1 Kasım 2019 Cuma 17:25

GÜNDEM

Samsung Electronics 50. Yılını Kutluyor

Şirket yönetimi, çalışanlara gönderdiği kutlama mesajında asırlık bir şirket olma hedefini vurguladı

Samsung Electronics 50. Yılını Kutluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı Jay Y. Lee, yayınladığı video mesajında geçmiş 50 yıldaki çalışmalarından dolayı tüm Samsung çalışanlarına şükranlarını sunarken, şirketin bu birikiminden yararlanarak asırlık bir şirket olma doğrultusunda kararlılıkla çalışmaya devam edeceğini vurguladı. Başkan Yardımcısı Lee, “Geçen 50 yılda yaşananlar her birinizin özverisi ve çok çalışması sayesinde mümkün oldu. Gelecek 50 yıla bakarken hayal gücümüzü serbest bırakıp olağanüstü bir gelecek hayali kurmalıyız” dedi.

Samsung’un inovatif teknolojiler üzerinden global bir toplum yaratılmasına katkıda bulunma taahhüdünün altını çizen Lee, “Yeni teknolojilerimizi kullanarak daha sağlıklı ve mutlu bir gelecek kuralım. Paylaşarak ve birlikte büyüyerek dünyanın en iyisi olacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yöneticiler ve çalışanlar saygıdeğer bir gelenek yaratmak istiyor

Etkinlikte konuşan yönetici ve çalışanlar geçmiş yarım asırda kazanılan başarılara dikkat çekerek, asırlık bir lider şirket olmak hedefiyle yeni bir yolculuğa çıkacaklarına söz verdi. Cihaz Çözümleri (DS) Birimi Başkan Yardımcısı ve CEO’su Kinam Kim, şirketin hayatının bundan sonraki döneminde sürekli büyüme doğrultusundaki üç önemli hedefini paylaştı. Kinam Kim, sözlerine şöyle devam etti: “Demografi ve tüketici davranışlarındaki çok önemli farklılaşmaların getireceği öngörülemeyen değişimler, teknoloji sektörünün önümüzdeki döneminin karakterini oluşturacaktır. Bu yüzden, yeni dönemde varlığımızı sürdürebilmek için kendi içimizde durmaksızın inovasyon peşinde olmalıyız. Öğrenmeyi asla bırakmamalı, hedeflerimize ilerlerken cesur ve korkusuz olmalı, üzerimize aldığımız tüm görevleri tam olarak yerine getirmeliyiz.”

İkinci hedef, şirketin müşteriyi her zaman işlerin merkezine koyma felsefesini yansıtıyor. Başkan Yardımcısı Kim, “Onların ihtiyaçlarının ve beklentilerinin her zaman önünde kalarak ve sürekli dönüşen pazarlarda gelişip büyüme yollarını bularak, müşterilerin her zaman işlerimizin merkezinde olmasını sağlamaya devam edebiliriz” dedi. Kim, sözlerini şöyle tamamladı: “Hepimiz Samsung’un daha güzel bir dünyaya katkıda bulunan bir şirkete dönüşmesi ve gelecek nesillerin saygı ve sevgi duyduğu bir şirket olarak kalması için birlikte çalışmalıyız. Hiçbirimizin, bu yolda iyi kurumsal vatandaşlar olarak sorumluluklarımızı unutmamasını istiyorum.”

Dünyanın her yerindeki Samsung çalışanları ve yöneticileri geçtiğimiz haftalarda gönüllü çalışmalara katılarak içinde yaşadıkları topluma kazançlarının bir kısmını geri sunarken, aynı zamanda şirketin bu yıldönümünü daha anlamlı bir şekilde kutladılar ve minnettarlıklarını gösterdiler. Etkinlikler kapsamında bağış kampanyaları yapıldı ve genç öğrenciler için eğitim projeleri gerçekleştirildi.

İlginizi Çekebilir

Video Lagu Desıgn Ünlü İsimler Tasarımla Buluştu

LAGU 4 ARALIK DAVET-


Kibar Ve Nazik Görünümlerine Aldanmayın!

Kibar ve nazik görünümlerine aldanmayın!


Yalnızlıkta Ezber Bozuldu. Gençler Daha Yalnız…

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Dijital bağımlılık yalnızlığın sebeplerinden biri”


Can Oflaz "Hayal" İle Dönüyor

Yaptığı loop cover çalışmalarıyla büyük beğeni toplayan Can Oflaz, bu kez sevilen yorumlarını biraraya getirdiği “Hayal” albümüyle dinleyiciyle buluşuyor.


Emlak Termal Kent Yalova Demirdöküm Nitromix İle Isınacak

DemirDöküm konut projelerinde ilk tercih olmaya devam ediyor


Etiketler: Samsung, Başkan, Yardımcısı, şirketin, şirket

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.