29 Kasım 2019 Cuma 10:15

GÜNDEM

Samsung Servis’Ten Mutlu Hikayeler

Samsung Electronics Türkiye, satış sonrası serviste yaşadığı gerçek hikayelerden uyarlanan 3 yeni filmi yayına aldı. Mutluluk Bildirimi, Mutluluğun Rengi ve Mutluluğu Duymak adlı filmler, Samsung’un sunduğu kaliteli hizmetle tüketicilerin mutluluklarına nasıl ortak olduğunu anlatıyor.

Samsung Servis’Ten Mutlu Hikayeler
Samsung Servis’Ten Mutlu Hikayeler
Samsung Servis’Ten Mutlu Hikayeler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mutluluk Bildirimi

İlk filmde, Hülya Teyze, Samsung Yetkili Servis’e giderek telefonunun bozulmuş olabileceğini söylüyor. Servis yetkilisi, sebebini sorduğunda Hülya Teyze, torununun akıllı telefonuna sosyal medya uygulaması kurduğunu fakat hiçbir etkileşimin gerçekleşmediğini belirtiyor. Sorunun hiçbir arkadaşını eklememiş olmasından kaynaklandığını fark eden yetkili, Hülya Teyze’yi mutlu görebilmek için tüm ekiple birlikte Hülya Teyze’ye arkadaşlık isteği gönderiyor ve bir de selfie çekerek sosyal medya uygulamasından paylaşıyor.

Mutluluğu Duymak

İkinci filmde, izlemek istediği çizgi filmi izleyemediğinden dolayı mutsuz olan küçük bir kız çocuğu görüyoruz. Eve gelen Samsung Servis, televizyonun tamir edilmesi için çalışırken bir yandan da küçük kızla sohbet etmek istiyor. İşitme engelli olduğu için annesinden yardım alan küçük kız, en sevdiği kanalın hangisi olduğunu işaret diliyle anlatıyor. Küçük kız sadece altyazısı olduğu için izlemek istediği çizgi filmi ekranda görünce yüzü gülmeye başlıyor. Mutluluğu gözlerinden okunan küçük kız, filmin son sahnesinde de servis çalışanlarına camdan el sallayarak kendi ifadesiyle teşekkür ediyor.

Mutluluğun Rengi

Son filmde Seyit Amca çağrı merkezini arayarak, telefonunda kendisi tarafından çekilmemiş fotoğrafların olduğunu söylüyor. Çağrı merkezi yetkilisi, Seyit Amca’dan aldığı onay ile uzaktan Seyit Amca’nın telefonuna erişerek fotoğrafların saat 9’dan sonra çekildiği bilgisini veriyor. Seyit Amca o zaman aralığında kendisinin uyuduğunu belirtiyor. Bu sırada torunu yanına geliyor ve fotoğrafları dedesinin renk körlüğü nedeniyle bazı renkleri görememesinden dolayı, ona renkleri öğretmek amacıyla çektiğini söylüyor. Dedeyle torunun mutlu ifadeleri telefonun öteki ucundaki servis çalışanının da yüzünü güldürüyor.

KÜNYE

Kampanya sahibi: Samsung Electronics Türkiye

Yapım şirketi:Public Film

Yönetmen:Bertan Başaran

İlginizi Çekebilir

Kale Banyo 'Smart' Felsefesiyle, Hijyen Ve Tasarrufu Bir Aradasunuyor

KALE BANYO ‘SMART’ FELSEFESİYLE, HİJYEN VE TASARRUFU BİR ARADA SUNUYOR


Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti


Başkan İmamoğlu, Genç Lider Adaylarına Seslendi “Kamuda Liyakat Ötesi Kavramları Çatır Çatır Yıkacağız”

Başkan İmamoğlu, genç lider adaylarına seslendi:


Etiketler: Hülya, Teyze, için, küçük, Seyit

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.