12 Şubat 2019 Salı 11:47

GÜNDEM

Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da

Dijital Çağda İnsan Kaynakları Ne Yapacak?

Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Online iş platformu SanalUzman.com’un Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, 19 Şubat 2019 tarihinde İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi, SDKM Konferans Salonu’nda düzenlenecek “Dijital Çağda Kariyer ve Yetenek” Kongresi’19’da konuşmacı olarak katılacak. Bekiroğlu konuşmasında; ilerleyen dönemde nasıl yeteneklere ihtiyaç duyulacağı, yapay zeka ve Robotix’ten dolayı değişen yetenekler, fütüristlerin çizdiği gelecek dünyası ve meslekler gibi noktalara değinecek.

12 Şubat 2019, İstanbul;

Tam zamanlı personel çalıştırmayı tercih etmeyen veya projeleri için uzman bulmakta zorlanan işverenlerle, serbest çalışan (freelance) uzmanları bir araya getiren online iş platformu SanalUzman.com, İstanbul Teknik Üniversite’si (İTÜ) tarafından düzenlenen İTÜ Kariyer Zirvesi’19’a Kongre Sponsoru oldu.

Online iş platformu SanalUzman.com Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, Zirve kapsamında 19 Şubat 2019 tarihinde İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi, SDKM Konferans Salonu’nda düzenlenecek “Dijital Çağda Kariyer ve Yetenek” Kongresi’19’da konuşmacı olarak katılacak.

“Dijital Çağda İnsan Kaynakları” konulu konuşmasında Bekiroğlu, ilerleyen dönemde nasıl yeteneklere ihtiyaç duyulacağı, yapay zeka ve Robotix’ten dolayı değişen yetenekler, fütüristlerin çizdiği gelecek dünyası ve meslekler gibi noktalara değinecek.

Zirve ile ilgili konuşan SanalUzman.com Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, “Ölçek ayrımı yapmadan tüm kurumlar, ihtiyaç duyulan projeleri freelance sistemi ile çözme gayreti içinde. Bu nedenle yetkin uzmanlara olan ihtiyaç her geçen gün artıyor. İTÜ Kariyer Zirvesi’19’a katılarak geleceğin işgücüne sesleneceğimiz için mutluyuz. Gençlerimizle yakın zamanda daha da yaygın hale gelecek ekonomi modelleri, iş yapış biçimleri ve istenilen yetkinlikler ile ilgili veri ve öngörülerimizi paylaşacağız. Yapılan araştırmalara göre insan kaynakları yöneticilerinin yüzde 50’si, freelance çalışanları istihdam süreçlerine dahil etmeyi planlıyor. Biz de sunumumuzda dijital çağda nasıl insan kaynakları modelleriyle çalışılacağını anlatacağız” dedi.

Tam zamanlı personel çalıştırmayı tercih etmeyen veya projeleri için uzman bulmakta zorlanan işverenlerle, serbest çalışan uzmanları (freelancer’ları) bir araya getiren online iş platformu SanalUzman; yazılım, tasarım, çeviri, metin yazarlığı, reklamcılık, satış pazarlama, danışmanlık gibi birçok alanda proje bazlı iş imkânlarını sisteminde barındırıyor.

İlginizi Çekebilir

Düzeltme “Türkiye’Nin Mühendis Kızları” Dördüncü Kez İstanbul’Da Buluştu

Limak Vakfı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile birlikte yürütülen Türkiye’nin Mühendis Kızları Projesi’nde yer alan bursiyerler dördüncü kez İstanbul’da bir araya geldi. Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen ve 3 gün boyunca devam eden programda, mühendis adayları, mentorleriyle bir araya geldi…


Lienz Açık'ta Şampiyonluk İkinci Kez Vahap Şanal’In

BÜYÜKUSTA VAHAP ŞANAL ULUSLARARASI LİENZ AÇIK SATRANÇ TURNUVASI’NIN ŞAMPİYONU OLDU


Sıla 133 Gün Sonra Memleketi İzmir'de Sevenleriyle Buluştu

Yüksek Mb Fotoğraf İndirme bağlantısı


Akçansa'dan Çanakkaleli Gençlere 8 Milyon Tl’Lik Yatırım Basın Bulteni & Gorseller

Akçansa’nın 8 milyon TL yatırımla kurarak Çanakkale’ye ve Çanakkaleli gençlere armağan ettiği Güzel Sanatlar Lisesi resmi açılışı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Sabancı Holding CEO’su Mehmet Göçmen, HeidelbergCement CEO’su Dr. Bernd Scheifele, Sabancı Holding Çimento Grubu ve Akçansa Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, HeidelbergCement İcra Kurulu Üyesi ve Akçansa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Gürdal ve Akçansa Genel Müdürü Umut Zenar katılımıyla gerçekleşti.


Serkan Kaya Aşkı

ELEXUS’TA SERKAN KAYA AŞKI!


Etiketler: Bekiroğlu, platformu, SanalUzmancom, Kariyer, ihtiyaç

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.