19 Kasım 2019 Salı 13:29

GÜNDEM

Samsung Galaxy Fırsatlarına Nihat Sırdar İle Devam Ediyor

Samsung Electronics, ünlü radyo programcısı Nihat Sırdar ile sürpriz bir projeye imza atıyor. Kafa Radyo’da Nihat’la Sivrisinek programı dinleyicileri bu proje kapsamında hem Galaxy’nin indirim ve hediye fırsatlarından yararlanma, hem de Nihat Sırdar ile tanışma şansı elde edecek[1].

Samsung Galaxy Fırsatlarına Nihat Sırdar İle Devam Ediyor
Samsung Galaxy Fırsatlarına Nihat Sırdar İle Devam Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Samsung, Nihat’la Sivrisinek programı ile tanınan radyocu Nihat Sırdar ile gerçekleştireceği proje kapsamında, tüketicilere çeşitli indirim ve hediye avantajları sağlıyor. Etkinliğin ilki 19 Kasım’da gerçekleştirilecek. 5 farklı noktada gerçekleşecek etkinliklerin sonuncusu 10 Aralık tarihinde olacak. Nihat Sırdar saat 18:00 – 20:00 arasında sunduğu radyo programını, Samsung’un belirlenen mağaza ve yetkili servislerinde gerçekleştirecek. Böylelikle tüketiciler hem düzenlenen kampanyalardan yararlanma, hem de Nihat Sırdar ile tanışma şansı kazanacak.

Projenin ilk durağı 19 Kasım’da Mecidiyeköy’deki Samsung Akıllı Servis Merkezi olacak. Program sırasında akıllı servis noktasına gelen ilk 50 kişiye garanti harici onarımlarda yüzde 20 indirim sağlanacak. Ayrıca aksesuar satışlarında geçerli yüzde 20 indirim fırsatı da olacak[2]. 21 Kasım’daki durak ise Samsung Bağdat Caddesi Deneyim Mağazası olacak. Program sırasında mağazaya gelerek 250 TL ve üzeri harcama yapan ilk 15 kişiye Level U kulaklık hediye edilirken, Galaxy A30s alan ilk 10 kişiye de 600 TL indirim yapılacak[3]. 26 Kasım tarihinde ise Beşiktaş Samsung Mağazası’na, yine yayın sırasında gelerek Galaxy A30s alan ilk 10 kişiye 600 TL indirim yapılacak[4].

Etkinlik noktaları:

19 Kasım 2019 – Mecidiyeköy Akıllı Servis[5]

21 Kasım 2019 – Samsung Bağdat Caddesi Deneyim Mağazası[6]

26 Kasım 2019 – Beşiktaş Samsung Mağazası[7]

3 Aralık 2019 – Avcılar Akıllı Servis[8]

10 Aralık 2019 – Ataşehir Akıllı Servis[9]

[1] Kampanya, Samsung Electronics tarafından, belirtilen tarihlerde, açık adresi verilen Samsung Mağazası’nda veya Samsung Akıllı Servis Merkezi’nde, 18:00 – 20:00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Kampanyalardan yararlanabilmek için, kampanya saatleri arasında katılımcının ilgili Samsung Mağazası’nda veya Samsung Akıllı Servis Merkezi’nde fiziken bulunması gerekmektedir. Her katılımcı yalnızca bir kampanyadan faydalanabilir, kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, iadesi talep edilemez. İlk 10, 15 ve 50’nci kişiler, kampanya başlangıç saatinden itibaren ilgili noktaya ilk gelen kişiler ve yapılan faturalı satışlar üzerinden belirlenecektir. 18 yaşından küçükler katılamaz. Belirtilen fiyatlara KDV dahildir. Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

[2] Sadece etkinlik saati içerisinde ve etkinlik noktasında yer alan Akıllı Servis Merkezi’nde geçerlidir.

[3] KDV dahil fiyatlardır.

[4] KDV dahil fiyatlardır.

[5] Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Likör Yanı Sokak Akabe Ticaret Merkezi No:1/C Şişli

[6] Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No:338 Kadıköy

[7] Türkali Mahallesi Ihlamurdere Caddesi No:41/A Beşiktaş

[8] Merkez Mahallesi Spor Sokak No: 32 A/1 Avcılar

[9] Işıklar Caddesi No:15 Ataşehir

İlginizi Çekebilir

Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı

06.12.2019 – Hearthstone’un yıl boyunca devam eden hikâye örgüsünün epik finalini gözler önüne serecek yeni genişleme paketi Descent of Dragons için geri sayım başladı. Ejderha Yılı’nın sonuna doğru yol alırken bu genişleme paketiyle gelecek güncellemede bizleri nelerin beklediğine gelin birlikte göz atalım.


“Yılın En İyi Havalimanı” İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (İSG), dünyanın önde gelen havacılık organizasyonlarından biri olan CAPA tarafından “Yılın En İyi Havalimanı” seçildi.


Marka Konferansı 20’Nci Yılında İstanbul’A Şarkısını Hediye Etti

Ünlü müzisyen Yalın’ın 20. Yılında İstanbul’u merkezine alan MARKA Konferansı için şehre özel sözlerini yazıp bestelediği ‘İyi Geliyorsun İstanbul’ şarkısı, Ulus 29 Club’da verilen davette konuklara ilk kez dinletildi.


Dünyaca Ünlü Şefler Üreten Kadın Yarışması'nda En Güzel Reçeli Seçti

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sarılar Dış Ticaret ve Sakarya Ticaret Borsası’nın katkılarıyla düzenlenen “Üreten Kadın Yarışması”, gastronomi alanının önde gelen isimlerini Ramada Sakarya Hendek Otel’de bir araya getirdi. Yarışma kapsamında dünyaca ünlü şef Ali Ronay, Hazer Amani, BİLGİ Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Dilistan Shipman ve Öğretim Görevlisi David Andrew Shipman, Sakarya’nın en güzel reçelini seçti


Ve Video Sokak Yemeğinin Kraliçesi Jay Fai Perakende Günleri’Nde…

Türkiye’de perakende sektörünün nabzını tutan sektörün en büyük buluşma platformu Perakende Günleri, sokak yemeğinin kraliçesi olarak anılan Michelin Yıldızlı Jay Fai’yi ağırladı.


Etiketler: Samsung, Kasım, Akıllı, Caddesi, indirim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.