12 Şubat 2019 Salı 11:47

GÜNDEM

Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da

Dijital Çağda İnsan Kaynakları Ne Yapacak?

Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Online iş platformu SanalUzman.com’un Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, 19 Şubat 2019 tarihinde İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi, SDKM Konferans Salonu’nda düzenlenecek “Dijital Çağda Kariyer ve Yetenek” Kongresi’19’da konuşmacı olarak katılacak. Bekiroğlu konuşmasında; ilerleyen dönemde nasıl yeteneklere ihtiyaç duyulacağı, yapay zeka ve Robotix’ten dolayı değişen yetenekler, fütüristlerin çizdiği gelecek dünyası ve meslekler gibi noktalara değinecek.

12 Şubat 2019, İstanbul;

Tam zamanlı personel çalıştırmayı tercih etmeyen veya projeleri için uzman bulmakta zorlanan işverenlerle, serbest çalışan (freelance) uzmanları bir araya getiren online iş platformu SanalUzman.com, İstanbul Teknik Üniversite’si (İTÜ) tarafından düzenlenen İTÜ Kariyer Zirvesi’19’a Kongre Sponsoru oldu.

Online iş platformu SanalUzman.com Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, Zirve kapsamında 19 Şubat 2019 tarihinde İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi, SDKM Konferans Salonu’nda düzenlenecek “Dijital Çağda Kariyer ve Yetenek” Kongresi’19’da konuşmacı olarak katılacak.

“Dijital Çağda İnsan Kaynakları” konulu konuşmasında Bekiroğlu, ilerleyen dönemde nasıl yeteneklere ihtiyaç duyulacağı, yapay zeka ve Robotix’ten dolayı değişen yetenekler, fütüristlerin çizdiği gelecek dünyası ve meslekler gibi noktalara değinecek.

Zirve ile ilgili konuşan SanalUzman.com Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, “Ölçek ayrımı yapmadan tüm kurumlar, ihtiyaç duyulan projeleri freelance sistemi ile çözme gayreti içinde. Bu nedenle yetkin uzmanlara olan ihtiyaç her geçen gün artıyor. İTÜ Kariyer Zirvesi’19’a katılarak geleceğin işgücüne sesleneceğimiz için mutluyuz. Gençlerimizle yakın zamanda daha da yaygın hale gelecek ekonomi modelleri, iş yapış biçimleri ve istenilen yetkinlikler ile ilgili veri ve öngörülerimizi paylaşacağız. Yapılan araştırmalara göre insan kaynakları yöneticilerinin yüzde 50’si, freelance çalışanları istihdam süreçlerine dahil etmeyi planlıyor. Biz de sunumumuzda dijital çağda nasıl insan kaynakları modelleriyle çalışılacağını anlatacağız” dedi.

Tam zamanlı personel çalıştırmayı tercih etmeyen veya projeleri için uzman bulmakta zorlanan işverenlerle, serbest çalışan uzmanları (freelancer’ları) bir araya getiren online iş platformu SanalUzman; yazılım, tasarım, çeviri, metin yazarlığı, reklamcılık, satış pazarlama, danışmanlık gibi birçok alanda proje bazlı iş imkânlarını sisteminde barındırıyor.

İlginizi Çekebilir

Arçelik’Ten Avrupa’Nın Ve Türkiye’Nin En Sessiz Toz Torbasız Süpürgesi

Akıllı ev teknolojilerini bir adım ileriye taşıyan Arçelik, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en sessiztoz torbasız süpürgesi Imperium SilentPro’yu tüketicileri ile buluşturuyor.


Mckinsey’Ye Red Dot’Tan Tasarım Ödülü

McKinsey’ye Red Dot’tan tasarım ödülü


Akbank Sanat’Tan Uluslararası Caz Günü’Ne Özel Konser

Akbank Sanat, 30 Nisan Uluslararası Caz Günü’nde Alman saksafoncu Angelika Niescier ile piyanist ve vokal Selen Gülün’ü ağırlıyor. Nisan ayında Akbank Sanat Caz Günleri’nde ise Lorenzo de Finti Quartet 24 Nisan’da sahne alacak.


Volkan Konak’Tan Sevenlerine Müjdeli Haber

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Eti Çocuk Tiyatrosu 23 Nisan’Da Aydınlı Çocuklar İle Buluşuyor

ETİ’nin ilk ve en uzun soluklu projelerinden biri olan “ETİ Çocuk Tiyatrosu” 19’uncu yılında çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor.


Etiketler: Bekiroğlu, platformu, SanalUzmancom, Kariyer, ihtiyaç

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.