12 Nisan 2019 Cuma 10:37

GÜNDEM

Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor

Yerel Zincirler Buluşuyor, 11'inci yılında gıda ve perakende sektörünün duayen isimlerinin yanı sıra şampiyon sporculara da ev sahipliği yapacak. YZB’nin ikinci günü deneyimli gazeteci ve TV sunucusu Mesut Yar’ın “Burada Enerji Çok” oturumuna Dünya ve Avrupa Taekwondo Poomsae Şampiyonu Kübra Dağlı, 2011 Dünya ve 6 kez Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonu Ahmet Arslan ile 652. ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreş Şampiyonu İsmail Balaban konuk olacak.

Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor
Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor
Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor
Şampiyon Sporcular Yzb’De Buluşuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen organize gıda perakende sektörünün en büyük konferans ve fuar organizasyonu Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB), 17-18 Nisan 2019 tarihleri arasında 11'inci kez kapılarını aralayacak. Bu yıl "Değer" temasıyla Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek organizasyonda iki gün boyunca sektöre değer katan 26 isim katılımcılarla buluşacak. 300 markanın yeni ürün, çözüm ve hizmetlerini tanıtacağı YZB'de sektörün gelecek hedefleri belirlenecek.

MESUT YAR İLE ENERJİSİ YÜKSEK SOHBETLER

YZB’nin ikinci günü gerçekleştirilecek oturumda deneyimli gazeteci ve TV sunucusu Mesut Yar, şampiyon sporcuları “Burada Enerji Çok” oturumunda ziyaretçilerle buluşturacak. Dünya ve Avrupa Taekwondo Poomsae Şampiyonu ve Red Bull Sporcusu Kübra Dağlı, 6 kez Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonu, 2011 Dünya Dağ Koşusu Şampiyonu ve Red Bull Sporcusu Ahmet Arslan ve 652. ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Şampiyonu ve Red Bull Sporcusu İsmail Balaban'ın konuk olacağı oturumda, şampiyon sporcular hayat hikayelerini ve yaşama dair olumlu ipuçlarını seyircilerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

Geri Sayım Başladı Lgs’Ye Son Viraj

LGS’YE SON 7 GÜN, 7 ALTIN ÖNERİ


Cp'li Çocuklardan Çağrı “Desteğinle Yapabiliriz”

“CEREBRAL PALSY” FARKINDALIĞI KAMU SPOTU YAYINDA!


Düzeltme Kaleseramik’E ‘İnsana Saygı’ Ödülü

Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformlarından kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘İnsana Saygı Ödülleri’ İstanbul'da Volkswagen Arena'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Kaleseramik, 20 bini aşkın firma arasından tüm koşulları sağlayarak ödül almaya hak kazanan sayılı firmalar arasında yer aldı.


Zorlu Kıvılcımlar Hareketi, Gönüllülük Haftasında Geleceğe Işık Yaktı

Zorlu Holding’in kurumsal gönüllülük hareketi Kıvılcımlar, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği tarafından her yıl Mayıs-Haziran aylarında kutlanan Çalışan Gönüllülüğü Haftası’na, geniş bir katılım gösterdi. Zorlu Holding ve Zorlu Grubu şirketleri, Çalışan Gönüllülüğü Haftası’nda 307 gönüllü ile toplam 520 saat gönüllülük çalışması gerçekleştirdi.


Teb Yeni Ürünleriyle, Türk Lirası’Na Enflasyona Karşı Koruma Desteği Veriyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türk Lirası birikim yapan müşterilerine, enflasyona endeksli TL bazlı vadeli mevduat ve enflasyona karşı korumalı TL bazlı vadeli mevduat ürünleriyle yeni birikim alternatifleri sundu.


Etiketler: Şampiyonu, Bull, Sporcusu, oturumda, şampiyon

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.