12 Nisan 2019 Cuma 10:37

GÜNDEM

Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor

Yerel Zincirler Buluşuyor, 11'inci yılında gıda ve perakende sektörünün duayen isimlerinin yanı sıra şampiyon sporculara da ev sahipliği yapacak. YZB’nin ikinci günü deneyimli gazeteci ve TV sunucusu Mesut Yar’ın “Burada Enerji Çok” oturumuna Dünya ve Avrupa Taekwondo Poomsae Şampiyonu Kübra Dağlı, 2011 Dünya ve 6 kez Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonu Ahmet Arslan ile 652. ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreş Şampiyonu İsmail Balaban konuk olacak.

Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor
Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor
Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor
Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen organize gıda perakende sektörünün en büyük konferans ve fuar organizasyonu Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB), 17-18 Nisan 2019 tarihleri arasında 11'inci kez kapılarını aralayacak. Bu yıl "Değer" temasıyla Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek organizasyonda iki gün boyunca sektöre değer katan 26 isim katılımcılarla buluşacak. 300 markanın yeni ürün, çözüm ve hizmetlerini tanıtacağı YZB'de sektörün gelecek hedefleri belirlenecek.

MESUT YAR İLE ENERJİSİ YÜKSEK SOHBETLER

YZB’nin ikinci günü gerçekleştirilecek oturumda deneyimli gazeteci ve TV sunucusu Mesut Yar, şampiyon sporcuları “Burada Enerji Çok” oturumunda ziyaretçilerle buluşturacak. Dünya ve Avrupa Taekwondo Poomsae Şampiyonu ve Red Bull Sporcusu Kübra Dağlı, 6 kez Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonu, 2011 Dünya Dağ Koşusu Şampiyonu ve Red Bull Sporcusu Ahmet Arslan ve 652. ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Şampiyonu ve Red Bull Sporcusu İsmail Balaban'ın konuk olacağı oturumda, şampiyon sporcular hayat hikayelerini ve yaşama dair olumlu ipuçlarını seyircilerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

Netflıx'in Orijinal Dizisi Siyah Kristal Direniş Çağı'nın Dünya Prömiyeri Gerçekleşti!

NETFLIX'İN ORİJİNAL DİZİSİ SİYAH KRİSTAL: DİRENİŞ ÇAĞI'NIN DÜNYA PRÖMİYERİ GERÇEKLEŞTİ. DİZİNİN YARATICI EKİBİ VE SESLENDİRME SANATÇILARI MOR HALIDA BİR ARAYA GELDİ


Magnum’Dan Gerçek Hazzın Hediyesi İki Maserati

MAGNUM’DAN GERÇEK HAZZIN HEDİYESİ


Oppo’Dan Yeni “Reno2 Serisi” Geliyor

OPPO’DAN YENİ “RENO2 SERİSİ” GELİYOR


Türkiye Doğal Afet Riski Taşıyan Ülkeler Arasında 112’Ncı Sırada

BASIN BİLDİRİSİ


Petkim Milli Sporcularımız Boccia Avrupa Bölge Şampiyonası’Na Hazır

SOCAR Türkiye’nin iştiraki Petkim’in resmi sponsoru olduğu Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Boccia Milli Takımı, İspanya’nın Sevilla şehrinde 25 – 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Boccia Avrupa Bölge Şampiyonası’na katılacak. Milli takımımızı temsil edecek sporcularımız Hasan Çakır ve Mustafa Özkan, İzmir’de bir hafta sürecek kampta hazırlıklarına devam ederken, bu şampiyonayı başarıyla tamamlayarak Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenecek 2020 Paralimpik Oyunları’na gitmeyi hedefliyor.


Etiketler: Şampiyonu, Bull, Sporcusu, oturumda, şampiyon

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.