4 Eylül 2019 Çarşamba 11:07

GÜNDEM

Samsung, Ifa 2019 Fuarı’Nda Yeni Bespoke Buzdolabının Ve Yeni Premium Ankastre Serisinin Tanıtımını Yapacak

Samsung, IFA 2019 Fuarı’nda Yeni BESPOKE Buzdolabının ve

Samsung, Ifa 2019 Fuarı’Nda Yeni Bespoke Buzdolabının Ve Yeni Premium Ankastre Serisinin Tanıtımını Yapacak
Samsung, Ifa 2019 Fuarı’Nda Yeni Bespoke Buzdolabının Ve Yeni Premium Ankastre Serisinin Tanıtımını Yapacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni Premium Ankastre Serisinin Tanıtımını Yapacak

İnovasyon ürünü BESPOKE buzdolabı serisi tüketicilere kişiselleştirilebilir bir çözüm sunuyor. Yeni premium ankastre serisi şık tasarım ve en yeni inovasyonlarla geliyor.

Samsung Electronics, yeni BESPOKE buzdolabı serisi ve yeni premium ankastre ürünü olan Dual Cook Steam buharlı fırını ile mutfak tasarımlarında yeni bir çığır açıyor. Samsung Electronics Kurumsal Kıdemli Başkanı ve Tasarım Ekibi’nin Lideri Harry Choi konuyla ilgili şöyle konuştu: “Tüketicilerin büyük bir bölümü ankastre stili mutfakları tercih ediyor. Mutfaklarının iç mimarisinin, ailelerinin kimliğini ve kişisel zevklerini yansıtmasını arzu ediyorlar. Samsung’un BESPOKE gibi üst düzey kalitede bir işçilikle birlikte, yeni yaşam tarzına yönelik yaptığı inovasyonların, insanların kendilerine özgü ihtiyaçlarını ne kadar etkin bir şekilde karşıladığını görmekten heyecan duyuyoruz.”

BESPOKE kişisel tercihlere yanıt veriyor

Samsung’un BESPOKE ürün serisi, kullanıcılara mutfaklarını kendi zevklerine uygun şekilde düzenlemelerine olanak tanıyor. Aynı zamanda da ankastre görünümüne sahip olan yeni bir buzdolabı kategorisi oluşturuyor. Günümüzün mutfaklarına kusursuz uyum sağlayan bu ürün serisi pazara yepyeni bir alternatif sunuyor. Modüler bir tasarıma sahip olan yeni BESPOKE buzdolabı serisi, 8 farklı model içeriyor. BESPOKE buzdolaplarında kullanıcılar kendilerine göre ayarlamalar yapabiliyorlar ve ürünlerin sunduğu bu esneklik sayesinde buzdolaplarında yaşam tarzlarına ve tasarım ihtiyaçlarına göre değişiklikler gerçekleştirebiliyorlar.

Tüketiciler ayrıca bu seriyle mutfaklarında tümüyle kendi tercihlerine göre alan açabilecekler. Ön panel cotta metal, saten cam ve ışıltılı cam olmak üzere üç farklı malzeme ve renk seçeneği sunuyor. Cotta siyah, beyaz ve yeşil; popüler olan saten cam malzeme gri, lacivert, mercan kırmızısı ve sarı; ışıltılı cam ise beyaz ya da pembe parlak renk seçenekleri ile tüketicilerle buluşuyor. Bununla birlikte tüketiciler isterlerse buzdolabının iç tasarımını da kendi istedikleri gibi düzenleyebiliyorlar.

Tüketicilere sunulan diğer ankastre ürünler

Samsung aynı zamanda, 2020’de Avrupa için piyasaya sunulacak fırın, davlumbaz entegreli ocak, bulaşık makinesi ve buzdolabını içeren yeni bir premium ankastre mutfak serisi hazırlıyor. Yenilikçi, iddialı tasarımı ve üstün işlevselliği ile bu seri tüketicilere çok çekici gelecek. IFA 2019’da tanıtımı yapılacak olan serinin ilk ürünü çoklu pişirme özelliği ile benzersiz bir rahatlık sunan modern tasarımlı Dual Cook Steam buharlı fırın. Dikey yapıda tasarlanan bu fırın, yeni bir kullanıcı arayüzüne sahip yüzeyi ile fırın tasarımını bir üst düzeye çıkarıyor. Ayrıca Dual Cook Steam pişirme özelliği ile bir bölmesinde bir yemeği pişirirken, aynı anda diğer bölmesinde başka bir yemeği buharla pişirebiliyor.

Hem BESPOKE buzdolabı hem de yeni premium ankastre ürün serisi şık, ışık yansıtmayan ve her türden mutfağa uyum sağlayacak bir dokuya sahip saten cam malzemeden üretildi. Saten cam özelliği ve BESPOKE’un yarattığı bu etki, diğer yeni ankastre ürünlerle yan yana konulduğunda daha da belirginleşiyor.

İlginizi Çekebilir

Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Elçileri Belli Oldu

Moda endüstrisinde sürdürülebilirliğin tasarımdan başladığına inan Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, 15. Moda Tasarım Yarışması'nı sürdürülebilirlik eksenli tespit etti. EİB Moda Tasarım Yarışmasında, Moda endüstrisinde sürdürülebilirlik elçileri olacak olan 10 finalist iki aşamalı eleme sonrasında belirlendi.


İbb, Elazığ’Da Arama Kurtarma Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

İBB, Elazığ ve Malatya’yı etkileyen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye gönderdiği arama kurtarma ve yardım ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 158 personel ve 23 araçtan oluşan ekipler, enkaz altından 19 vatandaşı kurtardı.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Etiketler: yeni, BESPOKE, serisi, ankastre, buzdolabı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.