13 Ağustos 2016 Cumartesi 10:42

TATİL GEZİ

Saklıkent'te Rafting Heyecanı

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

DHA


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Muğla'nın Seydikemer İlçesi'ndeki Saklıkent Kanyonu'nu ziyarete gelen yerli ve yabancı turistler, kanyondan çıkan Karaçay'ın serin sularında şişme botlarla rafting yapıyor.


Fethiye'den cip safari turlarıyla Muğla- Antalya sınırındaki doğa harikası Saklıkent Kanyonu'na gelen tatilci ve turistlere kanyondan çıkan Karaçay'da rafting imkanı sunuluyor. Önce rafting hakkında bilgi verilen tatilci ve turistler daha sonra suya bırakılan şişme botlara biniyor. Grup halinde raftinge başlayanlar, hızla akan su yüzünden zamanla birbirinden kopuyor. Bazı raftingciler şişme botları birbirine bağlayarak çocuklarıyla da bu heyecanı yaşama fırsatı buluyor. Rafting sırasında ana su kanalından çıkan tatilciler ise geri dönmek için büyük çaba harcıyor. Parkur sonunda botları akıntıyla sürüklenenler rehberler tarafından yakalanarak kıyıya çekiliyor. 5 kilometrelik parkuru ortalama 30 dakikada geçen tatilciler, daha sonra Karaçay'ın serin sularına atlayarak serinliyor. Saklıkent'te rafting ücreti 30- 35 lira arasında değişiyor.


İlginizi Çekebilir

Merkel’İn Gizemli Hastalığına Ön Tanı Konuldu

Merkel’in gizemli hastalığına ön tanı konuldu


Protein Eksikliğine Karşı Öneriler

PROTEİN EKSİKLİĞİNE KARŞI ÖNERİLER


Instagram Kullanımında Dünya Altıncısıyız

BASIN BİLDİRİSİ


Vestel İki Yıl Üst Üste ‘En Yenilikçi Marka’ Seçildi

Vestel, dünyanın en prestijli teknoloji ve tasarım yarışması Plus X Award 2019’dan 8 ürünü ile 32 ödül alarak Beyaz Eşya kategorisinde en çok ödül kazanan firma oldu. Ayrıca yarışmada Vestel’in 4 ürünü kendi kategorilerinde ‘Yılın En İyi Ürünü’ seçildi. Bu başarısıyla, her kategoride en çok ödül sayısına ulaşan markalara verilen, Plus X ‘in en prestijli ve en büyük ödülü olan ‘En Yenilikçi Marka’ ödülüne geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Vestel sahip oldu.


Kadir Has Üniversitesi İle Atina Üniversitesi'nden İşbirliği

Kadir Has Üniversitesi ile Atina Üniversitesi’nden işbirliği


Etiketler: Saklıkent, rafting,

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.