6 Ağustos 2019 Salı 10:04

GÜNDEM

Sabancı Üniversitesi, Edu’Dan Profesyonelleri İş Hayatında İleriye Taşıyan Eğitimler

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi, EDU, Açık Eğitimler’e Ağustos ayında mağazacılıkta deneyim tasarımından, veriye dayalı karar vermeye kadar uzanan geniş eğitim yelpazesi ile devam ediyor.

Sabancı Üniversitesi, Edu’Dan Profesyonelleri İş Hayatında İleriye Taşıyan Eğitimler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Marka Yönetimi 101

Eğitim kapsamında markanın ödemi, elementleri ve yönetimi, marka bilgisi ve bileşenleri, marka pazarlama stratejileri, marka pazarlama programı ve uygulama örnekleri, marka hikayesinin önemi ve başarılı bir marka yönetiminin olmazsa olmazları üzerinde durulacak.

Eğitime 15 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

İnsanı Anlamak ve Yönetmek

Program, bu iki ilişki alanı ‘anlamak’ ve ‘yönetmek’ ile ilgili bir iç görü kazandırmayı amaçlıyor.

Bu doğrultuda programda empati, liderlik bilgisi, ekip yönetme algısı, kendi davranışlarını seçme motivasyonu, tanıklık gücünün farkındalığı, bilinçle mesaj verme sorumluluğu, insan zeminlerinin farkında olarak ilişki kurma konuları üzerinde durulacak.

Program 23-24 Ağustos 2019 tarihlerinde, Point Hotel Barbaros’ta düzenlenecek.

Eğitime 15 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Mağazacılık Deneyim Tasarımı

Mağazacılıkta Deneyim Tasarımı Eğitimi müşteri iç görüsünden hareketle, bütünsel bir alışveriş yolculuğuna odaklanarak marka sadakati yaratmak konusunda katılımcılara yol gösterici olmayı hedefliyor. Bu çerçevede, mağazalarda müşteri deneyimi tasarlarken, müşterilerin son yıllarda hızla değişen alışveriş alışkanlıkları ve gelişen ihtiyaçları göz önünde bulunduruluyor.

Eğitim, alışveriş psikolojisi, jenerasyonlara ve cinsiyetlere bağlı yaklaşımlar, dünyada değişen alışveriş trendleri, kampanyalar, rekabet noktasında üstünlük sağlayabilecek tasarım yenilik ve uygulamaları konuları odağında sürdürülecek.

Mağazacılıkta Deneyim Tasarımı Eğitimi’nde, aktarılan bilgilerin katılımcıların kendi mevcut sorumluluklarına nasıl uygulayabilecekleri noktasında yaratıcı düşünme çalışmaları yapılacak. Eğitim 23 – 24 Ağustos 2019 tarihlerinde Point Hotel Barbaros’ta yapılacak.

Eğitime 14 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Proje Yönetimine Giriş

Proje Yönetimine Giriş Eğitimi, proje yönetiminin temel kavramları ve süreçlerini bütünsel bir bakış açısıyla ele alarak, uygulamadaki yerlerinin öğrenilmesi ve anlamlandırılmasını sağlamayı hedefliyor.

Eğitim 23 – 24 Ağustos 2019 tarihlerinde Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek.

Eğitime 15 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Veriye Dayalı Karar Verme

Eğitim, katılımcıların karar verirken veriye dayalı analizi hızlı ve doğru şekilde oluşturmaları, büyük veri setlerinin analizi, optimizasyon, simülasyon ile risk analizi, istatistiksel modelleme ve tahmin modelleri geliştirmeleri gibi konuların odağında sürdürülecek.

Eğitim süresince katılımcıların, tüm bu kavramları excel kullanarak sağlayabilmede yetkinlik kazanmaları hedefleniyor. Excel modellerini hızlı oluşturmak, bu modelleri tasarlamak gibi noktalarda rehberlik yapılırken, “Excel mühendisliği” prensip ve yöntemlerine de ışık tutulacak.

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Can Akkan tarafından verilecek eğitim 26-27 Ağustos 2019 tarihlerinde, Point Hotel Barbaros’ta düzenlenecek.

Eğitim programına son başvuru tarihi 18 Ağustos 2019.

Yaratıcı Problem Çözme ve Karar Verme

Yaratıcı Problem Çözme ve Karar Verme eğitimi katılımcıları; problem/çözüm kavramları ile problemlerin doğası hakkında bilgi vermeyi, problem çözmede kullanacakları yaratıcı, etkili araçlarla tanıştırmayı, en iyi çözüm aracı olan zihnimizi etkin kullanmayı öğretmeyi ve bu araçların kullanımı konusunda yetkinlik kazandırmayı hedefliyor.

Eğitimde problemlere yaklaşım, bulunan problemin gerçek olup olmadığını anlamak, mevcut problemleri yaratıcı yöntemlerle çözmek, problem çözen bir beyne sahip olmak için yapılması gerekenler, gibi konulara ışık tutulacak.

Eğitim 28 – 29 Ağustos 2019 tarihlerinde Point Hotel Barbaros’ta yapılacak.

Eğitim programına son başvuru tarihi 20 Ağustos 2019.

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi – EDU Genel Katılıma Açık Eğitimleri

Genel katılıma açık programlarında Sabancı Üniversitesi öğretim üyelerinin yanı sıra en güncel araştırmalara ve trendlere hakim, akademik ve profesyonel dünyadan gelen konu uzmanları eğitim vermekte. Eğitimlerde alanlarında uzman kişiler ile katılımcıları buluşturarak “bilgi”nin pratik iş süreçlerine yansıtılmasında verimli bir öğrenme platformu oluşturmak amaçlanıyor. Eğitimler sırasında öğrenmeyi pekiştirmek için, vaka çalışmaları, hazırlık çalışmaları, ödevler, forumlar, simülasyonlar, grup çalışmaları, rol play’ler vb gibi çeşitli öğrenme araçları kullanılıyor.

İlginizi Çekebilir

İbb’Den Vatandaşlara “Hediye Yerine Tebessüm Getir"

İBB’DEN VATANDAŞLARA: “HEDİYE YERİNE TEBESSÜM GETİR"


Red Bull Player One Şampiyonunu Buldu

Sayın basın mensubu,


2 Yılda 25 Mağaza Açacak

2 YILDA 25 MAĞAZA AÇACAK


Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler

Atasun Optik, I-Block koruyucu gözlükleri* ile gün boyunca maruz kaldığımız telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların, olumsuz etkileri bulunan mavi ışığından korumayı amaçlıyor.


Okul Çağındaki Çocuklarda 6 Skolyoz Belirtisine Dikkat!

Skolyoz, sırttan bakıldığında omurgada yana doğru eğrilik anlamına geliyor ve genellikle nedeni bilinmiyor. Gelişme çağında görülen ve hangi sebeplerden kaynaklandığı bilinmeyen adolesan idiopatik skolyoz ise topumda %1 oranında ortaya çıkıyor. Hastalığın, özellikle büyüme çağı ile birlikte ilerleme olasılığı bulunuyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi’nden Doç. Dr. Omur Yaman, ‘adolesan idiopatik skolyoz’ hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Ağustos, 2019, Eğitim, marka, başvuru

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.