27 Şubat 2020 Perşembe 13:37

GÜNDEM

Samsung’Dan Buzdolabı Ve Çamaşır Makinesini Birlikte Satın Alanlara 500 Tl İndirim!

Samsung Electronics, buzdolabı ve çamaşır makinesi satın almak isteyenleri sevindirecek "Samsung Seçili Buzdolabı ve Çamaşır Makinesi Birlikte Satın Alımında 500 TL İndirim" kampanyası başlatıyor.

Samsung’Dan Buzdolabı Ve Çamaşır Makinesini Birlikte Satın Alanlara 500 Tl İndirim!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mart ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Samsung yetkili bayileri ve https://shop.samsung.com/tr/ web sitesinde üzerinden Samsung marka seçili buzdolapları ve çamaşır makinelerini birlikte satın alanlara kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda aldıkları ürüne bağlı olarak fatura tutarı üzerinden KDV dâhil 500 TL indirim yapılacak.

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için buzdolabı ve çamaşır makinesi olacak şekilde farklı iki ürün grubundan ikisini birden satın alması gerekiyor.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili bayileri ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden 01.03.2020 – 31.03.2020 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan Samsung marka seçili buzdolapları ve çamaşır makineleri (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu ürünlerin herhangi ikisini (buzdolabı ve çamaşır makinesi olacak şekilde farklı iki ürün grubundan) birlikte satın alan tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda aldıkları ürüne bağlı olarak fatura tutarı üzerinden KDV Dahil 500 TL indirim sağlanacaktır. Kampanyaya dâhil aynı ürün grubundan iki adet satın alım yapılması halinde kampanyadan faydalanamayacaktır. Tavsiye edilen satış fiyatları değişiklik gösterebilir. Ürünler’in iade edilmesi halinde, indirim hakkının da iade edilmesi gerekmektedir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyadan tacirler ve ticari unvan sahipleri yararlanamaz. Kurumsal satın alınan Ürünler kampanya kapsamı dışındadır.Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3.kişilerle paylaşılacaktır. Her katılımcı kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanabilir. Samsung, kampanya şartlarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamındaki ürün, model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Stok adedi:4000 Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/camasir-makinesi-buzdolabi-kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz. Samsung güncel mağaza listesi için bkz.https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsroom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Egd İle Evdekal Sohbetleri’Ne Yoğun İlgi

EGD ekonomi gündemini Instagram’a taşıdı


Psikolojinizi Yüksek Tutmak İçin Burçlarınızı Dinleyin

Psikolojinizi ve bağışıklık sisteminizi güçlü tutmak için burçlarınızı dinleyin


“Sen Evde Kal Biz Sana Geliriz” İbb Kültür Daire Başkanlığı Kültür Sanat Etkinliklerini Evinize Getiriyor

“Sen Evde Kal Biz Sana Geliriz”


“İnşaat Sektörü Ekonomik Ve İnsani İşlevi Son Derece Önemli Olan Bir Sektördür”

“İnşaat Sektörü Ekonomik ve İnsani İşlevi Son Derece Önemli Olan Bir Sektördür”


Ücretsiz Maske Dağıtımı Başlıyor

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Türkiye’nin Milli Pazar Yeri ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske sağlanacak, kargo gönderimleri de PTT Kargo ile ücretsiz gerçekleştirilecektir.


Etiketler: Samsung, kampanya, satın, üzerinden, çamaşır

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.