyecan dolu bir marka. Köklerini gelecekten alıyor, kadranında yer alan “Since 2075” ifadesi de bunun bir göstergesi. Welder’in alametifarikası ise ışığın geliş açısına göre saatinizin renk değiştirmesi… Milenyum insanına hitap ettiği için Welder’in pazarlama stratejini de dijital dünya üzerinden kurguluyoruz. Markamızın ruhuna uygun influencer’larla çalışıyor, dinamik ve eğlenceli özel kampanyalar kurguluyor ve sosyal medyada aktif olarak yer alıyoruz. Şu anda Türkiye dahil İspanya, Güney Kore, Japonya, İtalya, Portekiz, Kuveyt, Belçika, İngiltere, Endonezya, İsrail, Ukrayna, Yunanistan ve ABD gibi 16 ülkede varız. Ayrıca Amerika’nın ünlü mağaza zinciri Macy’s’de de satışlarımız devam ediyor. 2019 hedefimiz Welder’in bilinirliğini artırarak bu sıra dışı markayı daha fazla ülkedeki saat tutkunlarıyla buluşturmak” diye konuştu.

Dünya genelinde saat sektörünün 40 milyar dolarlık bir pazara sahip olduğunu belirten Kaya, Türkiye’deki pazarın ise sadece 240 milyon dolar olduğuna dikkat çekerek “Avrupa’da 1 kişiye 4 saat düşerken, Türkiye’de 8 kişiye 1 saat düşüyor. Türkiye’de saat sektörünün gideceği uzun bir yol var” dedi.

İlginizi Çekebilir

Kanser Ve Bağışıklık İlaçları Pazarı İkiye Katlanıyor

KPMG'nin hazırladığı İlaç Sektörel Bakış 2019 raporuna göre gelecek 5 yılda temel tedavi alanlarında satışı en fazla artacak ilaçlar onkoloji alanında. Onkoloji ilaçlarını, aşılar ve organ nakli ile kemoterapi sonrasında kullanılan bağışıklık baskılayıcılar (immünosupresanlar) takip edecek. Türkiye’de ilaç sektörü ise aldığı Ar-Ge yatırımları ölçüsünde büyüyecek.


Jaguar I Pace Dünyada Yılın Otomobili Ödülünü Kazandı

Jaguar I-PACE aynı anda üç büyük ödülü kazanan ilk otomobil olarak tarihe geçti


Gençler Bu Festivalde Fikirleri İle Yarıştı

Fikirleriyle yarıştılar, konser ve oyunlarla eğlendiler


Zafer Benli Yerli Kömürü Hızlı Üretmeye İhtiyacımız Var

BENLİ: YERLİ KÖMÜRÜ HIZLI ÜRETMEYE İHTİYACIMIZ VAR


Fuzulev’İn ‘’2019 Satış Vizyon Ve Strateji’’ Toplantısı Mersin’De Yapıldı!

FuzulEv, her yıl Türkiye genelindeki tüm şubelerinin ve genel müdürlük yöneticilerinin katılımıyla düzenlediği ‘Şubeler Toplantısı’nı bu yıl 1-4 Nisan tarihleri arasında Mersin Hilton Hotel'de gerçekleştirdi. FuzulEv yöneticilerinin ve çalışanlarının katılım sağladığı toplantıda geçmiş yılın değerlendirmesi yapılırken, 2019’un hedef ve planları paylaşıldı.


Etiketler: Welder, saat, Türkiye, sıra, Moody

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.