28 Ekim 2019 Pazartesi 10:16

GÜNDEM

Samsung’Dan Galaxy’Nin 10. Yılına Özel Dev Kampanya

Galaxy’ler arası kesintisiz bağlantı kurulabilmesini odağına alan Samsung, 2 cazip kampanya paketini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Samsung’Dan Galaxy’Nin 10. Yılına Özel Dev Kampanya
Samsung’Dan Galaxy’Nin 10. Yılına Özel Dev Kampanya
Samsung’Dan Galaxy’Nin 10. Yılına Özel Dev Kampanya
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Samsung Electronics, Galaxy’nin 10’uncu yılına özel olarak 2 yeni kampanya[1] başlattı. Kampanyalar kapsamında tüketiciler, Samsung’un en yeni ürünlerine cazip fiyatlarla sahip olma şansı yakalayacak. İlk kampanya paketinde Galaxy Note10+, Galaxy Tab S6 ve Galaxy Watch Active2, KDV Dahil Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 17.999 TL yerine KDV Dahil Tavsiye Edilen İndirimli Satış Fiyatı 14.999 TL fiyat üzerinden satışa sunulacak. İkinci kampanya paketinde ise tüketiciler, Galaxy Note10, Galaxy Tab S5e ve Galaxy Watch Active2’ye, KDV Dahil Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 14.999 TL yerine KDV Dahil Tavsiye Edilen İndirimli Satış Fiyatı 11.999 TL fiyatla sahip olabilecek. Kampanya, Samsung Online Mağaza (https://shop.samsung.com/tr/) ve kampanyaya katılan online satış noktalarında geçerli olacak.

[1] Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen Kampanya, 21 Ekim 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Samsung Online Mağaza (https://shop.samsung.com/tr/) ve kampanyaya katılan online satış noktalarında geçerlidir. 2 adet kampanya paketi bulunmakta olup, aşağıda yer alan tavsiye edilen indirimli satış tutarı üzerinden katılımcılar tanımlı paketlerden dilediğini indirimli satış fiyatı üzerinden satın alabilecektir. Paketler içerisindeki ürünler ayrı ayrı indirime tabi olmayıp, tek adet satın alımlarda işbu kampanyadan faydalanılamaz, paketin içerisinde yer alan ürünler değiştirilemez. 10.Yıl Galaxy Note10 Paketi: 277 stok adedi, Note10+ Paket: 313 stok adeti ile sınırlıdır.Samsung, kampanya koşullarında istedigi zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Kampanya koşullarına shop.samsung.com/tr/galaxy-10-yil-kampanya adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İspanyol Start Up Şirketi Jeff’Ten Franchise Şube Fırsatı

İspanya’da kurulan ve şu anda 32 ülkede kullanıcılarının günlük hayatlarını kolaylaştırmak için hizmetler sunan Jeff, Türkiye pazarında çamaşırhane, güzellik salonu ve fitness franchise’ları vererek yaygınlaşmayı hedefliyor. Jeff, 2020 sonuna kadar İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’da 250 şube açmayı planlıyor.


Lacoste’Dan Yeni Yıla Özel Bir Koleksiyon; Croco Magic

Lacoste, yılbaşı için özel tasarladığı “Croco Magic” saat koleksiyonuyla dikkat çekiyor


Zorlu Psm’Den Yeni Yıl Konseri Sürprizi

The Four Italian Tenors ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası 3 Ocak’ta ilk defa Zorlu PSM’de!


İnşaat Malzemeleri Sanayi İhracatı Ekim Ayında Hızlandı

TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ DIŞ TİCARET ENDEKSİ


Türkiye’Nin İlk Kadın Mitingi 100 Yaşında!

TÜRKİYE’NİN İLK KADIN MİTİNGİ 100 YAŞINDA!


Etiketler: Galaxy, Samsung, kampanya, Note10, Dahil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.