12 Şubat 2019 Salı 11:47

GÜNDEM

Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da

Dijital Çağda İnsan Kaynakları Ne Yapacak?

Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
Sanaluzman İtü Kariyer Zirvesi’19’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Online iş platformu SanalUzman.com’un Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, 19 Şubat 2019 tarihinde İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi, SDKM Konferans Salonu’nda düzenlenecek “Dijital Çağda Kariyer ve Yetenek” Kongresi’19’da konuşmacı olarak katılacak. Bekiroğlu konuşmasında; ilerleyen dönemde nasıl yeteneklere ihtiyaç duyulacağı, yapay zeka ve Robotix’ten dolayı değişen yetenekler, fütüristlerin çizdiği gelecek dünyası ve meslekler gibi noktalara değinecek.

12 Şubat 2019, İstanbul;

Tam zamanlı personel çalıştırmayı tercih etmeyen veya projeleri için uzman bulmakta zorlanan işverenlerle, serbest çalışan (freelance) uzmanları bir araya getiren online iş platformu SanalUzman.com, İstanbul Teknik Üniversite’si (İTÜ) tarafından düzenlenen İTÜ Kariyer Zirvesi’19’a Kongre Sponsoru oldu.

Online iş platformu SanalUzman.com Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, Zirve kapsamında 19 Şubat 2019 tarihinde İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi, SDKM Konferans Salonu’nda düzenlenecek “Dijital Çağda Kariyer ve Yetenek” Kongresi’19’da konuşmacı olarak katılacak.

“Dijital Çağda İnsan Kaynakları” konulu konuşmasında Bekiroğlu, ilerleyen dönemde nasıl yeteneklere ihtiyaç duyulacağı, yapay zeka ve Robotix’ten dolayı değişen yetenekler, fütüristlerin çizdiği gelecek dünyası ve meslekler gibi noktalara değinecek.

Zirve ile ilgili konuşan SanalUzman.com Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu, “Ölçek ayrımı yapmadan tüm kurumlar, ihtiyaç duyulan projeleri freelance sistemi ile çözme gayreti içinde. Bu nedenle yetkin uzmanlara olan ihtiyaç her geçen gün artıyor. İTÜ Kariyer Zirvesi’19’a katılarak geleceğin işgücüne sesleneceğimiz için mutluyuz. Gençlerimizle yakın zamanda daha da yaygın hale gelecek ekonomi modelleri, iş yapış biçimleri ve istenilen yetkinlikler ile ilgili veri ve öngörülerimizi paylaşacağız. Yapılan araştırmalara göre insan kaynakları yöneticilerinin yüzde 50’si, freelance çalışanları istihdam süreçlerine dahil etmeyi planlıyor. Biz de sunumumuzda dijital çağda nasıl insan kaynakları modelleriyle çalışılacağını anlatacağız” dedi.

Tam zamanlı personel çalıştırmayı tercih etmeyen veya projeleri için uzman bulmakta zorlanan işverenlerle, serbest çalışan uzmanları (freelancer’ları) bir araya getiren online iş platformu SanalUzman; yazılım, tasarım, çeviri, metin yazarlığı, reklamcılık, satış pazarlama, danışmanlık gibi birçok alanda proje bazlı iş imkânlarını sisteminde barındırıyor.

İlginizi Çekebilir

Anıl Nural' Dan Yeni Single "Gel Hadi"!

Anıl Nural' dan Yeni Single "Gel Hadi"


Huawei’Den Güncel Cloudengine S Serisi Çözümleri

Huawei, 16 yeni modelden oluşan CloudEngine S serisi çözümlerini tanıttı. Erişim, toplama ve çekirdek anahtar modelleriyle öne çıkan serinin kampüs çekirdek anahtarı CloudEngine S12700E, anahtarlama kapasitesini 57,6 Tbit / s seviyesine yükseltmek için Solar yonga setlerini kullanıyor.


Kingirls Who Cares Glow İt Maske İle Sadece 15 Dakikada Işıl Işıl Bir Cilt

Türkiye’ye geldiği ilk günden itibaren tüketicilerin büyük ilgi ve beğenisini toplayan Uzakdoğulu cilt bakım markası KinGirls, kağıt maskeleriyle bu yaz cildinizi baştan çıkaracak. Yazın en kolay ve en pratik cilt bakımını sunan Who Cares? Glow-it maskeleri ile cildiniz neme doyacak! Sadece 15 dakikada ışıl ışıl bir cilde sahip olmanızı sağlayan Kingirls maske serisinden Who Cares? Glow-it yüz maskesi bu yazın tamamlayıcı bakım ürünü olacak.


Yaz Aylarında Gebelikte Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Yüksek sıcaklıklar ve nem nedeniyle yaz ayları özellikle hamileler için daha zor geçiyor. Bu nedenle hamilelerin yaz aylarında beslenmelerine daha fazla özen göstermesi gerektiğini hatırlatan DoktorTakvimi.com doktorlarından Op. Dr. Barış Çoban, tüm anne adaylarına sağlıklı bir yaz için beslenme önerilerinde bulunuyor.


Çocuklara Özel Maske Şöleni Trump Avm’De, 24 25 Ağustos

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de hafta sonu gerçekleşen atölyelere katılan minikler, yeni deneyimler kazanırken keyifli zamanlar da geçiriyor.


Etiketler: Bekiroğlu, platformu, SanalUzmancom, Kariyer, ihtiyaç

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.